Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ale właśnie nie wiem czy tak robiła babcia, wiem że jej lekarka powiedziała o tym.. no mała szykuje się do wielkiego wyjścia 😜 a ja non stop dziś głodomorek jestem 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny zapomniałam Wam napisać, że śpię sobie dziś, już nie było M. i nagle sama z siebie włączyła się karuzela nad łóżeczkiem Pawełka ;-) Ciekawe co to może znaczyć i dlaczego sie sama włączyła?, ale tylko na chwilę i przestała. Dziwne co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
Niunia26 napisał(a):
Monisia a Ja też Ci dałam oklask, udało się od razu 😜

Dziekuje slicznie 🙂Ide pod prysznic.Kurde,ale mi dzis od rana siara z cyckow leci..Normalnie potok 😁


Się przygotowują do dzisiejszego karmienia ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oooo... Samantka, no to moze rzeczywiście coś ten progeesteron dawał... Ja też miałam taki moment, ze mi lekarka powiedziała w 16 tygodniu, zeby odstawić i wtedy zaczął mnie boleć brzuch, tak jak przy miesiączce (nie mam wtedy skurczy, tylko takie stałe ćmienie). No i lekarka powiedziała, żeby jednak nie odstawiać. Tylko, że ja wtedy myślałam, że to może bardziej ten ból wynikał z psychiki i ze strachu niż z odstawienia leku...

Niunia, ja to myślę, że Tobie ktos w Niebie przepowiada rychły poród 🙂 Co Ty na taką interpretację? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jespere napisał(a):
Oooo... Samantka, no to moze rzeczywiście coś ten progeesteron dawał... Ja też miałam taki moment, ze mi lekarka powiedziała w 16 tygodniu, zeby odstawić i wtedy zaczął mnie boleć brzuch, tak jak przy miesiączce (nie mam wtedy skurczy, tylko takie stałe ćmienie). No i lekarka powiedziała, żeby jednak nie odstawiać. Tylko, że ja wtedy myślałam, że to może bardziej ten ból wynikał z psychiki i ze strachu niż z odstawienia leku...

Niunia, ja to myślę, że Tobie ktos w Niebie przepowiada rychły poród 🙂 Co Ty na taką interpretację? 😉


Hmmm... Niech mi ktoś przepowie, że dziś w nocy urodzę ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć 🙂
Kateee naprawdę śliczny Synuś - taki śpioszek w artystycznej pozie 😉
eMKa - prawie 3 kg to już spory Dzidziuś
Niunia ja myśle podobnie, jak Jespere - jakiś Anioł nakręcił karuzelkę 😉
Samantka - już niegdyś pisałam o naszych "techno" sąsiedzie, póki co jest cicho - kilka razy sąsiedzi wzywali straż miejską... niestety.
Rzeczywiście ciekawe, co u Kaczuszki...
No i dg - jesteśmy z Tobą 😉
Monisia - jesteś dzielna 😁

U mnie tradycyjnie.......nic się nie dzieje 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wow,widze ze DG3003 tez szybko poszlo 🙂Gratulacje dla naszej kolejnej mamusi 🙂 🙂Moze marcowki maja to do siebie,ze dlugo czekaja,ale potem szybko rodza 😁 😁 Mam taka nadzieje.Niusia ja ci przepowiadam,ze bedziemy rodzic w tym samym czasie i smsy do siebie pisac ze spostrzezeniami.Ja juz wykapana,ogolona i gotowa do porodu 😁 😁 Kurcze,powinnam sie chyba stresowac,a mam taki zajebisty humor,ze szok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam ...
DG GRATULUJE SERDECZNIE CÓRECZKI!!
Monisia jak ja Ci zazdroszcze, że własnie tak na spokojnie mogłas sobie wszystko przygotowac, bardzo bym chciała wiedziec kiedy nastapi moj porod, żeby własnie tak sie przygotowac bez nerwow... Trzymam kciuki oczywiscie, żeby wszystko poszło szybciutko i bezboleśnie... I koniecznie sie odezwij po wszystkim .... 🙂
Niunia ja tez uważam, że to jakiś Anioł dał znać, żebys sie nie stresowała i że niebawem ( napewno przed poniedziałkiem ) urodzi się Pawełek...
Dziś termin a tu nic 😞 Ide do położnej na spotkanie ... Ciekawe co mi powie ciekawego...
Odezwe sie pozniej do Was Dziewczynki...
Gdybym już nie zdażyła wczesniej, to Monisiu trzymaj sie Kochana i nie stresuj sie :* Ściskam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dg3003 Gratulacje i czekamy na konkrety!
Ja od rana mam skurcze co 10 min. a teraz nawet co 8 mam nadzieje że moja mała postanowi dziś mnie uszcześliwić i wyjdzie!
przed chwilką znow odpadł mi duży kawał czopu, a myslałam ze ostatnio było juz wszystko. Nie chce robić sobie złudnych nadziei ale może jednak.
Dzwoniłam też rano do mojej połoznej zapytać jak to wyglada z tym moim zwolnieniem (bo mam do dziś) i powiedziała mi że jak do poniedziałku nie urodze i przyjade na ktg to mi wypisza do 7.03 a potem sie zobaczy! Ale powiedział mi ze wierzy ze jednak przed weekendem urodze! OBY!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A dziś sniła mi sie moja córcia, że wstałam rano i miałam isc z pieskiem ale zobaczyłam że mała śpi w łóżeczku i byłam w szoku że to już. Wziełam ją na rece i mocno przytuliłam i zaczełam ją przewijać i karmić!
Może to proroczy sen!
My to już chyba wszedzie wyglądamy znaków zbliżającego sie porodu! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dg3003 gratuluję!!!! 😘 już masz swoją Agatkę przy sobie 😉
ja nie wiem czy do czasu Monisia Twojego wyjazdu zdążę jeszcze wejść na forum, bo nadal jestem u teściów, tak więc trzymam kciuki!! Mam nadzieję, że już dziś swoją Julcię będziesz trzymać na rączkach ;-* daj znać kochana co i jak ;-)
no a ja mam dzisiaj bardzoo twardy brzuch i trochę kuje w kroczu, ale do tego to ja już przyzwyczajona.. ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziekuje kochane za mile slowa:*:* Ale ja sie na dzis nawet nie nastawiam.Z moim szczesciem,to dopiero jutro wszystko sie w efekcie cesarka skonczy.Ale szczerze,to juz nie ma dla mnie zadnego znaczenia.Najwazniejsze,ze malutka juz za pare godzin bedzie z nami 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale się narobiłam ;-) Muszę chwilę odpocząć ;-) Dziewczyny, które mieszkają w Polsce pamiętajcie, aby na ostatnią wizytę zabrać druk o tym, że chodziłyście do gina w ciąży, bo potem będzie musiały specjalnie po pieczątkę jechać. Druk jest na stronie becikowe. com. Ja już sobie załatwiłam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dg3003, wielkie gratulacje!!! 🙂 Wspaniale, że masz to juz za sobą i swoją Agatkę przy sobie 🙂 Teraz sobie odpoczywaj Kochana i nie forsuj się za bardzo - na pewno szybciutko odzyskasz kondycję przy Córeczce, alena razie ile możesz się wyręczyć dobrymi duszyczkami, to się wyręczaj.
Całkiem duża Córcia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dg3003 napisał(a):
ANIULEK 2700g to moje marzenie, wg USG z pn mała miała 2450g. - zawsze można liczyć na błąd szacunkowy 🙂
Ja należę raczej do średniaków i to drobnych więc córcia pewnie po mamie będzie. Kurczę kopniakami zapodaje non stop, a ja ciągle nie mogę uwierzyć, że ona niedługo będzie już z nami 😆

Maja_P napisał(a):
Dziewczyny DG3003 do mnie napisala. Urodzila silami natury 3.3.2011 w 36tc1d Agatka wazy 2680g.

Dg3003 - tą wagę córci Ci chyba wywróżyłam 🙂
Kochana, serdecznie gratulacje!

Monisia, trzymam kciuki żeby poszło szybko i sprawnie. 50% sukcesu to pozytywne nastawienie a Ty je masz - dzielna z Ciebie kobitka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...