Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Marta fajnie już masz 🙂 możesz z małą wychodzić na spacerki, a teraz dobra pogoda jest, bo słoneczko świeci 🙂
Dobrze dziewczyny trafiłyśmy, akurat na wiosnę się zaczną spacerki bo będzie już cieplej 🙂 gorzej by było wyjść w zimę z taką kruszynką...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

nadroię te 4 strony zaraz, ale mam wieści od Monisi, w nocy napisała mi, że dali jej wyór i zdecydowała się na cesarkę, bo boi się o małą..a teraz dostałam takiego smsa:
"Właśnie karmie moje cudo. jest boska. Nic jej Bogu dzięki nie dolega.51cm,2874g, ma brązowe włoski. warto było się męczyć."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 🙂

Ja już od rana na nogach 🙂 Zdążyłam nawet byc juz w Kościele 😁 i zjeść obfite śniadanie, jednak dopiero teraz zasiadłam przed kompem a tu TAKIE NOWINY!!!
Tak się ciesze , ze Edyta i Monia juz mają swoje córeczki blisko siebie. Każde dzieciątko jest tu tak bardzo wyczekiwane... 🙂
Co do mnie to staram sie żyć w cierpliwości (w końcu do terminu mam 6 dni), ale to trochę "na siłę" 😉
Oktawia to bardzo miłe, iż piszesz tu, z nami. Potrzebujemy widzieć, że coś się wśród nas rusza 😜
Marta pięknie wyglądasz 🙂

Kochane Mamuśki cierpliwości nam życzę, w końcu Mamami juz jesteśmy i to się nie zmieni nigdy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A Ja robię kolejne pranie i prasowanie, bo nie wiem czy w końcu zostawią mnie jutro w tym szpitalu czy nie, a chcę mieć już wszystko zrobione. Chociaż i tak nie dam rady wszystkich ciuszków wyprasować, bo nie wyschną to już M. się tym zajmie ;-) O której najlepiej pojechać do szpitala jak się ma skierowanie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niunia nie zazdrość - nieładnie 😎
Ja wierzę, ze wszystko ma swój cel i to nasze oczekiwanie też. Wkrótce to, co teraz piszemy przejdzie do "brzuszkowego archiwum" a myśli będą już gdzie indziej. Zobacz jeszcze niedawno mogłyśmy pisac o wózeczkach, łóżeczkach (pamiętasz, jakie miałaś przeboje), a dziś Marta (MajaP) już pogina z wózkiem i zapewne nie myśli o tych szczegółach, które tak skrzętnie rozwijałyśmy 😁 Już teraz możemy wiele wspominać - wystarczy wejść na post tych, co mają urodzić po nas - myśmy juz to przeżyły. A teraz ..., teraz to już lada moment 😁

Myśle, ze do szpitala to najlepiej udac się tak, by nie trafić akurat na zmianę personelu..., tylko nie wiem jak im się to zmienia. Zapewne z nocki schodza ok7,8 rano 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny 🙂
Sorry, że wsadziłam nosa w Wasz wątek, ale widzę, że powoli się rozpakowujecie i chciałam Wam życzyć dużo siły i wytrwałości !! Oraz bez bolesnych porodów no dobra to jest nie możliwe, ale żeby bolało jak najmniej i żeby szybko wszystko poszło 😁
A dla tych co są już Mamusiami dużo zdrowia dla Dzidziusiów i przespanych nocy 😉
Ja moją Alusie rodziłam ponad 4 dni, ale warto było. Obojętnie ile będziecie rodzić pamiętajcie, że każdy skurcz powoduję, że Wasze Szczęście przychodzi właśnie na świat 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze to gratulacje dla Neli i dla Monisi 🙂 🙂 Już coraz mniej nas z brzuszkami się zostało 🙂 🙂
A tak w ogóle to dzień dobry! 🙂 Ja sobie w końcu pospałam... 9h snu nie zakłóconego niczym, tego mi było trzeba 🙂 🙂 🙂 U mnie jest cudna pogoda... 10 stopni, słoneczko, niebieskie niebo 🙂 Koniecznie musimy wybrać się na spacerek 🙂
Niunia, a może dzisiaj w nocy zaczniesz rodzić 🙂 🙂 Ale by było 🙂 Ja tak sobie rano uświadomiłam sobie, że w moim przypadku wizja porodu wydaje się taaaak odległa.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niunia26 napisał(a):
Masz rację Gerda jak zwykle ;-) .


Niunia nie zbijaj się ze mnie... 🤢 Po prostu musimy myśleć pozytywnie 🙂 Ależ jestem ciekawa, jak jutro będzie u Ciebie 😮

Neli - gratulacje!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...