Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Kochane 🙂

jutro ostatni dzień konkursu 🙂 bardzo ale to bardzo prosze o głosy na mojego synka Mateuszka 🙂
http://pl.lennylamb.com/#chusty_do_noszenia_dzieci/konkurs/2961

dziękuję!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to dobrze z tym trzymaniem, bo się już przestraszyłam, że mu jakąś krzywdę zrobię czy coś... chociaż moja Mama to stare pokolenie i non stop kwęka, że mały za chłodno ubrany :/ w ogóle to dziś był dzień pełen wrażeń, bo byliśmy na pogrzebie we trójkę. Najpierw na mszy, a potem na cmentarzu. A na koniec na stypę nas zaprosili... no to poszliśmy do domu przebrać Antka i nakarmić, a potem do knajpy na obiad... Oczywiście wszystkie ciotki go obleciały, no i one właśnie o tym, że za chłodno ubrany, że źle go trzymam, że przeciąg, że to, że tamto, aż mnie łeb rozbolał... i jeszcze coś o czerwonej kokardce na wózek lub bransoletce na rączkę gadały, niby żeby nie zauroczyć... heh... ja tam w głupoty nie wierzę... za to ja najadłam się jak świnka... też tak macie, że teraz większy apetyt niż w ciąży??? Bo u mnie to masakra...
A co do pępka to u nas 8 dnia odpadł. Ale potem jeszcze się goiło. W sumie jeszcze maleńki strupek jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gerda Pawełkowi odpadł kikut dokładnie jak miał 14 dni. Emka nie wierz w bzdury, żadne kokardki, bransoletki i nie słuchaj starych ciotek. Kiedyś się inaczej dzieci chowało. Na pewno robisz wszystko dobrze w końcu to Ty jesteś mama, a mamy maja instynkt do robienia wszystkiego przy bobaskach ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas pępowina odpadła jak mała skończyła równiutko tydzień, no i też oczywiście się goił pępuszek. A ja właśnie nakarmiłam małą... bo jakoś nie mogłam słuchać jak płacze... od 17h00 je co 1.5 godz... nie wiem co się z nią dzieje... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A Ja muszę się pochwalić, że okłady które robię Pawełkowi na te jego powiększone piersi pomagają. I jedna się mega pomniejszyła, a przy drugiej jest tylko malutki obrzęk. Mam nadzieję, że w piątek chirurg powie, że już jest wszystko ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mała tak ostatnio mi cycka chwyta że lewy boli mnie jak cholera nawet maść nie dała rady Co ja mam teraz zrobić wyje z bólu przy karmieniu lewą zresztą jak nie karmię to też mnie boli 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Dziewczyny. my wczoraj mieliśmy z synkiem okropny dzień.. 😞 zasypiał mi tylko przy cycu.. odkąd mąż poszedł do pracy, czyli od 13.00 do 18.30 spał godzinę nie będąc przy cycu, no i tak od ok. 14.00 przy cycku cały czas, bo co go odłożyłam to ryk.. nawet zadzwoniłam po szwagierkę, żeby przyjechała, bo nie miałam jak kąpieli przygotować..ona go nosiła, a ja szykowałam kąpiel i mleko, bo przez dzień całe ze mnie wyssał młody.. miał całe czerwone oczka, chciało mi się płakać razeem z nim 😞 ale jak zasnął o 18.30 to spał do 23.00, późneij wstał o 3.00, 4.30 (wtedy dałam mu glukozy i zasnął), no i o 6.00 a teraz zasnął o 7.30 i tak coś pokwikuje 😞 wczoraj musiał go brzusio boleć, tylko nie wiem co zjadłam nowego.. pomasowałam mu brzuszek po kąpieli i nawet nie zdążyłam go ubrać i na ręcznik zrobił kupkę(bardzo rzadką) później dałam troszkę herbatki z kopru i mleko, no i zasnął..

ale on ogólnie ma problem ze zrobieniem kupki, bo dzisiaj też się strasznie pręży i nic 😞 no i się budzi 😞
mąż poszedł nas zarejestrować do przychodni, bo pójdziemy się zważyć, zmierzyć i ogólnie Pani Doktor go zbada.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój też od popołudnia zrobił jedną lub dwie kupki i miał twardy brzuch. A tak to robił co każdą pieluchę. Zobaczymy jak dziś. No i zastanawiam się co zjadłam... myślę, że może jogurt wiśniowy, a położna mówiła, żebym wiśniowego nie jadała... 😞
A Wy dziewczyny macie tak, że teraz jecie więcej niż w ciąży? Bo ja wciąż głodna jestem, zwłaszcza wieczorami... się M ze mnie śmieje, że niedługo będę znów miała brzuch jak w ciąży.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry 🙂
własnie wypiłam swoja pierwsza kawe od prawie 10 miesiecy 🙂 Oczy mi sie zrobiły jak piec złotych 😁 Dzis była pierwsza noc bez mojej Mamy i powiem Wam, że jakoś dałam rade. Mały obudził sie 3 razy, raz na mleko a dwa chyba po to zeby sie przytulic do Mamusi 🙂 Ale powiem Wam, że troszke mnie martwi to ze spi On po 1,5 godziny i juz zaczyna sie krecic, juz nie pamietam, żeby przespał 3 godziny 😞 Jak Wy to robicie, że wasze pociechy tak ładnie śpia??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emka ja tez mam wilczy apetyt.U nas druga juz noc byla spokojna,poza incydentem nad ranem.Mala psiknela i smarki jej z noska polecialy i jak jej zaczelam sciagac,to ona sie obudzila i nie chciala zasnac przez 3 godziny.Ostatnie karmienie miala o 4.I jak juz po tym zasnela,to obudzila sie dopiero 9:30 😁 😁 Co do pepka,to u nas jak u niusi odpadl 14 dnia,ale to dlatego,ze w szpitalu zostawili dluga pepowinke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ufff to nie jestem sama z moim wilczym apetytem. Śmieję się, że ze mnie to Głodomorrra, a Antoś to Mlekołak. No to Głodomorrra musi jeść, żeby i Mlekołak miał co jeść :P
Wkurzyłam się właśnie, bo mały zasnął sobie u mnie na rękach i tak z nim siedziałam. Teraz odłożyłam go do kołyski, a M zaczął coś tam taśmą klejącą zawijać... i od tego mały zaczął się wiercić i ja mu mówię, żeby poszedł do pokoju, bo Antka obudzi. A on na to, że go moja siostra telefonem obudziła... pomijam fakt, że zadzwoniła, ale była wibra, w dodatku to było 10 minut temu... więc trochę późno jak na spanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nam pępowina jeszcze nie odpadła dzisiaj mijają już 4 tygodnie
Do mam karmących piersią. Jak długo i jak często karmicie maluszki? Cały czas ruszają żuchwą, skąd wiecie że np.dziecko już nie je tylko się bawi. Je u was z otwartymi oczyma. Ja już załamuje ręce karmiłam małą wczoraj z 40 min, a waga przed i po karmieniu wzrosła 15g. Martwię się że moje dziecko to niejadek. W nocy walczyłam by jadł aktywnie z 15min a trwało to 1h.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...