Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

z moją Agatką dzisiaj ujechać ciężko normalnie co godzinie wisi mi na cycku tego bolącego dałam tylko raz najbardziej się boję że mi i tego zmasakruje. Jak ciągnie to normalnie pod pachą boli.Je z 5 min zasypia ciągnie mi go dalej że nie mogę go jej wyciągnąć, odłożę ją do kołyski nie minie 10 min i orkiestra na całego najgorsze jest to że tylko cycek ją uspokaja
Ja zauważyłam że u mnie co drugi dzień jest masakra nie idzie nawet zjeść czegoś a następnego aniołeczek. W nocy na szczęście odpukać aż tak źle nie jest. Maksymalnie po 2h mogę się przespać czasami tylko godzinę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to moja się najadła, odbiło się i teraz leży i gaworzy.. kurcze ona dzisiaj pospała w sumie może z 2 i pół godz 🤪 mam nadzieje ze zaraz jak padnie to bedzie tez w nocy spac,...
dg porozmawiaj z imś od laktacji co robić jak dziecko zasypia, u mnie tez zasypiała, ale już przeszło, a z Twoją Agatką to widzę coś innego jeszcze...
A może ty źle przystawiasz do piersi dlatego tak masz... pamiętaj że buzia i ciałko dzieciątka muszą być w jednej linii i zwrócone do ciebie... wystarczy ze troszkę będzie miala skrecona glowke i juz bedzie ciagnac sutek z jednej strony bardziej niz z drugiej... jak masz wygojone sutki i dobrze przystawiasz to nic nie powinno sie stac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a ja dałam cyca mojemu zasnął i pospał 10min.chyba bardziej się męczy niż mi się wydawało.. kurcze jak ja bym chciała mu ulżyć.. wieczorem przywiozą mi espumisan to spróbuję mu dać, co prawda przed wyjściem męża do pracy zrobił kupkę, ale męczy się iedak dalej i non stop płacze..nie wiem co robić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam!
Kurde.. wogole nie mam czasu zeby posiedziec na brzuszku.. jak wy znajdujecie ten czas? ;o
widze , że nie tylko mój synuś zasypia mi przy cycu.. w sumie cały dzień chodze z cyckami na wierzchu i karmie małego.. Tak to mało śpi w domu, ale za to jak wyjde z nim na spacer to potrafi spać 2,3 godziny. Ogólnie to Bartuś zrobił sobie smoczka z moich piersi.. bo pozwalałam mu ssać pierś jak zasypiał ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kaczuszka gratulacje 🙂))
Niunia ja też niczym nie dopajam.
Marta, mój kot to się boi i ucieka. Bardziej zachowuje się tak jakby mu przykro było. Szkoda mi go strasznie... jak tylko znajduję czas to go głaszczę. Zazwyczaj w zaczął płakać nocy. Dziś to nawet jak się obudziłam to leżał koło mnie, ale jak mały to od razu uciekł biedaczek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja wlasnie kazalam mezowi podjechac do polskiego sklepu po herbatke hipp z kopru dla malej.Bo tak mysle,ze jak ona wieczorem co 1,5-2 godz wola butle,to jej sie jesc raczej nie chce,tylko pewnie ja suszy 😉Bo reszte dnia je co3-4 godziny,a w nocy czasem nawet i co 5 sie zdarza.Zobaczymy,czy bedzie chciala to pic 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I dupa,herbatki nie bylo 😞Trzeba bedzie w weekend sie wybrac do innego sklepu,bo jutro dalej z malutka jestesmy uziemione 😞Oby do jutra jej przeszlo.Ona dzis dla odmiany caly czas spi,pewnie oslabiona jest 😞 😞Normalnie od dzis koniec z goscmi.Co za idiota idzie do 3tygodniowego dziecka z chorym rocznym dzieciakiem?!Zebym to wczesniej wiedziala,to bym ich nie wposcila 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja jestem wściekła!!!!!!!!!! Normalnie wyć mi sie chce z bezradności... Mała ciągle marudzi, trzeba ją wykąpać, a Artur jak się okazało pod wpływem kolegów postawił butelkę i siedzi gdzies pije!!!!! ja normalnie nie wytrzymam zaraz... kurwa czy ten debil nie wie ze ma obowiazki... ja sie mecze z mala caly dzien, chce chodz chwile odetchnac, a on takie jaja robi!!! i nawet nie raczy mnie powiadomic...
Sorry, ale musiałam się wygadać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Samantka wspolczuje i jestem z Toba duchem !! Nie denerwuj sie bo Malutka to tez czuje 😞 Biedne dziewczyny, moze dzis darujcie sobie kapiel, jesli miałyscie taki zły dzien 😞 Przykro mi....
Widze ze dzis wszystkie dzieci miały nie zbyt dobry dzien ... Ciekawe jaka bedzie noc ... Moj Dawidek spi, ja szybko ogarnełam mieszkanko, zjadłam i zaraz ide sie polozyc ... Musze korzystac poki spi!! Dobranoc Dziewczyny i Maluszki!! Spokojnej i przespanej nocy !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dobranoc wszystkim dobre myśli przesyłam - jutro na pewno będzie lepiej.
I jeszcze moją śpiącą Hanusię pokażę:
[URL=http://img820.imageshack.us/i/img7130c.jpg/][IMG]http://img820.imageshack.us/img820/721/img7130c.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...