Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Samantka u nas jest to samo.Pralka non stop chodzi 😉Przedwczoraj jak zaczela sikac,to mi sie oberwalo i musialam isc od razu potem pod prysznic wlosy umyc 😉I jak to moja znajoma stwierdzila:przychodzi taki moment,predzej czy pozniej,ze dzieciaczki nas w koncu olewaja 😉 😉A ja wlasnie wystroilam modelke na wizyte gosci.Potem wrzuce zdjecie,zeby sie pochwalic 🙂Kurcze,w koncu ciuszki sa jej dobre i moge ja przebierac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No bez smoka sie nie obejdzie, bo inaczej by cyca ciągała, ale tak lekko cwaniara to robi, żeby mleko nie leciało, a jak mam nadmiar to i tak leci, a ona się dławi.. hehe więc zdecydowaliśmy o zapodaniu monia :P Już nauczyłam się rozrużniać kiedy jest głodna, a kiedy chce possać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jejciu jaka piękna 🙂 Chyba mamusia lubi czerwony kolorek 🙂 🙂 Ja też mam mnustwo sukieneczek, ale jak podrośnie 🙂 W wakacje myślę, że będą dobre 🙂 Mogę się pochwalić najnowszym nabytkiem :P:P
[URL=http://img816.imageshack.us/i/dsc02392a.jpg/][IMG]http://img816.imageshack.us/img816/5436/dsc02392a.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
Ja sie tez wiele o niej nauczylam,wiem kiedy marudzi bo jest zmeczona,kiedy ma pelna piekuszke albo chce sie tylko przytulic.Niby marudzenia to marudzenie,ale ona na kazda z tych rzeczy marudzi inaczej 😉I w koncu nauczylam sie to rozrozniac 🙂

No prawda, u mnie tak samo... wczoraj natomiast bidulka się za tatusiem stęskniła, ciągle płakała, a jak tata wziął to zasnęła... nie wiem teraz jak będzie bo A. złapał przeziębienie i jej nie bierze na ręce...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry dziewczyny! Słodkie zdjęcia dzieciaczki do zchrupania. Moje dziecko wciąż jest dla mnie zagadką, na szczęście opcji nie ma dużo i w końcu mama się kapnie o co chodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
samantka napisał(a):
MonisiaD napisał(a):
Ja sie tez wiele o niej nauczylam,wiem kiedy marudzi bo jest zmeczona,kiedy ma pelna piekuszke albo chce sie tylko przytulic.Niby marudzenia to marudzenie,ale ona na kazda z tych rzeczy marudzi inaczej 😉I w koncu nauczylam sie to rozrozniac 🙂

No prawda, u mnie tak samo... wczoraj natomiast bidulka się za tatusiem stęskniła, ciągle płakała, a jak tata wziął to zasnęła... nie wiem teraz jak będzie bo A. złapał przeziębienie i jej nie bierze na ręce...

Jakbym siebie widziala.Wczoraj maz tez pozno wrocil i tez marudzila,bo tesknila za tata 😁 😁 I tez ma przeziebienie.Ale na rece ja wzial,bo sie upominala.Ale oddychal w druga strone 😉A co do czerwonego,to bardzo lubie,ale nie na sobie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a my dziś w gości idziemy i też mały się wystroi do siostry na urodzinki 🙂
ja jeszcze nie rozróżniam marudzenia, no cóż 🙂))
a co do smoka to u nas czasem jest, ale jak już mały zaśnie ze smokiem to go wypluwa :P
a sukieneczki piękne, obie 😁
ja już upatrzyłam pierwsze trampeczki... ciekawe czy mikoglany są? :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!
Ja dziś pospałam aż 5 godzin 😁 a to dlatego, że mąż karmił Malego w nocy.
Zdjecia przepiękne 🙂 Jejku, jakie Wy macie dopasowane te ciuszki 🤪

Marta chyba Ty prosiłaś o sposób, w jaki robię pizze. Własciwie nic nadzwyczajnego, tylko bardziej uboga w składniki 😜

Ciasto:
1 szklanka mąki przennej pelnoziarnistej
5 g drożdży
1/4 szklanki wody
łyżka oliwy
sól

Przesiać mąkę, w kopcu zrobić otwór, wlać drożdże rozrobione we wodzie, odstawić na 20 minut do wyrośniecia.
Rozwałkować na 1-2 mm (z tego wyjdą 2ie okrągłe pizze)

Jako sos możesz w blenderze rozrobić pomidory z puszki i jakieś przyprawy do smaku, które Ci służą. Smarujesz pizze sosem, na to szynka, pomidory w plasterkach, pokrojony ogórek, ruccola, i jeśli zależy Ci na serze to mozarella light. Do piekarnika i gotowe 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my zaliczylysmy 2 godzinny spacerek.Moja pani robi sie coraz madrzejsza,bo mama nie moze w parku usiasc,bo wtedy sie budze,tylko musi chodzic,zeby dziecko slodko spalo.Byli tez goscie.Mama dala dupy,bo zle pampersa zalozyla i sie zlotko przesiusialo 😉I teraz mamy rozowa dresiare 😁 😁 Bylysmy tez na zakupach i mam juz ta herbatke koperkowa.Mam nadzieje,ze Julci zasmakuje.Neli kupilam to mleko z cow&gate comfort i zobaczymy jak sie sprawdzi.Sma zostala koncowka,wiec od jutra tamto dostanie.Zobaczymy jak sie sprawdzi.Ono jest wlasnie specjalnie dla dzieci z kolka,wzdeciami i problemami z kupka.Ma polowe mniej laktozy niz inne modyfykowane mleka,wiec zob 😉aczymy.Jutro dam ci znac,czy sie sprawdzilo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do pełna ja moczylam wacik w octenisepcie i przemywalam pod strupkiem odpadł 8 dnia.
Na obiad polecam klopsiki cielece gotowane na rosolku gotowana marchewka z masłem i kasza mazurska albo jaglana. Mój domowy dietetyk odradził mi por szczypior brokol szpinak i brukselke niestet, dodatkowo zgodnie z opinia IMiD zaleca mleko ale nie UHT, i ciemne pieczywo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja byłam z małą na dworze i ona przespała 3 godziny, nawet po powrocie do domku ciężko było ją dobudzić na jedzenie:P:P Świerze powietrze dobrze jej robi 🙂 I ubrałam ją w body z krotkim rękawkiem bluzeczkę z długim i spodenki długie, do tego skarpety i ciepłe buciki i przykryłam cienkim kocykiem.... cieplutko było, myślałam, że małej będzie za zimno, a ona wyjątkowo miała ciepłe rączki, a w domu ma na ogół zimne.. hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Salamandra ja brokuł jadłam, nawet w szpitalu był raz na obiad i MAłej nie zaszkodził, ze szpinakiem tak samo, bardzo go lubię i nie rozumiem dlaczego miałabym go nie jeść, przecież jest zdrowy i bogaty w żelazo i skoro Małej nic nie było, to mogę go jeść... i co to jest "kar hasła" ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...