Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

ja mogę schudnąć! ;-) ja ważę 70kg 😮 co prawda przed ciążą ważyłam 75kg.. i wychodzi na to, że mam mniej kg, ale tego nie widać.. uda mam strasznie grube, ale to rodzinne u nas i mama i babcia też tak mają..
dobra nie marudzę;-P niech Wam będzie, że chuda jestem ;-P

jutro jedziemy nad zalew na cały dzień, zresztą tam gdzie poznaliśmy się z mężem ;-) on jeździł ze swoją rodziną, a ja ze swoją.. no i rodzice tam są i teść również, więc jedziemy odwiedzić ich i powdychać troszkę świeżego powietrza! 😁 tak więc idę się położyć, bo mąż to chce się zbierać jak tylko mały rano obudzi się na jedzonko, czyli gdzieś koło 6.00 ;-) a mamy tam godzinkę drogi ;-P no ale lubimy tam jeździć choć szczerze mówiąc mnie się tam już nudzi.. i na pewno nie będzie Alan miał tak ja miałam, że będzie znał tylko zalew przeczycki ;-) ja mam zamiar jeździć z nim na wakacje gdziekolwiek się da, s tam możemy jeździć na weekendy ;-) bo ja na każdy urlop jeździłam tam.. ale dzięki temu poznałam A ;-) i mam takiego słodkiego Alanka ;-*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dobry wieczór dziewczynki ja tylko na chwilke bo mała marudzi.
U Nas od wczoraj bez zmian!
Tuska ja waze wiecej od Ciebie choc tez mniej niz przed ciążą, ale kochana co tam sie przejmujesz dla swojego meza i tak pewnie jestes najpiękniejsza, a to jes najwzniejsze!
Matra wszystkigo najlepszego z okazji rocznicy i buziaki dla Majeczki z okazji chrztu.
My chrzcimy dopiero w lipcu bo moja siostra dopiero wtedy bedzie mogła przyjechac, bo mieszka w norwegii. Dobra uciekam bo moj nerwosolek marudzi!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tuska, Ja ważę 73kg przy wzroście 161cm, to ja dopiero jestem mały grubasek, uda mam jak pnie od drzew, brzuch jak galareta, tyłek jak szafa trzy drzwiowa i ogromne rozstępy na udach, ale mam to gdzieś ;-) Jestem jaka jestem, a jest wiele innych powodów do zmartwień i lepiej się figurą nie przejmować. Dla Alanka i męża zawsze będziesz najładniejsza i najzgrabniejsza. Ja to codziennie słyszę ;-) Już polubiłam na FB twój link do chusty ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj dziękuję!
no ja mam rozstępy na udach i brzuchu.. tak samo mam brzuch jak galareta, a tyłek obwisły ;/ w ogóle nnie wiem co będzie z moimi cycami jak już pokarmu nie będzie..nawet nie chce mi się myśleć.. no ale cóż.. no ja mam wzrost 169cm ..
no mąż jak do niego narzekam to mówi, że jestem głupia, tzn. on mówi, że jestem jebni**a ;-) no ale ja zawsze miałam niską samoocenę, więc teraz tymbardziej się to nie zmieni ..
no ale jak byliśmy ostatnio na zakupach to jeden koleś się we mnie tak wpatrywał, że aż mi głupio było i się uśmiechał, bo nie widział, że z męża i Alana ;-) no ale później nawet jak szłam z moimi chłopakami to i tak się uśmiechał.. a sam był z żoną i dzieckiem, ale jak tylko żona podeszła do niego to ani razu się nie spojrzał..chyba, że ukradkiem 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem ile dać, a tu ponoć ksiądz walnięty w tym naszym kościele jest.. ;/ zapytamy się cioci A. to ona nam powie ile dać.. tzn. ile ludzie dają, bo ona raczej się orientje...
Niunia mnie się wydaje, że powinnaś dać tyle ile możesz.. przynajmniej u mnie w rodzinnym miasteczku..zawsze ksiądz tak mówił, a jak wiedział, że jakaś biedniejsza rodzina to w ogóle nie brał..tylko kazał za te pieniądze kupić coś dziecku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oh dziewczyny to ja jeszcze więcej ważę!!! 80 przy wzroście 172 🤪 🤪 grubas ze mnie, no ale niestety... mam nadzieję, że zgubię tak do 70 to już będę chuda, bo mam ciężkie kości :P 🙂
A powiem Wam, że dzisiaj zaszaleliśmy z A.. i było na prawdę super... nie spodziewałam się tego, ale przyjemnie jest nie myśleć o tym żeby brzucha nie nacisnąć i podbrzusze nie boli 🙂 🙂
Nakarmiłam właśnie małą i spadam spać :P 🙂 Dobranoc :*:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawie cały dzień mnie nie było ale niewiele do nadrabiania. Byliśmy wczoraj u rodziny na 25leciu ślubu i wróciliśmy po 21. Byłam w szoku bo impreza była na zewnątrz i moje dziecko ciągle w wózku było wożone przez ciotki i kuzynki i o dziwo nie płakało, a myślałam że wròcimy po godzinie.
Ja nie wiem ile ludzie dają, ale ja dam 100zł i nic więcej, jestem wściekła bo nasz ksiądz robi chrzty tylko raz w miesiącu w sobotę i to o 16:00. Większość knajp jest zarezerwowana bo śluby są.A w ogóle przyjęcie robicie w domu czy w restauracji? My z mężem chcieliśmy zrobić w domu na tarasie pogrilować trochę i po sprawie, ale moja mama na to, że chyba nie myślę rodzinie grilla podawać.. Nie ukrywam że szkoda mi kasy,bo jak tak policzyć że wszyscy przyjadą co zaprosimy to z 25osób będzie. Izła jestem bo matce i ojcu chrzetnemu terminy nie pasują a mają dwa do wyboru.
Samantka dla mnie masturbacja to też nie jest zdradą,gorzej jak mąż woli to niż swoją żonę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mój już powoli przebudza się na kolejne jedzonko! ;-) ale tak do 6.00 go przetrzymam ;-)
ach no tak wiedziałam, że miałam jeszcze coś napisać.. więc ja uważam, że masturbacja jest lepsza niż zdrada przespanie się z inną kobietą, a no i rozumiem jak małżeństwo jest od siebie odseparowane jakiś czas, bo jeśli codziennie są ze sobą i mają możliwość uprawiania seksu, a facet mimo wszystko się masturbuje to coś jest nie halo! 🤢 no ale ogólnie masturbacje uważam za taką mini zdradę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niunia my dalismy 100 zl a ksiadz jak zobaczyk koperte to powiedzial " oooo tak bardzo chetnie"..takze tylko czekal na pieniadze..
My idziemy do restauracji..Zaprosilismy 24 osoby i tylko obiad, deser, kawa, bez alkoholu. Odezwe sie wieczorem...
Mialo mnie tu nie byc, ale wychodzi na to, ze jestem uzalezniona od brzuszka, bo pierwsze co to brzuszek otwieram, a nie fb..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ach no ja też jestem chyba uzależniona od brzuszka, gdyż nie wchodzę tutaj tylko wtedy jak naprawdę nie mam dostępu do kompa i neta ;-P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niunia ja już załatwiam wszelki formalności ze Chrztem Św i tak, jak pisałam wcześniej - złożyłam ofiare w wysokości 50 zł. Na tyle nas stać i basta. Zresztą nie przejmujmy się takimi rzeczami, najważniejsze, ze nasze Dzidzki przestaną być małymi poganami 😉

Patryczek dziś przy karmieniu o 8 tak mnie okupkał, że moja piżamka do prania poszła z żółtą śmierdzącą plamą 😉

Ja to już wątpię, czy kiedykolwiek schudnę. Mam wrażenie, jakby ubyły ze mnie tylko Patryczek, wody, łożysko i już - reszta niewzruszona, tylko czym jest ta reszta?! 😮 Jeśli to woda, to jak się jej pozbyć, ach... - ja mam 170 cm i 80 ciężkich kilosów 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gerda to jesteśmy prawie identyczne ja mam tylko 2 cm więcej :P:P
My niedawno wstaliśmy, Ja jem sobie śniadanko, a Artur zabrał małą na pchli targ i mam chwilkę spokoju, bo z godzinkę ich nie będzie 🙂
Co do brzuszka to też się uzależniłam, bo jak wstaję z wyra i mam chwilę wolną to nie włączam tv tylko kompa i brzuszek :P 🙂 na nk, rzadko wchodze, na fb tez... tak w ogole to nie przepadam za fb tylko zalozylam konto specjalnie po to zeby zobaczyc jak wygladacie :P 🙂 Moja mała dzisiaj o 5h30 tak sie smiala, ze az obudzilam A... i przez 3 minuty banan z buzi nie schodzil, nawet 2 razy zasmiala sie tak jakby na glos... jeszcze do konca jej to nie wyszlo, ale prawie :P:P i zaczela mowic "a gu" i "a gi" Sporo już gaworzy :P 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczyny.U nas noc byla wspanialym zakonczeniem dnia 🙂Pozwolilismy sobie z mezem na male co nie co,a do tego on jeszcze potem w nocy do malej wstawal,a ja obudzilam sie o 10 🙂 🙂To ja i tak z was jestem najgrubsza,bo przy wzroscie 170 waze 85 kg 😉No w sumie juz 84 bo dieta,spacery i tabletki dzialaja 🙂Tuska glosik oddany i powiem ci,ze moim celem jest te twoje 70kg 🙂Wiec powiedz mi,jak ty masz byc gruba???Marta udanego chrztu zycze.My mamy jeszcze sporo czasu,bo w lipcu bedziemy mala chrzcic a impreza bedzie w restauracji.Ale pojdziemy tylko na obiad,kawke i ciasto.powiem wam,ze mi tez szkoda troche kasy,no ale dostaniemy 500f becikowego,wiec przeznaczymy je na ten cel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja juz sie nie wypowiadam na temat uzaleznienia od brzuszka,bo nawet w swieta bedac u siostry co chwile wlazilam przez telefon.No gerdy i dg3003 tez jestem bardzo ciekawa 🙂A ja dzis bede cale popoludnie sama,bo maz idzie po obiedzie do kolegi na psp pograc no i mala w koncu troche opic,bo juz prawie 2 miesiace ma,a jeszcze jej biedak nie opil 😉No nic,bede do was caly czas zagladac,to czas szybko minie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...