Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hello!
Nie bylo mnie ostatnio dlugo i musialam najpierw nadrobic co pisalyscie. A nie bylo mnie, bo jak w piatek o 11 wyszlismy naspacer z malym, to wrocilismy wcxoeaj o 9 rano. Tobyl mega dlugi spacerek. Celem byl rossman, ale w koncu wyladowalismy w kawiarni na obiedzie, a potem poszlismy do mojej siostry, bo grilla robila. A ze pogoda byla ladna to bylismy tam juz o 15, zeby w ogrodzie posiedziec. Grillowanie sie rozkrecilo i nawet nie wiem kiedy zrobilo sie ciemno, wiec zostalismy spac. No i moj M tez w koncu syna opil. A Mamusia tylko herbatke i karmi 🙂))
WczOraj bylismy na usg bioderek, no i mamy codziennie cwiczenia robic, a za 6 tygodni kontrola. Mam nadzieje, ze cwiczenia pomoga.
Gerda moj synek tez jest strasznie absorbujacy. Czas mam tylko wtedy gdy spi, a ostatnio w dzien coraz rzadziej i krocej. Wczoraj to nawet godziny nie pospal. Sam nie ulezy. Trzeba go bujac, nosic, spiewac, czytac i caly czas przy nim byc, bo inaczej wpada w ryk. A ja niepotrafie go zostawic placzacego. Za to w nocy spi 8-9 godzin bez przerwy i nie wiem czy powinnam go budzic nakarmienie? Co myslicie?
A jeszcze pytanie, jak dlugo kapiecie maluchy? Chodzi mi o czas przebywania w wodzie.
Jesli chodzi o chrzciny to chcemy tak sierpien/ wrzesien. W sobote slub i male przyjecie dla najblizszej rodziny, a w niedziele chrzest i potem obiad. No i wszystko w kawiarni. Musimy w koncu zabrac sie za to, bo czasu coraz mniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emka akurat wczoraj o ciebie pytalam 🙂Ciesze sie,ze spacer sie udal 🙂 🙂A co do kapania,to mala tak z 10 minut w wanience siedzi.Zostawilabym ja dluzej,ale jej sie ssanie w zoladku wlacza 😉Bo ostatnio mamy schemat kapanie,karmienie i do spania.No i jak narazie sie sprawdza hihi.Mala ok godziny po kapaniu zasypia sama w lozeczku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawskie Koleżanki 😁 normalnie zawsze lubie sie bardziej odpicowac, podobnie jak eMKa wole siebie w makijazyku 😎 A tu Mamunia z Synusiem 🙂



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MonisiaD napisał(a):
Gerda swietnie wygladasz 🙂 🙂Tylko pozazdroscic 😉I milo cie w koncu widziec 🙂


Dzieki, ale mówisz tak, bo nie widzialas reszty mnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monisia, ja wiem, że pytałaś, bo przeczytałam 🙂 u nas wieczorem też jest kąpanie, potem karmienie i spanie. Ogólnie Antoś koło 22-23 sam zasypia. Wczoraj trochę marudził, ale zazwyczaj nie robi tego wieczorami tylko w dzień nadrabia. Ogólnie to my kąpiemy go co dwa dni i nawet w dniu bez kąpieli sam zasypia. Ostatnio jakoś karmiłam go o 19, a przed 21 miał kąpiel. I potem zasnął, że nawet nie zdążyłam mu dać jeść. Normalnie w czasie ubierania w piżamkę zasnął. Ogólnie to nie wiem czy mam go budzić w nocy na jedzenie czy nie. I czy przez takie długie przerwy w karmieniu pokarm mi nie zniknie. Wiecie coś na ten temat???
Gerda super fotka. Masz prześlicznego synka, jestem nim zachwycona 😁 A Mamusia też śliczna, chociaż przyznam, że zupełnie inaczej sobie Ciebie wyobrażałam :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
przez 4 tygodnie przybrał 900 gr... ale wtedy jeszcze w nocy się budził. w sumie to teraz też czasem mu się zdarzy, ale rzadko. teraz dopiero mamy wizytę przy kolejnym szczepieniu, czyli 2 czerwca... to będzie przerwa 6 tygodni w ważeniu. no zobaczymy. bardziej zastanawiam się nad tym czy pokarm może zaniknąć... hmm...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane jestescie 🙂 Ale zatem jak Wy sobie mnie wyobrazałyście, że teraz takie zaskoczenie?

eMKa Antek to tez mały słodziak.No i Pawełek i Alan oraz Oluś i Aleks oczywiście - super brygada nam dorasta, Córeczki Mamusiowe strzezcie sie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę dziewczyny że o wyglądzie gadałyście i się zastanawialiście jak wyglądam. Jestem na nk zdjęć aktualnych tam nie ma bo nie znoszę zdjęć - za dużo się nie zmieniłam więcej zmarszczek i tyle. Zdjęć tu nie wkleję bo nie umiem. Męża poproszę żeby mi te ze szpitala z brzuchem wkleił ale jak będzie miał czas. Za 45min mamy gosci a w domu bałagan, obiad mamy zjeść, a mała się do cyca podłączyła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niunia26 napisał(a):
Gerda Ja też nie wiem jak sobie Ciebie wyobrażałam, ale nie tak ;-) Emka JA całą noc nie ściągam mleka, czasami o 4 rano i mi nie zanika.

No to u mnie też mały nie je całą noc, albo czasem o 4 rano się budzi 🙂))
Gerda ja też nie potrafię powiedzieć jak sobie Ciebie wyobrażałam. Jedynie mogę powiedzieć, że jako blondynkę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MonisiaD napisał(a):
Ja tez myslalam,ze gerda to blondynka 😁 😁


Z szacunkiem do blondynek, ale chyba zatem musze popracować nad inteligencją 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze dziewczyny,ale mi sie przykro zrobilo 😞 😞Gadalam z meza babcia.Ona jest taka,ze najpierw cos powie,a potem mysli..No i gadalysmy cos o wadze,no i ona mi powiedziala,ze meza ciotka z jej corka o mnie rozmawialy i zastanawialy sie,jak bede w wakacje wygladac.No i ze stwierdzily,ze napewno taka gruba bede jak w ciazy 😞 😞Babcia nawet nie domyslila sie,jak mi sie smutno zrobilo 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monisia nie przejmuj się, będziesz wyglądać ślicznie, bo będziesz mieć przy sobie piękną księżniczkę i waga nie ma znaczenia. Dopiero co rodziłyśmy i raczej do wakacji modelkami nie zostaniemy 😜 😜 😜 😜 😜
Właśnie cofnęłam się o kilkadziesiąt stron i śmieć mi się chce z Naszych postów ;-) Ale narzekałyśmy ;-) Tu mnie boli, tam mnie strzyka ;-) I te proroctwa odnośnie porodu ;-) Nie mogę uwierzyć, że Nasze maluchy mają już prawie po 2 miesiące, no niektóre już przekroczyły dwa ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...