Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kilka godzin po porodzie... Ale byłam spuchnięta 🤪 🤪 Nie śmiejcie się :P:P
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/18/dscn1115v.jpg/][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/6245/dscn1115v.jpg[/IMG][/URL]
A tu wróciłam z pod prysznica i się już za małą stęskniłam :P:P Też w dniu porodu...
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/607/dscn1147.jpg/][IMG]http://img607.imageshack.us/img607/9586/dscn1147.jpg[/IMG][/URL]
I mój mały spuchnięty robaczek :P
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/824/dscn1117x.jpg/][IMG]http://img824.imageshack.us/img824/7066/dscn1117x.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Emka faktycznie bardzo odwaznie 🙂Ale super 🙂A masc nazywa sie calgel.u nas opakowanie troche inaczej wyglada ale to jest to samo.
http://www.zdronet.pl/calgel-zel-na-zabkowanie-10-g,33871,apteka.html
Samantko nas tak wczoraj z Piotrkiem wzielo po ciuszkach ogladalismy zdjecia 😁 😁 Ehhh fajnie w sumie bylo.U nas na watku UK wlasnie jedna dziewczyna jest na porodowce i tak sobie dzis wszystko wspominam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Samantka to byl rozjasniacz chyba 6%. Ja chcialam 9% do takich platynowych, ale fryzjerka sie bala. Jak pojde zronic odrosty to ja poprosze, zeby zrobila 9, bo js chce takie zupelnie biale. Na krotkich wlosach to nie jest szkoda, bo i tak co miesiac bede musiala podcinac.
Moj M kupil masz Dentinox. Zobaczymy czy bedzie dzialac. Maly od 3 dni jest mega niespokojny. Dzis tak wyl i sie rzucal, ze az siniaczka sobie nabil ns buzi w bujaczku. Nawet cycus nie pomogl.... Nie wirm co to 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samantka dopiero teraz wyczytałam że pisałaś do mnie o tym bezdechu, dzięki za informację... Swoją drogą oglądałam Twoją galerię a raczej zdjęcia Twojej Córci, jest niesamowicie pogodna co drugie zdjęcie z uśmiechem - tylko pozazdrościć takiej radosnej buzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasjalena nie ma za co 🙂 i dziekuje 🙂
Marta a z naleśnikami jadłaś?? Ja zwijam naleśnik w rulon, kroję w paseczki wrzucam je do miski i polewam zmiksowanymi truskawkami ze śmietaną lub mlekiem pychaaa 🙂 A z makaronem też pyszne 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maja_P napisał(a):
Niunia nigdy nie jadlam makaronu z truskawkami, ale musze koniecznie zrobic. Normalnie podusic truskawki z cukrem i smietana i zmieszac z makaronem?
Emka fryzura szalona 🙂 Zmiana nie do poznania 🙂 Swietnie.


Dokładnie, a zamiast śmietany może być jogurt naturalny, najlepiej bałkański.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny moja mała ostatnio bardzo dużo śpi.. czy to normalne?? Zasnęła wczoraj troszkę później niż zwykle, bo ok 23h00 spała do 11h00 z 2 przerwami na jedzenie po 20 min... a przy cycku jadla ale tak jakby spala... jak sie obudzila to z godzinke polezala i o 12h00 znowu zasnela tak do 14h30 i teraz zanela mi na macie o 15h40.... strasznie dużo śpi... mam się martwić??? Poza tym jak nie śpi jest pogodna się śmieje wszystko ok... nic nie zauwazylam niepokojacego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa zapomniałam Wam napisać: dzisiaj w oczekiwaniu na swoja kolej na to USG bioderek rozmawiałam z inną Mamą - dziecko ma 6 miesięcy i po raz kolejny idą do kontroli..., no nic podczas gdy tak sobie gadałyśmy poruszałyśmy wózkami: tył-przód-tył... . I wtem jedna kobieta do nas: - A dlaczego Panie potrząsają tymi wózkami, skoro dzieci śpią. No to jej odpowiedziałam, zeby stymulowac i uspokajać. Ona na to, ze przyzwyczajamy w ten sposób do bujania, bowiem jej wnuki jak zasną to już sie ich nie tarmosi. Odpowiedziąłam jej, ze jak mój Syn zaśnie to też go juz nie kołysze, ale teraz to on czuwa. I ona na głos: - Przecież on śpi. No i się obudził... 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samantka myślę, ze to nie jest powód do niepokoju, widac Nikolka potrzebuje tyle snu, bo może rośnie... . Podczas snu wyzwala się przecież hormon wzrostu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samantka napisał(a):
Hahaha, Gerda, a co na to ta baba? Pewnie niezłą minę zrobiła, albo jej się głupio zrobiło jak małego obudziła.. hehehe


Rzeczywiście głupio jej było, za to ja byłam dumna ze swego Synusia 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Haa.. byłam teraz w polskim sklepie... I tez mialam podobną sytuację... kolezanka jest sklepowa i sie zapytala, jak tam malenstwo, spi? No to ja że spi spi... a kolezanka, -no taka pogoda to tylko spac... a stara baba do wozka zaglada i mowi- o i uszka na wierzchu... (mała miała kaptur) Ja mówie to nic, a ona -ale nie za zimno?.. ja mowie nie ona cieplo ubrana, a gondola chroni od wiatru... a ona z taka ironia ahaa... hehe poza tym mowie jej ze staram sie mala od poczatku zachartowac... 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Samantka moja ostatnio kilka dni pod rzad spala od 21- 6 potem znowu spala do 9 karmienie i do 13...Takze to normalne 🙂 Ciesz sie 🙂
A co do uszek i stopek odslonietych to tez sie nasluchalam od ludzi...A tesciowa to zawsze mowi, ze czapke mam zakladac i kocem przykrywac...Dzisiaj bylam u lekarza i mala miala body z kr rekawem i legginsy to mi kazala zdjac spodnie i zostawic ja w samych body...Od razu poszlam do tesciowej do apteki i ona oczywiscie, ze za zimno jej bedzie..To powiedzialam ze lekarz mi tak kazal i tak ma byc :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny. ja nadrobiłam i na to co spamiętałam postaram się odpisać i pewnie strasznie się rozpiszę 😜
tak więc Pati nam kazano podnieś pupę i oprzeć ją o siebie, pod główkę ręczni tak ay nie mógł się do tyłu wygiąć, rączki na kolankach i tak podnosić i opuszczać pupcię..ta sama pozycja położyć ręce na barkach malutkiego, a kciukami drażnić mięśnie brzuszka.. od pępka w górę.. no i na brzusiu położyć, pod brzuszek zrolowaną tetrę..małego zeprzeć na łokciach i mu troszkę przyciskać barki tak aby szyjka była odsłonięta.. a następne już bez tetry pod brzusiem.. dać wyprostowane rączki przed małego i go lekko unosić.. najlepiej to będzie jak nagram z A filmik i go tutaj wstawię,ok? tylko jutro albo pojutrze, bo A ma na 14.00.. bo po tym co napisałam to na pewno mało zrozumiesz 😜 😜
a Wam jakie ćwiczenia zalecili?

w ogóle jak dzisiaj byliśmy u tej lekarki to ona jeszcze więcej wynalazła 🤢 🤢 powiedziała, że ta asymetria jest przez noszenie częste..w ogóle co lekarz to inaczej mówi 😠 ae ona jest kierowniczką ośrodka i jak wróci właściwa lekarka to jeszcze do kontroli pójdziemy i ona zobaczy, no i zobaczy czy te zalecenia są ok co ta kierowniczka wystawiła.. jak na razie zalecenie mamy takie, że 2 dni w tyg. będziemy mieć rehabilitację metodą Vojty 😞 😞 😞 ja nie wiem jak to przeżyję, ale A. powiedział, że będzie z nami jeździł, bo sama na bank nie dam rady.. no a oprócz tego 4razy dziennie w domu będziemy musieli z nim ćwiczenia wykonywać. Pierwszą rehabilitację mamy w środę na 10.40 z innym rehabilitantem..nie z tą babką co wczoraj..ale jak na plakietce czytaliśmy to on jest specjalistą od tej metody..

no i opisałam to i nie wiem co więcej miałam pisać...
aaaa..już wiem 😜 Emcia po prostu szałowo wyglądasz! 😘 cudnie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no właśnie samantka nie masz się co martwić, bo mój śpi tak od 20.00 do 3.30, później do 6.00, no i później jeszcze do 8.00-8.30.. no a w dzień też strasznie długo śpi, a jak nie śpi to od dwóch dni zamiast płakać jak dotychczas to się uśmiecha non stop, nareszcie!! Troszkę zdarzy mu się marudzić, ale nie tak jak wcześniej! Bylebym nie zapeszyła 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...