Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

dziewczyny dodalam inne zdjecie do konkursu, prosimy głosujcie!!
************** link został usunięty, w związku ze złamaniem regulaminu forum - pkt. 10.l

pierwsze dziecko ma juz 62głosy 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję Samantka - chyba się udało, filmik trochę pocięłam, bo za długi był... 😮

oj, chyba jednak nie...

spróbuję jeszcze raz 🤢

no niestety 😞 cały czas po wgraniu wykazuje bład - coś nie tak z ichniejszymi serwerami 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gerda musimy się umówić na jakieś znaki rozpoznawcze jak na filmach maja randki w ciemno to tak robią 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜
To Ja będę miała hmmmm.........................duży brzuch i ogromny tyłek 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niunia26 napisał(a):
Gerda musimy się umówić na jakieś znaki rozpoznawcze jak na filmach maja randki w ciemno to tak robią 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜
To Ja będę miała hmmmm.........................duży brzuch i ogromny tyłek 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪


😁 😁 😁 😁 😁 ja dorzucam jeszcze okulary i opony na brzuchu 😁 😁 😁 😁 😁 😁 na hasło: mobilki odbiór... sie poznamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sorki,ze dopiero pisze,ale wlasnie weszlismy do domu.Mielismy dzis robione przeswietlenie i wyszlo,ze Julka ma w obu palcach od polowy podwojne kosci.Normalnie palec sklada sie z 3 kawalkow,a ona ma 5 kosci i trzeba bedzie to zoperowac.Musimy poczekaz,az zacznie chodzic,zeby sprawdzic jak sie kosci uloza.Za rok na 06.06 mamy kolejna wizyte,wtedy tez zrobia kolejne zdjecie i jak dobrze pojdzie to ustalimy date operacji,bo ma byc zrobiona miedzy 18 miesiacem a 3 latami 😞 😞Pani doktor tlumaczyla nam dzis,jak bedzie to robic,ktore kosci bedzie musiala usunac,ktore sciac,zeby nadac inny ksztalt.Nie wiem,jak ona to zrobi,ale z dwoch malych chce wyciac kawalek kosci,ta reszte jakos zlaczyc i stworzyc nowy palec.Zrobilo jej sie to prawdopodobnie jako efekt uboczny tych lekow,ktore w ciazy na cholestaze bralam..Przez te tabletki ja tez mam kamienie,bo od razu sie mnie zapytali,czy je wykryto.No,ale w dupie ze mna.Moglibysmy nie godzic sie na operacje,ale wtedy Julka moglaby miec w przyszlosci problemy z doborem butow,wiec w zasadzie nie mielismy wyboru.Chce mi sie plakac.Pocieszam sie tylko tym,ze beda ja operowac w tym szpitalu,a to jest najlepszy szpital dzieciecy w Europie.I operuja tam dzieci z roznych krajow.Dzis jak tam bylismy,to przywiezli dziewczynke z Belgii.Z reszta jak sie napatrzyalm na te wszystkie biedne,chore dzieci to stwierdzam,ze i tak mamy szczescie.Pelno tam bylo dzieci,za ktore oddychaly takie maszynki,albo byly sparalizowane,badz nieprzytomne 😞 😞Z reszta to sa paluszki,ktore moga zoperowac,a cholestaza mogla spowodowac wiele innych duzo grozniejszych powiklan.No coz,nie tak sobie wyobrazalam nasz pierwszy dzien dziecka.Wiem,ze za pare lat o tym zapomnimy,ale narazie musze sie z ta mysla oswoic 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O Boże... Monisia tak strasznie mi przykro.. na prawdę ubolewam razem z Tobą, bo ja sama bym chyba rozpaczała jakby to mnie i Nikę spotkało i potrafię się postawić w Twojej sytuacji... Na prawdę smutno mi się zrobiło... Biedna Julcia 😞 😞 😞 😞 😞 Ściskam Was kochane:* I będzie dobrze zobaczysz, że później nie będziesz żalować decyzji... skoro jest to najlepszy szpital, to nie masz się czym martwić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki dziewczyny,ale cholernie mi smutno.A mial to byc tak fajny dzien 😞 Jedyne pocieszenie,ze na chwile obecna nie wplynie to Julce na nauke chodzenia..I coraz bardziej myslimy o tym,zeby miec jedna dzidzie,bo ryzyko cholestazy w nastepnej ciazy wynosi 98%,a efektow moze byc duzo wiecej 😞 A co najgorsze,jesli to juz wystapilo,to istnieje szansa,ze drugie dziecko mogloby miec podobny problem,badz tez Julki dziecko moze miec taki problem.Niby moze,ale nie musi,ale mi to juz w glowie siedzi 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monisia biedulko współczuję i ściskam mocno!To okropne że tak długo jeszcze musicie czekać i o tym myśleć ale jestem pewna że wszystko będzie dobrze! Na pewno podjeliście z mężem dobrą decyzję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monisia, ale z jednej strony może lepiej, że mała będzie starsza jak będzie miała operację... /wtedy takiemu dziecku można wytłumaczyć po co to wszystko, przygotować trochę, że może boleć itp.. A takie niczego nieświadome maleństwo by cierpiało i nie wiedziało dlaczego.. tak więc głowa do góry!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Samantko poltorarocznemu czy dwuletniemu dziecku i tak bedzie ciezko to wytlumaczyc.A musi to byc zrobione przed 3 rokiem zycia.Musimy czekac az zacznie chodzic,zeby sprawdzic jak sie kosci beda ukladac,bo od tego jest zalezne jak paluszka uksztaltowac.Wiem,ze wszystko bedzie dobrze,bo nie ma innej opcji.Tyle,ze po dzisiejszych sensacjach mysle duzo o tym,ze Julka pewnie bedzie jedynaczka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...