Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ewelinka1007 napisał(a):
brzuch mnie boli a tak wogole to mam ochote na czipsy pizze lody kebaba z frytkami, cos z mc donalda tez bym przegryzła ... a zadnej zachcianki nikt nie chce spełnic... 😞 😠 do czego to podobne kobiecie w ciazy sie nie odmawia 😠 nikt mnie nie rozumie 😞


hehe masz ochote na to wszystko naraz ?? 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
ewelinka1007 napisał(a):
brzuch mnie boli a tak wogole to mam ochote na czipsy pizze lody kebaba z frytkami, cos z mc donalda tez bym przegryzła ... a zadnej zachcianki nikt nie chce spełnic... 😞 😠 do czego to podobne kobiecie w ciazy sie nie odmawia 😠 nikt mnie nie rozumie 😞


hehe masz ochote na to wszystko naraz ?? 🤪

zadowoliłaby mnie pizza czy ten kebab a loody chodza za mna od wczoraj... złosc mnie ogarnia przez to 😠ze nic nie zjem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
ja pewnie tez bym nie dostala czegos niezdrowego bo moj jest przewrazliwony na tym punkcie dlatego kozystam jak wychodze gdzies bez niego 🙂

no wlasni a dzis usłyszałam nie jedz tyle tych słodyczy!!!! zostaw ta cole!!! 😠 😠 😠 😠 😠 nic mi juz nie wolno...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę tylko wpaść i się poużalać?

Przeziębienie mnie rozłożyło: zasmarkana, z obolałym gardłem i gorączką popadam w depresję chorobową 😞

A plastyka piersi kosztuje od 5 do 13 tyś 🤪 🤪 🤪 miałam nadzieję, że chociaż tym sobie humor poprawię a tu dupa.
Pocieszające, że Mój wykazuje naprawdę anielską do mnie cierpliwość: sama siebie w tej chorobie nie znoszę !!!
Dobranoc i dziękuję za wysłuchanie narzekań 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
Mogę tylko wpaść i się poużalać?

Przeziębienie mnie rozłożyło: zasmarkana, z obolałym gardłem i gorączką popadam w depresję chorobową 😞

A plastyka piersi kosztuje od 5 do 13 tyś 🤪 🤪 🤪 miałam nadzieję, że chociaż tym sobie humor poprawię a tu dupa.
Pocieszające, że Mój wykazuje naprawdę anielską do mnie cierpliwość: sama siebie w tej chorobie nie znoszę !!!
Dobranoc i dziękuję za wysłuchanie narzekań 🙂

jaka plastyka o czym mowisz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrzyłam dzisiaj na swoje wielkie piersi i już wyobrażam sobie jak będą zwisały po porodzie i karmieniu.
Ot taki dodatkowy bodziec do użalania się nad sobą 😁

No i sprawdziłam sobie: podniesienie piersi kosztuje od 5 do 13 tyś.
Zdecydowanie powinni dać wyższe becikowe 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
Popatrzyłam dzisiaj na swoje wielkie piersi i już wyobrażam sobie jak będą zwisały po porodzie i karmieniu.
Ot taki dodatkowy bodziec do użalania się nad sobą 😁

No i sprawdziłam sobie: podniesienie piersi kosztuje od 5 do 13 tyś.
Zdecydowanie powinni dać wyższe becikowe 🤢

to becikowe to tak naprawde to nie wiem na co ma starczyc...
a co do piersi to mam ten sm problem plus rozstepy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
Popatrzyłam dzisiaj na swoje wielkie piersi i już wyobrażam sobie jak będą zwisały po porodzie i karmieniu.
Ot taki dodatkowy bodziec do użalania się nad sobą 😁

No i sprawdziłam sobie: podniesienie piersi kosztuje od 5 do 13 tyś.
Zdecydowanie powinni dać wyższe becikowe 🤢

Zawsze możesz sobie podwiesić sznurkiem na szyi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Helloł 🙂
Kurcze a ja dzisiaj zjadłam pizze i deser jadłam ....mmmm 🤪
co do cyckow to narazie jeszcze u mnei nie jest źle,zastanawiam sie czy bede miala rozstepy:/ 🤨 Mój Kolek połozył sie na kanpie i spi...gonie go do wanny bo jakos mi smierda a on ma mnie w dupie no co za dziad...Ale dobrze ze jest zmeczony to przynajmniej bede miala spokoj....nie bedzie mnie meczyl, w sumie ma kare i itak nic nie bedzie,,chociaz sama bym sie poopkała,ale co tam musze byc twarda....Jakos sama dam rade;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczynki.. wkoncu zajrzałam do Was po Sylwestrze. Sylwester był udany, wytanczylam sie z tym moim mezem 🙂 on nawet tak bardzo sie nie upil 🙂 napilam sie szampana 🙂 w domu bylismy o 6.15 🙂 Powiem Wam, ze nawet zmeczona nie bylam 🙂 Oczywiscie Patryś został obmacany z kazdej strony 🙂 takie powodzenie mial nasz synek 🙂
A dzisiaj bylismy caly dzien w gosciach.. i dostalam duuuuzy kawal ciasta " bloku czekoladowego" nie wiem czy jadlyscie kiedys...jest pyszny.. moge jesc go i jesc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szyszkonella napisał(a):
no to się odważyłam :P fotka brzuchola

brzuchol fajny
a ja byłam podglądałam Was ciągle ale jakoś nie miałam nastroju aby się włączyć w dyskusję i może i lepiej bo jak zaczęłabym sie żalić to jeszcze Wam bym humor popsuła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...