Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
szyszkonella napisał(a):
aisak a daj przepis na swojego murzyna 😁


trzeba pojechać do Afryki i wybrać 😁 😁
żartuje, podam ci stronę z netu,
tylko trochę dłużej trzymam w piekarniku, zawsze sprawdzam patyczkiem czy suche w środku

http://pasimi.pl/przepis/murzynek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzien dobry Piekne 🙂

wsytd sie przyznac, ale ja dopiero jem sniadanie, moj Dzidziuszek Maluszek nawet sie jeszcze nie obudzil, od rana nie czulam najmniejszego ruchu, moge sie zalozyc, ze za godzine dopiero da jakies oznaki zycia 🙂 No ale co sie dziwic, rodzice tez do rannych ptaszkow nie naleza 😉
A co do problemow ze spaniem, u mnie niby wszystko ok, oczywiscie budze sie co kilka godzin w nocy i biegne siusiu, no ale to norma przeciez.
Do mnie za to mniej wiecej raz na miesiac przychodzi absolutnie bezsenna noc, ostatnio z wtorku na srode, akuurat wtedy gdy mialam pojsc do pracy na 10 godzin cale, nie zmruzylam oka nawet na pol minuty!!! Lezalam w lozku i czulam, ze ogolnie jakos sie wyciszyc nie moge, oczy otwarte jak 5zl i tak przez calusienki wieczor, noc az w koncu musialam wstac o 7. Nawet nie bylam straszliwie zmeczona nastepnego dnia.... Moze to matka natura przygotowuje mnie do bezsennych nocy....???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
No nie wszedzie tak jest, ale akurat nam jakis czas temu otworzyli ten wlasnie lump i tak sie niesamowicie reklamowali ze najlepsze markowe ciuchy z anglii beda sprowadzac no ale tam sobie myslalam ze pierdziela a lumpeks to lumpeks 🙂 Ale jednak ludzi tam !! Jak za komuny w kolejkach 🙂 Jak towar zworza to jest oblezenie i faktycznie te rzeczy sa niesamowite, nigdy nie myslalam ze tak moga wygladac rzeczy z lumpeksu 🙂 Jak nowiutkie, tyle ze bez metek


też bardzo często chodzę do lumpa, tylko nie znoszę takich gdzie trzeba grzebać
znalazłam sobie taki, gdzie wszystko jest poukładane, rozmiarami, kolorkami, spodnie do spodni, bluzeczki na krótki, długi rękaw, spódniczki itd rewelacja, zawsze coś wyniosę
a ciuszki do dzieci to bajka, niektóre nawet z metkami 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chodze 🙂 🙂
i dobrze, bo chyba bym w domu zwariowala szczerze mowiac, dzisiaj np przyszla sobota i zamiast sie cieszyc, ze nic nie musze robic, to ja sie martwie ze nie mam ustalonego grafiku dnia 🙂
nie, no w sumie tak zle nie jest, lece w czwartek rano do polski wiec ide kupic jakies male drobiazgi dla mamy i siostry, reszta rodziny z przyczyn brzuszkowych musi pojsc w odstawke.
Poki co chodze do pracy, co prawda teraz mam niemal dwa tygodnie wolnego od czwartku, ale potem jeszcze bede chodzic do 4 marca dokladnie. Juz sie zobligowalam w pracy, a poza tym, im dluzej bede pracowala, tym wiecej macierzynskiego dostane, a naprawde dobrze sie czuje, wiec czemu nie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi_ napisał(a):
chodze 🙂 🙂
i dobrze, bo chyba bym w domu zwariowala szczerze mowiac, dzisiaj np przyszla sobota i zamiast sie cieszyc, ze nic nie musze robic, to ja sie martwie ze nie mam ustalonego grafiku dnia 🙂
nie, no w sumie tak zle nie jest, lece w czwartek rano do polski wiec ide kupic jakies male drobiazgi dla mamy i siostry, reszta rodziny z przyczyn brzuszkowych musi pojsc w odstawke.
Poki co chodze do pracy, co prawda teraz mam niemal dwa tygodnie wolnego od czwartku, ale potem jeszcze bede chodzic do 4 marca dokladnie. Juz sie zobligowalam w pracy, a poza tym, im dluzej bede pracowala, tym wiecej macierzynskiego dostane, a naprawde dobrze sie czuje, wiec czemu nie??

A wpuszczą Cię do samolotu z brzuchem? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja sie juz wlasnie nie moge doczekac, czwartkowego lotu, pojde na usg 3d 🙂 i nie zaplace w przeliczeniu ok 1200zl, jak by to wyszlo i moze sie dowiem w koncu kto mnie tam kopie i bede mogla wreszcie z moim ukochanym wrocic do spraw imienia 🙂 ( troszke sie klocilismy o to i zdecydowalismy ze wrocimy do tematu gdy uda sie poznac plec maluszka dzidziuszka). A poza tym mama i siostra i kuzynka i tato maja mnie zabrac na zakupy wozkowo ubrankowe 🙂 🙂 🙂 juz sie nie moge doczekac!!!! 🙂 🙂 Wozki w polsce o polowe tansze wiec z tego powodu chyba tez bede sie musiala za kurierem rozejrzec, a propos przesylek kurierskich 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wpuszcza, bez dodatkowych zaswiadczen od lekarza wpuszczaja do 27 tygodnia wlacznie a ja gdy bede wracac to akurat bede jeszcze w 27 tygodniu 🙂 ostatnio sie dowiadywalam 🙂
Alexia, a ty mialas glukoze 50g czy 75g? bo ja tutaj nie widuje ginekologa, ani zbyt czesto mi krwi nie sprawdzaja i chce na wlasna reke wszystkie badania porobic w trakcie wizyty w domku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wpuszcza, bez dodatkowych zaswiadczen od lekarza wpuszczaja do 27 tygodnia wlacznie a ja gdy bede wracac to akurat bede jeszcze w 27 tygodniu 🙂 ostatnio sie dowiadywalam 🙂
Alexia, a ty mialas glukoze 50g czy 75g? bo ja tutaj nie widuje ginekologa, ani zbyt czesto mi krwi nie sprawdzaja i chce na wlasna reke wszystkie badania porobic w trakcie wizyty w domku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi_ napisał(a):
Wpuszcza, bez dodatkowych zaswiadczen od lekarza wpuszczaja do 27 tygodnia wlacznie a ja gdy bede wracac to akurat bede jeszcze w 27 tygodniu 🙂 ostatnio sie dowiadywalam 🙂
Alexia, a ty mialas glukoze 50g czy 75g? bo ja tutaj nie widuje ginekologa, ani zbyt czesto mi krwi nie sprawdzaja i chce na wlasna reke wszystkie badania porobic w trakcie wizyty w domku

tak - ja robiłam najpierw 50-tkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
podglądnęłam i spadam
jej ten rosół to chyba do wieczora będzie mi się gotował

czym dłużej się gotuje tym lepiej 🙂 A wołowinki kawałek włożyłaś? 🙂

nie ma żadnego woła no chyba że o mężu mowa ale to bardziej muł
rosół z indyka ale nie dość że mięcho jakieś twarde to jeszcze mało tam mięsa w ogóle za późno zaczęłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
darurka napisał(a):
Czesc Mamuski 🙂jak samopoczucie....ja dzis wstalam przed 12 bo w nocy spac nie mogłam tak mnie nogi bolały....tez tak macie??


ja to w nocy tez mam problem ze spaniem, bo sie nie moge ułożyc albo skurcze mnie łapią, za to spie w dzien 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja ostanio mialam takie skurcze podbrzusza ze nie moglam w nocy zmienic pozycji....i cos dobre 2 tygodnie i nogi od gory w dol rwały...ze noge az ciagnelam ....schylac sie nie moglam tak bolalo....al;e od 2 dni mam spokoj jupiii....ale lekarz powoiedzal ze dziecko uciska na miednice i temu taki bol...i nasza miednica przygotowuje sie do porodu...straszny bol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

linkaa napisał(a):
ja tez mam takie skurcze zwłaszcza w nocy, brzuch mi twardnieje i podnosi sie do gory, ale ginka powiedziła ze to normalne i moze sie tak mi robic do 20 razy dziennie..


ŻE CO ?! 😮 😮 😮 do 20 razy dziennie... ? Jak byś miała do 20 razy dziennie, to byś już urodziła 😮 Ja mam powyżej 10. razy i już mam centymetrowe rozwarcie i faszeruje się nos-pą i luteiną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szyszkonella napisał(a):
linkaa napisał(a):
ja tez mam takie skurcze zwłaszcza w nocy, brzuch mi twardnieje i podnosi sie do gory, ale ginka powiedziła ze to normalne i moze sie tak mi robic do 20 razy dziennie..


ŻE CO ?! 😮 😮 😮 do 20 razy dziennie... ? Jak byś miała do 20 razy dziennie, to byś już urodziła 😮 Ja mam powyżej 10. razy i już mam centymetrowe rozwarcie i faszeruje się nos-pą i luteiną.


no pisze to co mi powiedziała ginka, ja rozwarcia nie mam, nie mam 20 ale ponoc tyle jest normalnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...