Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

Hejo
Ja już posprzątałam w pokoiku 🙂 zaraz idę na śniadanko 🙂
Dziś będę rosołek gotować taka mnie ochota naszła. Mnie dziś moja malutka trochę straszy bo się kilka razy tylko ruszyła 😞 martwi mnie to. Może zaraz się rozrusza jak zjem śniadanko.
Mój mąż otworzył merci więc jeszcze o 22 zajadałam się czekoladą...super po prostu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
No a ja już miałam trzasnąć tym laptopem bo nikogo nie było!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ja sie zmuszam do bułeczki z dżemem bo sobie uświadomiłam że przecież leki muszę zażyć ble ale kiepsko mi idzie 😮
pana Waldka nie ma i nie wiem czy będzie także ja nastawiam pranie, zmywam naczynia , rozpalam w piecu i leże!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A gdzie Leon? Może nawet nie wiesz że Pan Waldek był ale Leon się nim zajął przed domem i przyjął go za Ciebie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
Hejo
Ja już posprzątałam w pokoiku 🙂 zaraz idę na śniadanko 🙂
Dziś będę rosołek gotować taka mnie ochota naszła. Mnie dziś moja malutka trochę straszy bo się kilka razy tylko ruszyła 😞 martwi mnie to. Może zaraz się rozrusza jak zjem śniadanko.
Mój mąż otworzył merci więc jeszcze o 22 zajadałam się czekoladą...super po prostu...


Nic się nie martw - mała śpi - dzieciaczki teraz śpią większość czasu 🙂 Moja teraz w dzień też się prawie nie rusza, zjedz coś słodkiego to powinna się obudzić przynajmniej na chwilkę, a nawet jeśli nie to bądź spokojna - na 100% wszystko jest w porządku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
No a ja już miałam trzasnąć tym laptopem bo nikogo nie było!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ja sie zmuszam do bułeczki z dżemem bo sobie uświadomiłam że przecież leki muszę zażyć ble ale kiepsko mi idzie 😮
pana Waldka nie ma i nie wiem czy będzie także ja nastawiam pranie, zmywam naczynia , rozpalam w piecu i leże!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A gdzie Leon? Może nawet nie wiesz że Pan Waldek był ale Leon się nim zajął przed domem i przyjął go za Ciebie 😁

no LEON jest niezłym odstraszaczem nawet sąsiadki nie wejdą tylko najpierw dzwonią i proszą żeby psa zabrać, listonosz też go unika ale NIE pan Waldek hehe widziałam w sobotę , akrobacje Leona nie robią na nim wrażenia hehe
ale widziałam go jak jechał autem i dzwoniłam do Pawła no i jak będzie mógł to przyjdzie tu u mnie zostało mu fugowanie , trochę gładzi trzeb na ścianę a później trzeba to zamalować ale czas jeszcze mamy bo meble chyba będą za tydzień 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Czemu Ci ludzie boją się Leona? On nie wygląda na groźnego... Poza tym ja się jakoś psów nie boję, zawsze byłam psią mamą od dziecka - może dlatego, a przecież pies czuje że się go ktoś boi...

ola ja wiem i ty wiesz że on groźny nie jest no ale czasami sam fakt że pies biega po podwórku już jest dla niektórych paraliżujący
a LEON jak to LEON on jest bardzo , bardzo żywiołowy , czasem skacze powyżej głowy, zwyczajnie się cieszy i chce się "przywitać" ja sobie z nim radzę ale np moja mam co jest z nim na co dzień też czasem ma z nim problemy
pamiętam jak raz wróciła z kościoła w pięknej jasnje kurteczce - wchodzi do domu i zemści ja patrzę a ona centralnie na biuście ma odbite (błotne) dwie psie łapy- wiedział Leon gdzie ma skakać hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Czemu Ci ludzie boją się Leona? On nie wygląda na groźnego... Poza tym ja się jakoś psów nie boję, zawsze byłam psią mamą od dziecka - może dlatego, a przecież pies czuje że się go ktoś boi...

ola ja wiem i ty wiesz że on groźny nie jest no ale czasami sam fakt że pies biega po podwórku już jest dla niektórych paraliżujący
a LEON jak to LEON on jest bardzo , bardzo żywiołowy , czasem skacze powyżej głowy, zwyczajnie się cieszy i chce się "przywitać" ja sobie z nim radzę ale np moja mam co jest z nim na co dzień też czasem ma z nim problemy
pamiętam jak raz wróciła z kościoła w pięknej jasnje kurteczce - wchodzi do domu i zemści ja patrzę a ona centralnie na biuście ma odbite (błotne) dwie psie łapy- wiedział Leon gdzie ma skakać hehe

no to dlaczego go nie układasz? Moje 2 jamniczki nie weszły do domu dopóki ja im na wycieraczce łapek nie wytarłam, to TWOJA WINA - Ty go rozpuściłaś 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
Hejo
Ja już posprzątałam w pokoiku 🙂 zaraz idę na śniadanko 🙂
Dziś będę rosołek gotować taka mnie ochota naszła. Mnie dziś moja malutka trochę straszy bo się kilka razy tylko ruszyła 😞 martwi mnie to. Może zaraz się rozrusza jak zjem śniadanko.
Mój mąż otworzył merci więc jeszcze o 22 zajadałam się czekoladą...super po prostu...


Nic się nie martw - mała śpi - dzieciaczki teraz śpią większość czasu 🙂 Moja teraz w dzień też się prawie nie rusza, zjedz coś słodkiego to powinna się obudzić przynajmniej na chwilkę, a nawet jeśli nie to bądź spokojna - na 100% wszystko jest w porządku 🙂


Dzięki , czasem takie słowa na prawdę uspakajają 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc babeczki
ja poległam 😞 😞 😞 leże z grypskiem, przeziębieniem czy czymś tam cholera wie co to 🤔 🤔
a tak się ostatnio chwaliłam rodzinie ze choroby tego typu to mnie omijają dużym łukiem, a tu jak nie to rzyganie tydzień temu to teraz jakieś badziewiactwo 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aisak napisał(a):
czesc babeczki
ja poległam 😞 😞 😞 leże z grypskiem, przeziębieniem czy czymś tam cholera wie co to 🤔 🤔
a tak się ostatnio chwaliłam rodzinie ze choroby tego typu to mnie omijają dużym łukiem, a tu jak nie to rzyganie tydzień temu to teraz jakieś badziewiactwo 🥴 🥴


o jej biedactwo 😞 A wiecie ja to zawsze byłam taki zmarżluch wiecznie ziemno a w ciazy mi jest wiecznie gorąco, fajnie ciesze się z tego bardzo zawsze mogło by tak być ale nie wiem też tak macie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki.

Już jestem 🙂 Zjadłam pączka na śniadanie i mnie zgaga pali 😞
Co do prania ciuszków to ja tez będę prała - również te nowe ale już pod sam koniec ciąży albo zaraz po porodzie mama mi wypierze bo ostatnio się przeraziłam. Koleżanka urodziła dzidziusia jakieś 2 tygodnie temu. Lekarze całą ciążę mówili że będzie dziewczynka - ta sobie wszystko pokupowała pod dziewczynkę a tu Oskarek się urodził. Lekarz jak odbierał poród to miał nietęga minę i przepraszał koleżankę że się pomylił - a ta bidulka wszystkie ciuszki musi teraz powymieniać. A bez metek to raczej ciężko jest oddać 😞

Ola - z tego co wiem to TESCO ma różne promocje w różnych sklepach - u nas Pampersy były po 48,99 w rozmiarze 1-4 i chusteczki GRATIS. Może w Warszawie macie inaczej 🙂

A ja dzisiaj jadę z moim do księgowej - potowarzyszę mu chociaż 🙂 Poza tym to nudy.

Aisak - trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowia.

Ps. Zarezerwowałam w końcu te Walentynki w Zakopcu - ale się cieszę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
aisak napisał(a):
czesc babeczki
ja poległam 😞 😞 😞 leże z grypskiem, przeziębieniem czy czymś tam cholera wie co to 🤔 🤔
a tak się ostatnio chwaliłam rodzinie ze choroby tego typu to mnie omijają dużym łukiem, a tu jak nie to rzyganie tydzień temu to teraz jakieś badziewiactwo 🥴 🥴


o jej biedactwo 😞 A wiecie ja to zawsze byłam taki zmarżluch wiecznie ziemno a w ciazy mi jest wiecznie gorąco, fajnie ciesze się z tego bardzo zawsze mogło by tak być ale nie wiem też tak macie?


u mnie to samo, mężowi zimno i wiecznie do kominka dokłada a mnie już poty oblewają 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chyba większość kobiet w ciąży tak ma bo i temperatura ciała większa jakoś o pół stopnia, nie wiem czy całą ciążę tak jest ale na początku kojarzy mi się że 37 to norma, ja jak mam w domu więcej niż 21 stopni to już mi duszno, na początku mąż chodził i mantykował, kaloryfery odkręcał a teraz tak się przyzwyczaił że ma tak samo jak ja 🙂 wiecie że ja może dopiero z 4-5 razy kaloryfery w zimie odkręcałam a tak mam cały czas ustawione na 0? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny ! 🙂 Wrocilam wreszcie 🤪 🤪 wczoraj od 18 jechalam, a dzisiaj na miejscu o 9 bylam jakos 😉 ale nie bylo duzo ludzi, troche pospalam i nie bylo zle, tylko szyja mnie boli..;/ wszystkie strony nadrobilam, zeby nie bylo 😜 i ide sie zaraz wykapac i ogarnac wreszcie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
aisak napisał(a):
czesc babeczki
ja poległam 😞 😞 😞 leże z grypskiem, przeziębieniem czy czymś tam cholera wie co to 🤔 🤔
a tak się ostatnio chwaliłam rodzinie ze choroby tego typu to mnie omijają dużym łukiem, a tu jak nie to rzyganie tydzień temu to teraz jakieś badziewiactwo 🥴 🥴


o jej biedactwo 😞 A wiecie ja to zawsze byłam taki zmarżluch wiecznie ziemno a w ciazy mi jest wiecznie gorąco, fajnie ciesze się z tego bardzo zawsze mogło by tak być ale nie wiem też tak macie?


ja zawsze bylam ''goraca babka'' i nic sie nie zmienilo 😁 nadal ciagle mi cieplo hehe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
czesc babeczki
ja poległam 😞 😞 😞 leże z grypskiem, przeziębieniem czy czymś tam cholera wie co to 🤔 🤔
a tak się ostatnio chwaliłam rodzinie ze choroby tego typu to mnie omijają dużym łukiem, a tu jak nie to rzyganie tydzień temu to teraz jakieś badziewiactwo 🥴 🥴

no to kuruj się, ja też to przechodziłam niedawno, niestety trzeb się minimum tydzień pomęczyć 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Chyba większość kobiet w ciąży tak ma bo i temperatura ciała większa jakoś o pół stopnia, nie wiem czy całą ciążę tak jest ale na początku kojarzy mi się że 37 to norma, ja jak mam w domu więcej niż 21 stopni to już mi duszno, na początku mąż chodził i mantykował, kaloryfery odkręcał a teraz tak się przyzwyczaił że ma tak samo jak ja 🙂 wiecie że ja może dopiero z 4-5 razy kaloryfery w zimie odkręcałam a tak mam cały czas ustawione na 0? 🙂


to zaoszczędzisz na rachunki 😁 😁 same plusy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Chyba większość kobiet w ciąży tak ma bo i temperatura ciała większa jakoś o pół stopnia, nie wiem czy całą ciążę tak jest ale na początku kojarzy mi się że 37 to norma, ja jak mam w domu więcej niż 21 stopni to już mi duszno, na początku mąż chodził i mantykował, kaloryfery odkręcał a teraz tak się przyzwyczaił że ma tak samo jak ja 🙂 wiecie że ja może dopiero z 4-5 razy kaloryfery w zimie odkręcałam a tak mam cały czas ustawione na 0? 🙂


to zaoszczędzisz na rachunki 😁 😁 same plusy

mam nadzieję 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no kuruje się, jakoś strasznie źle nie jest bo gorączka mnie omija, ale z nosa to mi wodospad leci, kupiłam sól morską bo tylko to mogą kobiety w ciąży do nosa fukać 😁
na gardło syrop z cebuli i herbata z sokiem z malin

Ola kiedyś pisałaś o kurteczkach, ze kupiłaś no i tak sobie właśnie uświadomiłam że jak ja wcześniej urodzę czyli ok. połowa marca to może być trochę zimno i zaczeło się szukanie kurteczki, wiec muszę się pochwalić, najlepsze że ja dalej nie wiem czy dziewczynka czy chop, najwyżej będzie w kwiatuszkach chodził 😁 😁 😁

http://www.iv.pl/images/40228042259402741044.jpeg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łojojojoj po kolei
Ola pies jeden czy drugi u mnie nie wejdze w chlapę mokry do domu zwłaszcza pekińczyk ten to sam czeka aż mu się łapy wytrze- Leon też ale tylko dlatego że jemu to sprawia frajdę bo mi ręcznik szarpie- a wtedy na mamę to on na zewnatrz wyskoczył 😮
Aisak to kuruj sie tam z jakąś dobrą herbatką
aśka fajnie że jesteś, opowiadaj co tam kupiłaś
co do temperatury to coś w tym jest bo mnie to zawsze był zimno zawsze nawet jak w domu 25 stopni i teraz czasem o 21.00 Paweł mówi że do pieca nie trzeba podrzucić bo grzejniki letnie a mi to odpowiada i zawsze w zimie spałam w dresie i skarpetach a teraz tylko cieniutka piżamka niezależnie od temperatury
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
no kuruje się, jakoś strasznie źle nie jest bo gorączka mnie omija, ale z nosa to mi wodospad leci, kupiłam sól morską bo tylko to mogą kobiety w ciąży do nosa fukać 😁
na gardło syrop z cebuli i herbata z sokiem z malin

Ola kiedyś pisałaś o kurteczkach, ze kupiłaś no i tak sobie właśnie uświadomiłam że jak ja wcześniej urodzę czyli ok. połowa marca to może być trochę zimno i zaczeło się szukanie kurteczki, wiec muszę się pochwalić, najlepsze że ja dalej nie wiem czy dziewczynka czy chop, najwyżej będzie w kwiatuszkach chodził 😁 😁 😁

http://www.iv.pl/images/40228042259402741044.jpeg

ale już ją kupiłaś czy zamierzasz? trzeba było się wstrzymać, ja bym Ci coś wyszperała neutralnego 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
aisak napisał(a):
no kuruje się, jakoś strasznie źle nie jest bo gorączka mnie omija, ale z nosa to mi wodospad leci, kupiłam sól morską bo tylko to mogą kobiety w ciąży do nosa fukać 😁
na gardło syrop z cebuli i herbata z sokiem z malin

Ola kiedyś pisałaś o kurteczkach, ze kupiłaś no i tak sobie właśnie uświadomiłam że jak ja wcześniej urodzę czyli ok. połowa marca to może być trochę zimno i zaczeło się szukanie kurteczki, wiec muszę się pochwalić, najlepsze że ja dalej nie wiem czy dziewczynka czy chop, najwyżej będzie w kwiatuszkach chodził 😁 😁 😁

http://www.iv.pl/images/40228042259402741044.jpeg

ale już ją kupiłaś czy zamierzasz? trzeba było się wstrzymać, ja bym Ci coś wyszperała neutralnego 😉



🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 kupiłam 🥴 🥴 🥴 🥴
eeeeee tam najwyżej, przyjaciółka rodzi w połowie lutego to najwyżej będzie prezent

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...