Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
Czesc dziewczyny
Kamikusia juz tak się zastanawiałyśmy od dłuższego czasu czemu cię tak długo nie ma 😞 ta ciąża to bardzo dziwny stan... czegoś takiego dostać...poważna sprawa nie ma żartów. Ale dzidzi już duże 🙂 a termin Ci sie przesunął?


nie na razie termin mam ten sam co mialam. Ale pewnie bede miala cesarke robiona przez ta moja noge 😞 a tak chcialam jej uniknac 😞
Najwazniejsze ze z dzieckiem dobrze! bo jakies zagrozenie dla niego tez jest ;(
Zawsze kurde cos sie przytrafi... ;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
W ciąży organizm jest osłabiony, pewnie dlatego. Ale nie martw się, wszystko będzie ok 🙂 najważniejsze, że pojechałaś i lekarze się tym zajęli 🙂
Powiem Ci szczerze, że ja jestem mile zaskoczona reakcją w szpitalu na moje obawy i tym, że zbadali mnie od każdej strony 😁 Nie spodziewałam się takiej opieki. Chociaż ja to byłam tam z godzinę, może dwie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
Dzień doberek 🙂
Ja już po pysznym śniadaniu z chlebka razowego, sałaty, szynki, sera, pomidora, ogórka i jajeczka. Mniam 🙂 Brzucho mnie nie boli jak narazie więc jest gites.
Kamikusia - dobrze że masz już zdiagnozowaną tą chorobę bo przynajmniej wiesz co ci jest - oszczędzaj się. To sami ty Klaudia. Już tak niewiele nam zostało.


Cale szczescie ze zostala wykryta wczesnie ta choroba bo mogo to by sie skonczyc zle!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
W ciąży organizm jest osłabiony, pewnie dlatego. Ale nie martw się, wszystko będzie ok 🙂 najważniejsze, że pojechałaś i lekarze się tym zajęli 🙂
Powiem Ci szczerze, że ja jestem mile zaskoczona reakcją w szpitalu na moje obawy i tym, że zbadali mnie od każdej strony 😁 Nie spodziewałam się takiej opieki. Chociaż ja to byłam tam z godzinę, może dwie.


ja lezalam 5 dni na obserwacji. pod kontrola naczyniowca i ginekologa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klaudiagda napisał(a):
A słuchajcie, wiecie może czy ta miękka szyjka skutkuje szybszym porodem?

Ja to nie wiem... nie mam pojecia... 😞 ale cos mi sie kojarzy, ze jak sie nie lezy, to wtedy tak...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej kamikusia fajnie ze jesteś j anie chce cię straszyć ale zakrzepica to poważna choroba , może faktycznie bezpośrednio nie zagraża dziecku ale tobie na pewno
ja znam dwie młode osoby z zakrzepicą jedna jest trzy miesiące po operacji no a niestety dla drugiej zakonczyło się to gorzej 😞
klaudia co do miękkiej szyjki to nie wiem , ja mam maksymalnie skróconą więc wiem czym to grozi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda-d87 napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
A słuchajcie, wiecie może czy ta miękka szyjka skutkuje szybszym porodem?

Ja to nie wiem... nie mam pojecia... 😞 ale cos mi sie kojarzy, ze jak sie nie lezy, to wtedy tak...


Z tego co wiem to tak: dlatego, że jeżeli chodzisz to główka dziecka naciska na taką rozpulchnioną szyjkę co może prowadzić do rozwarcia i szybszego porodu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klaudiagda napisał(a):
Czyli musimy maksymalnie wykorzystywać swoich facetów do pomocy 😁
PS. strasznie denerwuje mnie reklama Inteligo ;/



🤪 Mnie tez 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eunia91 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
tyminka napisał(a):
Dziewczyny czy Was też bolą sutki czy zupełnie nie?

Mnie nie... Ale chyba nie masz sie czym martwic... 🙂

Mnie za to strasznie bolą...


Ale to co? jak dotykacie czy jak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda-d87 napisał(a):
tyminka napisał(a):
Dziewczyny czy Was też bolą sutki czy zupełnie nie?

Mnie nie... Ale chyba nie masz sie czym martwic... 🙂


kurcze ale jak one teraz mnie bolą to jak zaczne karmic to nie wytrzymam . A resztę kobiet bolą?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no moje dziecko ma główkę tuż nad wzgórkiem łonowym- wygląda to strasznie serio, mam tam takie uwypuklenie później takie wcięcie i wyżej już normalny brzuch ,
mnie sutki nie bolą , w pierwszym trymestrze swędziały masakrycznie a teraz nic tylko wyglądają fatalnie, obrzydliwie nie mogę na to patrzeć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyminka napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
tyminka napisał(a):
Dziewczyny czy Was też bolą sutki czy zupełnie nie?

Mnie nie... Ale chyba nie masz sie czym martwic... 🙂


kurcze ale jak one teraz mnie bolą to jak zaczne karmic to nie wytrzymam . A resztę kobiet bolą?

Mysle, ze jak urodzisz, to sie zmieni... moga Cie bolec pozniej ewentualnie jak Cie pogryzie Vanesska 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak w ogóle to dzień dobry dziewczyny 🙂

Kamikusia dobrze, że trafiłaś na dobrych lekarzy, którzy nie zlekceważyli problemu jak to w polskiej służbie zdrowia niektórzy potrafią. Poduszę pod doopę, tak jak Wiola powiedziała, mamy bliżej niż dalej 🙂

Ola lista do szpitala, którą wczoraj zafundowałam pokrywa się z tym, co znalazłam na stronie naszego szpitala, oczywiście uzupełnione o moje zachcianki 😁
Także nie ignoruj żadnego jednorazowego majtka, żadnego wielkiego podpaska 😠 😠 😠 😁 😁 😁 😁

I nic mi się nie chce: a tu Wiola smaka śniadaniem porządnym zrobiła 🤢 ....


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...