Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
ja robię zupę i Was podglądam 🙂
To jak wy smarujecie piersi jak mówicie ze nie można masować?

rozsmarować krem 3 ruchami a pomasować piersi to różnica 😉


ja jak smaruje to tak ze można zaliczyć to do masowania. I nic się nie dzieje


wczoraj pisalas ze od chyba 34 tc czy 36 nie wolno smarowac, hartowac itp piersi, a jak na razie nic sie nie stac nie powinno..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
A ja zaraz na obiadek idę i fruuuuuuu 🙂


Wioluś życzę udanego weekendu, pomyśl czasem o koleżankach ciężarówka co siedzą i się nudzą na brzuszku i smarują dla ciebie 300 stron do nadrobienia 😁 😁 😁
baw się dobrze 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiaa2028 napisał(a):
tyminka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
ja robię zupę i Was podglądam 🙂
To jak wy smarujecie piersi jak mówicie ze nie można masować?

rozsmarować krem 3 ruchami a pomasować piersi to różnica 😉


ja jak smaruje to tak ze można zaliczyć to do masowania. I nic się nie dzieje


wczoraj pisalas ze od chyba 34 tc czy 36 nie wolno smarowac, hartowac itp piersi, a jak na razie nic sie nie stac nie powinno..


no właśnie tak czytałam i zasugerowałam sie tym co mówią te kobitki co rodziły ze je hartowały i jak karmiły to wszystko ok a inne na sali pp się tak męczyły aż płakały. I ja tez postanowiłam hartować 😉 ale o masowaniu to nie słyszałam ze to złe tylko o sutkach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
tyminka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
ja robię zupę i Was podglądam 🙂
To jak wy smarujecie piersi jak mówicie ze nie można masować?

rozsmarować krem 3 ruchami a pomasować piersi to różnica 😉


ja jak smaruje to tak ze można zaliczyć to do masowania. I nic się nie dzieje


wczoraj pisalas ze od chyba 34 tc czy 36 nie wolno smarowac, hartowac itp piersi, a jak na razie nic sie nie stac nie powinno..


no właśnie tak czytałam i zasugerowałam sie tym co mówią te kobitki co rodziły ze je hartowały i jak karmiły to wszystko ok a inne na sali pp się tak męczyły aż płakały. I ja tez postanowiłam hartować 😉 ale o masowaniu to nie słyszałam ze to złe tylko o sutkach.


ja tez czytalam, a poza tym nawet moja mama mi powiedziala, zeby hartowala te brodawki, bo pozniej nie dam rady karmic, jest to taki bol itp..ale tylko chwilke podczas kapieli, bo to tez nie jest mile uczucie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiaa2028 napisał(a):
tyminka napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
tyminka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
ja robię zupę i Was podglądam 🙂
To jak wy smarujecie piersi jak mówicie ze nie można masować?

rozsmarować krem 3 ruchami a pomasować piersi to różnica 😉


ja jak smaruje to tak ze można zaliczyć to do masowania. I nic się nie dzieje


wczoraj pisalas ze od chyba 34 tc czy 36 nie wolno smarowac, hartowac itp piersi, a jak na razie nic sie nie stac nie powinno..


no właśnie tak czytałam i zasugerowałam sie tym co mówią te kobitki co rodziły ze je hartowały i jak karmiły to wszystko ok a inne na sali pp się tak męczyły aż płakały. I ja tez postanowiłam hartować 😉 ale o masowaniu to nie słyszałam ze to złe tylko o sutkach.


ja tez czytalam, a poza tym nawet moja mama mi powiedziala, zeby hartowala te brodawki, bo pozniej nie dam rady karmic, jest to taki bol itp..ale tylko chwilke podczas kapieli, bo to tez nie jest mile uczucie 😮


no mi to mama cały czas to mówi i szorstką gąbka kilka razy tak szybko potrę pod prysznicem a potem na koniec zimną wodą oblewam. ciekawe czy będzie nam łatwiej ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauważyłyście coś nowego???????????
przy postach mamy teraz datę i godzinę 🤪

co do oklasków to mnie się wydaje że na dawanie i zabieranie jest osobny czasomierz bo kiedyś rano jak pisałam ktoś mi klasnął a za chwilę znowu miałam o jednego mniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
zauważyłyście coś nowego???????????
przy postach mamy teraz datę i godzinę 🤪

co do oklasków to mnie się wydaje że na dawanie i zabieranie jest osobny czasomierz bo kiedyś rano jak pisałam ktoś mi klasnął a za chwilę znowu miałam o jednego mniej


albo to nam pan admin zabiera oklaski 😁 (zart oczywiscie).. no mozliwe, bo ja probowalam wczesniej Oli klasnac, nie moglam, tylko za jakies 90 min, a pozniej ktos jej zabral 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłyśmy 🙂


a mi jeszcze równiutkie dwa miesiące, wg kalendarza i suwaczka, zostały.. i już sama nie wiem czy chcę żeby to się szybko skończyło, czy żeby zwlekało..


idę zmywac dalej naczynia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
Zauważyłyśmy 🙂


a mi jeszcze równiutkie dwa miesiące, wg kalendarza i suwaczka, zostały.. i już sama nie wiem czy chcę żeby to się szybko skończyło, czy żeby zwlekało..


idę zmywac dalej naczynia 😁


od jutra 1 z przodu 🙂 leci ten czas.. lepiej, zeby sie szybko skonczylo 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiaa2028 napisał(a):
mysle, ze moze byc latwiej.. ale boje sie tylko, ze moge nie miec pokarmu, a tak bym chciala piersia karmic 😞


no co ty dlaczego miałabyś nie mieć? mówia ze trzeba często przystawiać do piersi i będzie ja się nie poddam choć bym miała sobie laktator na stałe zamontować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
mysle, ze moze byc latwiej.. ale boje sie tylko, ze moge nie miec pokarmu, a tak bym chciala piersia karmic 😞


no co ty dlaczego miałabyś nie mieć? mówia ze trzeba często przystawiać do piersi i będzie ja się nie poddam choć bym miała sobie laktator na stałe zamontować 🙂


haha no ja to samo 😁 bardzo bym chciala karmic i to tyle czasu ile bede mogla.. ale zobaczymy jak to bedzie. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...