Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
aisak napisał(a):
Andziucha napisał(a):
ewelinka1007 szalenstwo zakupowe 🙂 mi zostalo zakupic sie w kosmetyki dla dzidziusia i jest juz wszystko 🙂


no coś ty, nie strasz mnie, juz wszystko masz 😮 😮 😮 😮 😮
chyba muszę się spręzyć

hehe no u mnie też spore braki w tej kwestii, Kasia chyba faktycznie musimy sobie narzucić szybsze tempo 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
brechti napisał(a):
ewelinka1007 napisał(a):
pochwale sie wam ze kupiłam wczoraj wozek łozeczko i posciel

na wózkach się nie znam, łóżeczko mam ale najbardziej interesuje mnie pościel! Jaka, jaki kolor wzór ile elementów i cena! a może jakiś link?
no i gratuluję zakupów!

nie moge znallezc identycznej jak kupiłam,5 elementów kołderka poduszka poszewka powłoczka i bardzo fajny wysoki ochraniacz najlepsze jest to w nim ze nie trzeba go całego prac bo wyjmowane jest to wypełnienie kolor błekitno- kremowy z beżowo-brazowym pieskiem firma ferreti tu masz ich stronke http://www.feretti.pl/katalog-produktow.html
ale nie ma mojego wzoru na niej ja za 5 elementow zapłaciłam 199 zl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kmatus napisał(a):
aisak napisał(a):
Andziucha napisał(a):
ewelinka1007 szalenstwo zakupowe 🙂 mi zostalo zakupic sie w kosmetyki dla dzidziusia i jest juz wszystko 🙂


no coś ty, nie strasz mnie, juz wszystko masz 😮 😮 😮 😮 😮
chyba muszę się spręzyć

hehe no u mnie też spore braki w tej kwestii, Kasia chyba faktycznie musimy sobie narzucić szybsze tempo 🤪


no ja wiem, ale ja cały czas się łudze ze w koncu poznamy ta płeć, bo ja nie chce wszystkiego zółtego 😠 u mie tez jedynie allegro wchodzi w grę 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
kmatus napisał(a):
aisak napisał(a):
Andziucha napisał(a):
ewelinka1007 szalenstwo zakupowe 🙂 mi zostalo zakupic sie w kosmetyki dla dzidziusia i jest juz wszystko 🙂


no coś ty, nie strasz mnie, juz wszystko masz 😮 😮 😮 😮 😮
chyba muszę się spręzyć

hehe no u mnie też spore braki w tej kwestii, Kasia chyba faktycznie musimy sobie narzucić szybsze tempo 🤪


no ja wiem, ale ja cały czas się łudze ze w koncu poznamy ta płeć, bo ja nie chce wszystkiego zółtego 😠 u mie tez jedynie allegro wchodzi w grę 🤢


ja wlasnie w weekend zakupilam na alegro wszelkie akcesoria szczoteczke do wlosow pampersy pieluchy reczniki kocyki i wiele roznych rzeczy od jednego sprzedawcy ciuszki juz mam zostaly tylko ciezkie rzeczy czyli łóżeczko z pościelą i wózek i to by bylo na tyle ale z tym musze jeszcze poczekac bo nie mam zbyt duzo miejsca w domku i musze pierw poczekac bo mebelki sie robia na rzeczy dla malej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
kmatus napisał(a):
aisak napisał(a):
Andziucha napisał(a):
ewelinka1007 szalenstwo zakupowe 🙂 mi zostalo zakupic sie w kosmetyki dla dzidziusia i jest juz wszystko 🙂


no coś ty, nie strasz mnie, juz wszystko masz 😮 😮 😮 😮 😮
chyba muszę się spręzyć

hehe no u mnie też spore braki w tej kwestii, Kasia chyba faktycznie musimy sobie narzucić szybsze tempo 🤪


no ja wiem, ale ja cały czas się łudze ze w koncu poznamy ta płeć, bo ja nie chce wszystkiego zółtego 😠 u mie tez jedynie allegro wchodzi w grę 🤢

a kiedy masz usg? ja dopiero 25 lutego 🤢 i jak się tak okaże, że nie będzie widać to chyba sobie włosy z głowy powyrywam 😮 nie jestem zwolenniczką różu ale póki co wszystko mam takie neutralne, że aż nudne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
i ja, niedawno wstalam


ty śpiochu 😜
no spiochu spiochu, ale po dwoch pobudkach po ktorych na sile probowalam jeszcze zasnac 🙂 Raz wstalam po 5 a potem kolo 10.. i nie chciaLO mi sie jeszcze wstawac bo i nie mialam po co. No i kimnelo mi sie jeszcze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...