Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
grzeszę kobiety! nalałam sobie do szklaneczki troszkę piwka i nie oddam! Mała Helenka pewnie po rodzicach piwoszem będzie i już się garnie!
Ja też przytyłam 10 kg, mam nadzieję, że waga nie skoczy mi teraz niespodziewanie do góry bo miałabym paskudne rozstępy (te, co powstają w krótkim czasie są najgorsze).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
brechti napisał(a):
grzeszę kobiety! nalałam sobie do szklaneczki troszkę piwka i nie oddam! Mała Helenka pewnie po rodzicach piwoszem będzie i już się garnie!
Ja też przytyłam 10 kg, mam nadzieję, że waga nie skoczy mi teraz niespodziewanie do góry bo miałabym paskudne rozstępy (te, co powstają w krótkim czasie są najgorsze).

tez ostatnio tak zgrzeszyłam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewelinka1007 napisał(a):
brechti napisał(a):
grzeszę kobiety! nalałam sobie do szklaneczki troszkę piwka i nie oddam! Mała Helenka pewnie po rodzicach piwoszem będzie i już się garnie!
Ja też przytyłam 10 kg, mam nadzieję, że waga nie skoczy mi teraz niespodziewanie do góry bo miałabym paskudne rozstępy (te, co powstają w krótkim czasie są najgorsze).

tez ostatnio tak zgrzeszyłam ☺️

Ja tez 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na początek napiszę tylko że znowu wymiotowałam i jestem cholernie słaba już nie wiem co mam ze sobą zrobić
a teraz poważniejsza sprawa
nasza kochana koleżanka JUSTYNA- TYSKA miała dziś wizytę u gin i niestety wbrew jakimkolwiek objawom i przypuszczeniom okazało się że ma niemałe problemy
nie wiem jak Wam to opisać bo sama jeszcze niewiele wiem ale tak w wielkim skrócie:
jej lekarz położył ją w szpitalu bo miała złe wyniki moczu i glukozy, ponadto okazało się że ma skurcze i skróconą szyjkę i mały Krzyś również pcha się do wyjścia
podłączają ja do KTG , ma dużo tabletek których nazw nawet nie zna i luteinę
bidulka leży w strasznych warunkach, bo dopiero od marca otwierają nowy odział
jak wiecie do tej pory na nic nie narzekała i tylko nas pocieszała wiec sama jest zaskoczona że ją to spotkało
Justyna ma nadzieję że jednak do końca nie będzie musiała tam leżeć, być może jak ją trochę pomonitorują i przywrócą do formy to wróci z lekami do domku
Na razie tyle wiem
pozdrawia cieplutko wszystkie dziewczyny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
znacie jakis sprawdzony balsam dobrze nawilzajacy ale nie na rozstępy ?? kiedys uzywalam garniera czerwony wiem ze byl ok ale moze jakis lepszy mi polecicie ??


Dorka ja miałam kiedyś Neutrogene emulsje albo balsam (już nie pamiętam)do ciała do skóry suchej, dostałam w prezencie, byłam bardzo zadowolona 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
na początek napiszę tylko że znowu wymiotowałam i jestem cholernie słaba już nie wiem co mam ze sobą zrobić
a teraz poważniejsza sprawa
nasza kochana koleżanka JUSTYNA- TYSKA miała dziś wizytę u gin i niestety wbrew jakimkolwiek objawom i przypuszczeniom okazało się że ma niemałe problemy
nie wiem jak Wam to opisać bo sama jeszcze niewiele wiem ale tak w wielkim skrócie:
jej lekarz położył ją w szpitalu bo miała złe wyniki moczu i glukozy, ponadto okazało się że ma skurcze i skróconą szyjkę i mały Krzyś również pcha się do wyjścia
podłączają ja do KTG , ma dużo tabletek których nazw nawet nie zna i luteinę
bidulka leży w strasznych warunkach, bo dopiero od marca otwierają nowy odział
jak wiecie do tej pory na nic nie narzekała i tylko nas pocieszała wiec sama jest zaskoczona że ją to spotkało
Justyna ma nadzieję że jednak do końca nie będzie musiała tam leżeć, być może jak ją trochę pomonitorują i przywrócą do formy to wróci z lekami do domku
Na razie tyle wiem
pozdrawia cieplutko wszystkie dziewczyny

to przekaz jej pozdrowienia i zycz jej duzo zdrówka niech szybko wraca do nas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...