Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
raczek88 napisał(a):
hej dziewczyny ja dzisij sie czuje jak rozjechana przez jakis czolg. prawie cala noc nie spalam jakas jelitowka mnie dorwala myslslam ze umre a dzisiaj nie moge wstac

ja dzisiaj też się coś źle czuje... mam katar potężny... głowa mnie zaczyna boleć... 😞 żebym tylko nie była bardziej chora...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez nie narzekam na pogode troche sloneczko sie przebija ale jest napewno zimno ale lepsze to niz padajacy snieg 🙂 a ja piore ostatnia ture ubranek potem uciekam do sklepu i na poczte . Dzis przyszly zamowione na allegro rzeczy dla malej wiec wieczorkiem je dostane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂
Co się dzieje z Tynką? Pamięć mi szwankuje i z jakiego ona w ogóle powodu poszła do lekarza? A teraz okazuje się że jest gotowa do porodu...
Widzę, że temat prasowania ubranek dla dzidziusiów tez był, moja mama na szczęśćie wszystko poprała i poprasowała jak jeszcze w Opolu mieszkałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry,
dziewczyny przerażacie mnie.. u mnie nic kompletnie nie wyprane, nie mówiąc o prasowaniu - baa nawet proszek dla dziecka nie kupiony 😮. A tu jeszcze ta akcja u Justyny cholera.. nie znasz dnia ani godziny kiedy się coś stanie 😞. Gorzej że ja przy żelazku i tak nie stanę, mój nie wie do czego ten sprzet służy więc muszę poprosić mamę, a ta z kolei nienawidzi tego robić więc będzie mi jej żal jak cholera..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...