Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ale juz mi nic nie leci... doslownie zauwazylam to tylko po (sory ) podtarciu sie i potem cieniutka kreseczke na wkladce. Jest strasznie blado rozowa i juz teraz nic.. chodze do kibelka i caly czas sprawdzam, walne kilka kropelek siku i juz nic nie ma na papierze toaletowym. Chyba nic sie nie dzieje w takim razie zlego nie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze to dziecko co ono dziś nie wyczynia 🤢 😮 🤢
łazi tu i tam , gdybym nie wiedziała jak jest ułożona to pomyślałabym że leży w poprzek
matko wygina mi swoje konczyny normalnie widać- tak jak Ola pisała- ja dokładnie nie wiem co to ale wygląda na łokieć albo kolano ale boli nieziemsko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
Ale juz mi nic nie leci... doslownie zauwazylam to tylko po (sory ) podtarciu sie i potem cieniutka kreseczke na wkladce. Jest strasznie blado rozowa i juz teraz nic.. chodze do kibelka i caly czas sprawdzam, walne kilka kropelek siku i juz nic nie ma na papierze toaletowym. Chyba nic sie nie dzieje w takim razie zlego nie

ja tam nie wiem, załóż wkładkę i sprawdzaj co jakiś czas czy nie plamisz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
no napewno bede sprawdzac caly czas w ciagu dnia. zobaczymy.. wlasnie myslalam ze zawalu dostane bo ktos mi sie do chaty zaczal wbijac a to moj mezus... nawet nie raczyl poinformowac ze bedzie szybciej..

a nic Cię nie boli? nie masz ochoty cały czas się wypróżniać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny!!! Bierze może któraś z Waz żelazo??? Ja brałam Tardyferon, ale ciągle mnie nudziło. Lekarz teraz przepisał mi Sorbifer. I nie chcę prorokować, ale chyba znowu jest to samo. Przez te tabsy czuję się jakbym nieustannie była w 1 trymestrze ciąży 😞 😞 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
no napewno bede sprawdzac caly czas w ciagu dnia. zobaczymy.. wlasnie myslalam ze zawalu dostane bo ktos mi sie do chaty zaczal wbijac a to moj mezus... nawet nie raczyl poinformowac ze bedzie szybciej..

a nic Cię nie boli? nie masz ochoty cały czas się wypróżniać?
kochana wlasnie na odwrot.. juz 4 dzien sie nie wyproznialam.. nie wiem co sie dzieje i zaczyna mnie to meczyc.. ale nic mnie nie boli wszystko tak jak do tej pory
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
no napewno bede sprawdzac caly czas w ciagu dnia. zobaczymy.. wlasnie myslalam ze zawalu dostane bo ktos mi sie do chaty zaczal wbijac a to moj mezus... nawet nie raczyl poinformowac ze bedzie szybciej..

a nic Cię nie boli? nie masz ochoty cały czas się wypróżniać?
kochana wlasnie na odwrot.. juz 4 dzien sie nie wyproznialam.. nie wiem co sie dzieje i zaczyna mnie to meczyc.. ale nic mnie nie boli wszystko tak jak do tej pory

to dlaczego tyle czasu się męczysz??? nie wiesz że w ciąży nie wolno? kup sobie czopki glicerynowe i zaaplikuj 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natka85 napisał(a):
Dziewczyny!!! Bierze może któraś z Waz żelazo??? Ja brałam Tardyferon, ale ciągle mnie nudziło. Lekarz teraz przepisał mi Sorbifer. I nie chcę prorokować, ale chyba znowu jest to samo. Przez te tabsy czuję się jakbym nieustannie była w 1 trymestrze ciąży 😞 😞 😞


tak, ja biorę od początku..
najpierw Biofer, potem Hemofer a teraz Feroplex - do picia dla kobiet w ciąży, tylko musiałam go zamawiać bo drogi jest - jakoś 50 zł za 20 buteleczek...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natka85 napisał(a):
Ja też nie mogłam aaa 😉
Jedno jabłko dziennie i wszystko w normie, to naprawdę pomaga 🙂
Może zadzwoń chociaż do lekarza, co??? Nie zaszkodzi.

ja jem codziennie 1 jabłko i na mnie to nie działa, muszę jeszcze zjeść jogurt i dosypać do niego płatków albo otrąb owsianych 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natka85 napisał(a):
O! Dobrze, że ja tak nie muszę kombinować 😉
Dzięki za odpowiedź. Ja za Trdyferon płaciłam nieco ponad 20, Sorbifer ponad 30 zł. Ale mogę płacić o wiele więcej tylko żeby już nie mdliło 😞

Z tego co wiem to jak mdli to trzeba odstawić... Nie każdy toleruje żelazo..
Ja nie miałam nigdy z tym problemu ale powiedz o tym lekarzowi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...