Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

nie dobrze mi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Leon się obudził musiałam z nim wyjść i zostawiłam go tam żeby sobie trochę dupę na łancuchu przemroził wtedy lepiej mu się śpi w domu
a tak to troche tu latam i ogarniam co nieco, i pranie wywiesiłam
dziś pozbieram takie tam różne gadżety którymi się obstawiam żeby jutro zostało mi tylko odkurzanie i mycie podłóg
a zaraz jak tu ogarnę ciut to zasiadam do specjalnie przystosowanej ławy i skończę ostatnią turę prasowania bo leży na wierzchu i się na to kurzy, w sumie na razie układam to wszystko na kupę w mojej szafie ale później cały tydzień w szpitalu mi odpadnie a w następnym jauż ma być ten regał co Paweł kupił więc będzie gotowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska_1 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Jezu dziewczyny poszlam sie wysikac i zauwazylam u siebie jasno różowe uplawy 🤢 😮 co to moze byc??

czop? 😮
dzwoń do lekarza!!!
jaaki czopp???

z szyjki, chroni dziecko przed bakteriami, odchodzi przed porodem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
raczek88 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Jezu dziewczyny poszlam sie wysikac i zauwazylam u siebie jasno różowe uplawy 🤢 😮 co to moze byc??

czop? 😮
dzwoń do lekarza!!!
jaaki czopp???

z szyjki
i co w zwiazku z tym !? 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Angelika z tym ostrym działaniem to się chyba zbijasz plączę się tylko z kąta w kąt ale lepsze to niż nic


TYSKA JA NIE WIEM CZY TO CZOP ALE MASZ TAM "CIAŁO OBCE" MOŻE COŚ CI OBCIERA, OCIERA MIMO ŻE JA TAM ZE WSZYSTKIM DO LEKARZA NIE LATAM TO MOIM SKROMNYM ZDANIEM TYM RAZEM POWINNAŚ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska_1 napisał(a):
tego jest bardzo malutko.. doslownie, caly czas chodze sprawdzam czy cos nowego sie pojawia ale narazie nic.. no chyba nie bede jeszcze panikowac nie 🤢 😮 ?

ale z tego co wiem to wieksza ilosc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Jezu dziewczyny poszlam sie wysikac i zauwazylam u siebie jasno różowe uplawy 🤢 😮 co to moze byc??

czop? 😮
dzwoń do lekarza!!!
jaaki czopp???

to Ty nie wiesz co to czop?



Sygnałem zapowiadającym rychłe pojawienie się małego człowieka jest otwarcie kanału rodnego. Na kilka dni albo godzin przed porodem możesz zauważyć na bieliźnie zabarwioną krwią, nieco galaretowatą, wydzielinę - to czop śluzowy. Do tej pory pełnił on rodzaj korka, który zamykał wyjście z macicy i odgradzał dziecko od świata zewnętrznego. W ten sposób chronił malucha przed zarazkami. Nie oznacza to, że na kilka dni przed wyznaczonym terminem porodu musisz ciągle biegać do łazienki i sprawdzać, czy przypadkiem się nie pojawił. Wiele kobiet go nie zauważa. Jeśli zaobserwowałaś u siebie krwawe ślady na bieliźnie, zgłoś się do lekarza. Niech on oceni, czy akcja porodowa już się rozpoczęła. Warto to zrobić nawet, gdybyś po fałszywym alarmie miała wracać z torbą do domu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...