Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
A co ja takiego napisałam?????????????

co napisałaś? o lewatywie 😁
że myślałaś że pije się jakiś płyn i idzie się do kibla 😁
no myślałam że takie rzeczy to każdy wie a tu niespodzianka 😁

hehe no bo tak
a jeszcze się upewniłam jak wpisałam w google "lewatywa" i my wyskoczył jakiś specyfik w płynie to co miałam pomyśleć
a jak to działa to dalej nie wiem, którędy to wpływa, którędy wypływa ??? 🥴

wpływa odbytem do jelit i zaraz wypływa z zawartością 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
brechti napisał(a):
właśnie zbadałam moje intymności, i jednak te mega zaparcia pozostawiły guzkowaty ślad na dziurce 😞 chyba nawet 2 guzki, kuźwa....

na Grażynie????????????? 🤪 😁 jak to??????????? 😉

Matylda!!!'
a co ma Grażyna do zaparć? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
no ja się wczoraj bzyknęłam i jeszcze nie zaczęłam rodzic :d w ogóle gdzieś znalazłam artykuł, że to ściema z tym bzykaniem. Działa dopiero pod koniec ciąży. Jak go znajdę to podeśle 😁

no właśnie
a u Ciebie do końca jeszcze daleko ale u Tynki może już ruszyć
ja własnie ze swoim o bzykaniu gadałam i umówiliśmy się na następny weekend 😉
a i powiedział że w piątek chce loda 🤔 a ja nie wiem o co chodzi 😉

najpierw Ci rzuca słuchawką a potem takie ma wymagania? 😮 phiii powiedziałabym mu żeby sobie sam zrobił jak sięgnie 😜

no właśnie powiedziałam mu że kupię mu loda jutro w mieście na piątek będzie akurat 😉
znowu mi oznajmił że jego mamusia kupuje łóżeczko 😠tzn da kasę
ale niech oni się kurwa wszyscy zdecydują bo ja zwariuję niebawem co godzina to inny pomysł ale jak na prawdę trzeba już coś kupić to cisza tylko w gadce wszyscy dobrzy
dlatego przelałam sobie ile chciałam i git
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
brechti napisał(a):
właśnie zbadałam moje intymności, i jednak te mega zaparcia pozostawiły guzkowaty ślad na dziurce 😞 chyba nawet 2 guzki, kuźwa....

na Grażynie????????????? 🤪 😁 jak to??????????? 😉

Matylda!!!'
a co ma Grażyna do zaparć? 😁

oj wiem zbijam się
bo napisała intymności i mi się z pipką skojarzyło ale bez obaw tym razem wiedziałam o co chodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
A co ja takiego napisałam?????????????

co napisałaś? o lewatywie 😁
że myślałaś że pije się jakiś płyn i idzie się do kibla 😁
no myślałam że takie rzeczy to każdy wie a tu niespodzianka 😁

hehe no bo tak
a jeszcze się upewniłam jak wpisałam w google "lewatywa" i my wyskoczył jakiś specyfik w płynie to co miałam pomyśleć
a jak to działa to dalej nie wiem, którędy to wpływa, którędy wypływa ??? 🥴

wpływa odbytem do jelit i zaraz wypływa z zawartością 😁

dobra już konczymy ten temat tylko tak sie zastanawiam jak ta woda się tam pompuje , no i jak jedną dziurą pompujesz i tą samą wypływa cóż za niesamowita cyrkulacja 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra ewakuuję sie na jakąś godzinkę bo coś mnie zmuliło chyba jakiś paw się szykuje bo jak już wspominałam kiepsko się dziś czuję
do potem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tynka napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Na marcówkach opis porodu.
Mam tak twardy brzuch od kilku dni (ale tylko powyżej pępka) że tego się nie da opisać. KAMIEŃ.


mam tak samo... albo i jeszcze gorzej.


Masakra jakaś - a boli jak nie wiem co. Ciągnie na każdą stronę - tak jakby mała chciała przez skórę się przebić. Jestem już tym potwornie zmęczona. A w nocy jest najgorzej - nie mogę się w ogóle obracać. A jak chce wstać do kibelka - bo sikam co godzinę to się muszę tak rozbujać że szok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
Tynka napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Na marcówkach opis porodu.
Mam tak twardy brzuch od kilku dni (ale tylko powyżej pępka) że tego się nie da opisać. KAMIEŃ.


mam tak samo... albo i jeszcze gorzej.


Masakra jakaś - a boli jak nie wiem co. Ciągnie na każdą stronę - tak jakby mała chciała przez skórę się przebić. Jestem już tym potwornie zmęczona. A w nocy jest najgorzej - nie mogę się w ogóle obracać. A jak chce wstać do kibelka - bo sikam co godzinę to się muszę tak rozbujać że szok.

ja mam tak samo..... po prostu masakra..... i strasznie mnie przy tym wstawaniu z łóżka boli krocze i kręgosłup jakby mi ktoś igłę wbijał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Ania a swędzi Cię to albo piecze?

Na szczęście nie 🥴 kurczę jadłam to co powinno mnie gonić do klopa, piłam duuużo wody, spacerowałam i co? A jak na ironię po zjedzeniu tłustego żarcia które normalnie powoduje u mnie zaparcia poleciałam do kibla. Teraz nie mam problemów z wypróżnianiem (mało ale codziennie) ale mam te pieprzone hemoroidy 😠 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
i usnełam tak jak pisałam 2 godz temu fajnie mi się spało ale teraz szybko trzeba się przebudzić bo do tej szkoły rodzenia bedzie trzeba jechać!
ja byłam u lekarza o u mnie wszystko jest prawidłowo dostałam tylko zjebke że schudłam 1.5kg od ostatniej wizyty

To chyba tak jest, że pod koniec ciąży nawet się chudnie, prawda? Bo mnie też np. ubył kg od ostatniej wizyty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
i usnełam tak jak pisałam 2 godz temu fajnie mi się spało ale teraz szybko trzeba się przebudzić bo do tej szkoły rodzenia bedzie trzeba jechać!
ja byłam u lekarza o u mnie wszystko jest prawidłowo dostałam tylko zjebke że schudłam 1.5kg od ostatniej wizyty

To chyba tak jest, że pod koniec ciąży nawet się chudnie, prawda? Bo mnie też np. ubył kg od ostatniej wizyty


no właśnie pod koniec ciąży ale nie na miesiąc jub ponad przed wyznaczonym terminem!
mnie znowu każda dziewczyna straszyła że w ostatnim miesiącu dużo tyły wieć sama nie wiem co myślec 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ania a swędzi Cię to albo piecze?

Na szczęście nie 🥴 kurczę jadłam to co powinno mnie gonić do klopa, piłam duuużo wody, spacerowałam i co? A jak na ironię po zjedzeniu tłustego żarcia które normalnie powoduje u mnie zaparcia poleciałam do kibla. Teraz nie mam problemów z wypróżnianiem (mało ale codziennie) ale mam te pieprzone hemoroidy 😠 😞 😞 😞 😞 😞 😞

no to się ciesz że nie boli ani nie swędzi ani nie krwawi.. mnie położna nastraszyła że zacznie się dopiero po porodzie 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...