Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
brechti napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ania a swędzi Cię to albo piecze?

Na szczęście nie 🥴 kurczę jadłam to co powinno mnie gonić do klopa, piłam duuużo wody, spacerowałam i co? A jak na ironię po zjedzeniu tłustego żarcia które normalnie powoduje u mnie zaparcia poleciałam do kibla. Teraz nie mam problemów z wypróżnianiem (mało ale codziennie) ale mam te pieprzone hemoroidy 😠 😞 😞 😞 😞 😞 😞

no to się ciesz że nie boli ani nie swędzi ani nie krwawi.. mnie położna nastraszyła że zacznie się dopiero po porodzie 🥴

No tak, przy tym parciu to one chyba osiągną wielkość jajka mojego psa.... 😞 A jeszcze jak pękną! oł dżizas.... teraz to nawet lewatywa stoi pod wielkim znakiem zapytania bo z tym świństwem tym bardziej nie dam sobie włożyć nic w tyłek...

Ach, mnie tu na romantyczności brało bo chłop przyjeżdża a tu bąble w dupie 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
przyznam szzerze że nie niadrabiałam czytania ☺️
wie któraś co tam u tej naszej Eweliny???

a wie ale jak się nie chciało nadrabiać to jakaś kara być musi 😁



matko chodziasz ty się nie znęcaj nad nami 🤨
ja to i tak ledwo co do kompa ostatnio dochodze bo ciągle bym spała i jak się już zbiore to na bierząco czytam bo gdybym miała nadrabiać tak jak dziś 35 stron gdy mnie nie bylo TYLKO 2 godz to znów bym złapała dżemke ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
brechti napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ania a swędzi Cię to albo piecze?

Na szczęście nie 🥴 kurczę jadłam to co powinno mnie gonić do klopa, piłam duuużo wody, spacerowałam i co? A jak na ironię po zjedzeniu tłustego żarcia które normalnie powoduje u mnie zaparcia poleciałam do kibla. Teraz nie mam problemów z wypróżnianiem (mało ale codziennie) ale mam te pieprzone hemoroidy 😠 😞 😞 😞 😞 😞 😞

no to się ciesz że nie boli ani nie swędzi ani nie krwawi.. mnie położna nastraszyła że zacznie się dopiero po porodzie 🥴

No tak, przy tym parciu to one chyba osiągną wielkość jajka mojego psa.... 😞 A jeszcze jak pękną! oł dżizas.... teraz to nawet lewatywa stoi pod wielkim znakiem zapytania bo z tym świństwem tym bardziej nie dam sobie włożyć nic w tyłek...

Ach, mnie tu na romantyczności brało bo chłop przyjeżdża a tu bąble w dupie 😠

a to na dupie chyba że analka chciałaś.... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
brechti napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ania a swędzi Cię to albo piecze?

Na szczęście nie 🥴 kurczę jadłam to co powinno mnie gonić do klopa, piłam duuużo wody, spacerowałam i co? A jak na ironię po zjedzeniu tłustego żarcia które normalnie powoduje u mnie zaparcia poleciałam do kibla. Teraz nie mam problemów z wypróżnianiem (mało ale codziennie) ale mam te pieprzone hemoroidy 😠 😞 😞 😞 😞 😞 😞

no to się ciesz że nie boli ani nie swędzi ani nie krwawi.. mnie położna nastraszyła że zacznie się dopiero po porodzie 🥴

No tak, przy tym parciu to one chyba osiągną wielkość jajka mojego psa.... 😞 A jeszcze jak pękną! oł dżizas.... teraz to nawet lewatywa stoi pod wielkim znakiem zapytania bo z tym świństwem tym bardziej nie dam sobie włożyć nic w tyłek...

Ach, mnie tu na romantyczności brało bo chłop przyjeżdża a tu bąble w dupie 😠

mogę Ci powiedzieć z własnego doświadczenia że im częściej się wypróżniasz tym są mniejsze.. ja stosuję Posterisan też bo inaczej to mnie swędzi a potem boli i pęka a tak to chociaż nie cierpię, masz jeszcze kilka dni zanim przyjedzie, może też sobie kup i aplikuj 🥴
poza tym pytałam połozna czy to wyleczę do porodu i powiedziała że nawet nie ma co marzyć że znikną, za duży ciężar nosimy i ten ucisk powoduje że tworzą się żylaki.. 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eunia91 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Mnie też boli krocze 🙂 Jezu ciekawa jestem jak to będzie po porodzie jak już nie będzie wszystkich tych dolegliwości.

mi się wydaje że będą inne sprawy i o tych się zapomni....


Nie wiem 🙂 Pewnie tak 🙂
Najbardziej się boję że nie będę miała pokarmu bo ja cc będzie przed terminem to tak może być 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eunia nieeeee, absolutnie! tylko teraz w ogóle nie wyobrażam sobie czegokolwiek zbliżającego się do mojego krocza oprócz papieru toaletowego i wody i może płynu z kory dębu... a od Grażyny, Kaśki czy innym tam imion pipulkowych do dziury niedaleko....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
eunia91 napisał(a):
Jejku od paru dni puchną mi strasznie nogi na wieczór.... Normalnie banie jak nie wiem co..... Tez tak macie??

Nie chociaż nie jestem pewna bo kupiłam przyduże spodnie ciążowe i nie widzę 🙂

no tak ...... ale jak już siadasz wieczorem przed telewizorkiem to nie masz spuchniętych?? Ja mam strasznie..... 😞 a jak dam do góry nogi na krzesło to czuję jakby miały zaraz pęknąć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
eunia91 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Mnie też boli krocze 🙂 Jezu ciekawa jestem jak to będzie po porodzie jak już nie będzie wszystkich tych dolegliwości.

mi się wydaje że będą inne sprawy i o tych się zapomni....


Nie wiem 🙂 Pewnie tak 🙂
Najbardziej się boję że nie będę miała pokarmu bo ja cc będzie przed terminem to tak może być 😞

myśl pozytywnie i wyobrażaj sobie jak karmisz małą piersią, tak nam kazały robić położne i chyba też w którejś z książek czytałam, po 3 dniach powinnaś mieć już pokarm, nie poddawaj się 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
eunia91 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Mnie też boli krocze 🙂 Jezu ciekawa jestem jak to będzie po porodzie jak już nie będzie wszystkich tych dolegliwości.

mi się wydaje że będą inne sprawy i o tych się zapomni....


Nie wiem 🙂 Pewnie tak 🙂
Najbardziej się boję że nie będę miała pokarmu bo ja cc będzie przed terminem to tak może być 😞

moja mama powiedziała mi tak :''masz wyrzucić wszystkie butelki i smoczki i myśleć że jest wojna, jak nie nakarmisz dziecka cycuszkiem to umrze.... I wtedy masz pokarm bo wszystko leży w naszej psychice...

brechti wcale się nie dziwię skoro Cię tak boli.... Ja ze swoim się 2,5 miesiąca nie kochaliśmy bo od grzybka wszystko mnie bolało...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
eunia91 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Mnie też boli krocze 🙂 Jezu ciekawa jestem jak to będzie po porodzie jak już nie będzie wszystkich tych dolegliwości.

mi się wydaje że będą inne sprawy i o tych się zapomni....


Nie wiem 🙂 Pewnie tak 🙂
Najbardziej się boję że nie będę miała pokarmu bo ja cc będzie przed terminem to tak może być 😞

bedziesz musiała go sobie postymulować niewiem nawet czy nie zacząć tego robić przed cc zadzwon do poradni laktacyjnej i się dowiedz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
ola i co z tą Eweliną bo zaraz musze uciekać z domu i bede miała zagadkę na kolejne godz 😮

dalej jest w szpitalu, dostaje antybiotyki na nerki, jest już trochę lepiej ale nadal ją boli a z bólem jej do domu nie wypuszczą, jak jej przejdzie to wyjdzie 🙂 a jak nie to będzie leżała do porodu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
ola i co z tą Eweliną bo zaraz musze uciekać z domu i bede miała zagadkę na kolejne godz 😮

dalej jest w szpitalu, dostaje antybiotyki na nerki, jest już trochę lepiej ale nadal ją boli a z bólem jej do domu nie wypuszczą, jak jej przejdzie to wyjdzie 🙂 a jak nie to będzie leżała do porodu


to tego posta czytałam 😉 to znaczy że tak do tyłu nie jestem 😎 ale myślałam że jakieś nowe wieści były czyli narazie wszystko bez zmian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobra dziewuszki uciekam zbierram się pomalu bo musze dziś dojechać do znajomych z którymi się zabiore na zajecia a sie przeprowadzili i najpierw bede musiala znaleść ich nową lokalizacje! bużka może jeszcze wpane po zajeciach do was na chwile.
spokojnego popołudnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...