Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
powiem wam ze cos w tym jest oczywiscie w stawianiu do pionu u mnie jest np tak ze jak zaczynam panikowac to tylko moj potrafi mnie ustawic do pionu na poczatku sie zloszcze ale pozniej jestem mu wdzieczna bo umie jako jedyny nade mna zapanowac 🙂


mój ma tak samo: oj on bardzo potrafi mnie do pionu w panice postawić: jak w grudniu jechaliśmy z nocy na IP z tym moim krwotokiem to ja nawet nie wiedziałam gdzie i jakie majtki założyć tylko wyłam, a on pozornie spokojnie, bez nerwów: podał majtki i jeszcze mi jedzenie zapakował, kartę ciąży podał. Dlatego wiem, że super zniesie pierwszą fazę porodu i moje wrzaski 😁 😁


ja ze swoim bede miala taki problem ze jest bardzo niecierpliwy i by chcial zeby porod trwal gora 30 min 😁 bo z nudów będzie wariował 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

CZEGO WY ZNOWU ODE MNIE CHCECIE OD SAMEGO RANA PYTAM SIĘ????????????
KAŚKA ja tu trochę poczaruję i Ci koszmar niebawem zafunduje, a zdolności mam 😉
swoją drogę wy też mi się często śnicie a jak zasypiam to tylko stronkę brzuszka mam przed oczami bo całymi dniami tu siedzę
do pionu to mnie dziś trzeba postawić bo cholera zgięło mnie w pół , jak stuletnia babka wygladam , i znalazłam sposób n awywołanie porodu
TRZEBA NANIEŚĆ DRZEWA DO KOTŁOWNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🤪 🤪
dlatego po pół godziny przyszłam bo myślałam że urodzę tam w "drewutni"
sernika prawie gotowy czekam na galaretki bo coś się nie zcinają - moze dlatego że z BIEDRONKI 😉
u mnie w domu chwilowy luz, mamcia na pogrzebie a potem wszyscy zwalają się na obiad ciotki, wujkowie , kuzyni, dlatego zaraz szoruję do kuchni
i najważniejsze HUSBAND przyjeżdża !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale po co to nie mam pojęcia 😮
a myślałam że będzie kolejny bezstresowy weekend 😮
jeszcze tu zajrzę niebawem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja to się boję żeby mój mąż tam lekarza nie zjebał albo położnej 😁 a o resztę jestem spokojna, chociaż tak naprawdę to nie wiem jak się zachowa bo nigdy nie byliśmy w takiej ekstremalnej sytuacji... już mi się mądrować zaczyna że po co mi to znieczulenie.. 😠 że inne kobiety rodzą bez.. to mu odpowiedziałam - jak chcesz to urodź za mnie i wtedy sobie będziesz decydował 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
ja to się boję żeby mój mąż tam lekarza nie zjebał albo położnej 😁 a o resztę jestem spokojna, chociaż tan naprawdę to nie wiem jak się zachowa bo nigdy nie byliśmy w takiej ekstremalnej sytuacji... już mi się mądrować zaczyna że po co mi to znieczulenie.. 😠 że inne kobiety rodzą bez.. to mu odpowiedziałam - jak chcesz to urodź za mnie i wtedy sobie będziesz decydował 🤨

a mój i tak pewnie nie zdążyłby na poród( albo przynajmniej tak by mi wmawiał) więc zupełnie bez stresu przyzwyczajam się do myśli że rodzę jednak sama
a o znieczuleniu tak jak pisałam nawet nie mam co myśleć, bo anestezjologa ze sobą nie wezmę
gorzej że coś o tej cesarce wspomniał i lekki strach mnie ogarnia bo nie wiem co gorsze 😲 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry.
Pospałam prawie 12 godzin 🙂Pierwszy raz śniło mi się moje dziecko - jakaż ona była piękna ta moja córcia.
Dzisiaj jestem zupełnie bez sił a mamy iśc na "Józefa". Chyba sobie odpuszczę. Nie mam natchnienia do imprez.
Na śniadanko wsunęłam jajecznicę i winogrono.
To tyle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamuśki! Mnie już od leżenia plecy nawalają jak cholera!!!! Ciągle coś kuje to tu to tam. 🙂
Wiola mój Mały najpierw przyśnił się mnie później mężowi, a w końcu teściom. Hm... ciekawe czy nasze dzieciątka będą wyglądały jak te ze snu??? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Kwietniowe Mamuśki!
Z góry przepraszamy za spam ale baaardzo prosimy z Mateuszem o głosy 🙂

http://pl.lennylamb.com/#chusty_do_noszenia_dzieci/konkurs/2961

dziękujemy :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra znikam na jakiś czas ale jak się rozluźni to wrócę
mój już niedaleko, matko mam stresa jakbym człowieka dwa tygodnie nie widziała
a nie widziałam go dwa tygodnie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
ja też idę bo zamiast sprzątać to leżę i tv oglądam..
najgorsze że Grażyna nadal faluje 😮

jaka tam Grażyna- wzgórek łonowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
linkaa napisał(a):
dziewczyny a czy ktorejs z was odchodzi ten czop juz bo mi chyba tak ;/

😮 😮 😮
już? to troszkę za wcześnie.... może będziesz rodzić niedługo 🤔


nie wiem ostatnio to rozbita jestem cały czas jak sie dowiedziłam o tej cesarce 😞
dzisiaj tez cała noc przeryczałam... nie chiłabym jeszcze rodzic, chciałabym zeby mała przytyła przynajamniej do 3 kg 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...