Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

Oj tam Ewelina, nic nie zawisło 🙂

Matylda, a opierdzielamy Cię nie dlatego, żeby ci dokuczyć, dopiec, poniżyć skrytykowac czy coś takiego !

MARTWIMY SIĘ O CIEBIE, BO JESTEŚ GDZIEŚ TAM SAMA z tym wszystkim.

I z Olą chyba czujemy się za ciebie odpowiedzialne wiesz ?
więc nie bądź na nas zła, że brutalnymi słowami chcemy Ci pewne prawdy uświadomić: bo z racji wieku mamy prawo 😜 😜 😜 😜 😜 😜

A powinnaś się nas słuchać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

🤪 🤪 🤪
no faktycznie Ola nie denerwuj się bo nie ma sensu
a w szpitalu nie wiesz co ze mną było bo nigdy tego nie napisałam co tam się na prawdę wydarzyło i żeby nie podburzać nastrojów lepiej nie napiszę
i to Ola jest kwesta podejścia a nie nieodpowiedzialności czy lekceważenia sobie czegoś
i Ola nie oburzaj sie jak piszę że cię "nie potępiam" bo to była trochę ironia, bo jak jak nie pojadę i nie zadzwonię do lekarza do jestem tu napiętnowana
przecież do cholery wczoraj napisałam że się posikałam albo mi wody odeszły , i od początku do tego pierwszego byłam bardziej przekonana i ciągle to powtarzałam a teraz wielka afera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutliputli napisał(a):
Oj tam Ewelina, nic nie zawisło 🙂

Matylda, a opierdzielamy Cię nie dlatego, żeby ci dokuczyć, dopiec, poniżyć skrytykowac czy coś takiego !

MARTWIMY SIĘ O CIEBIE, BO JESTEŚ GDZIEŚ TAM SAMA z tym wszystkim.

I z Olą chyba czujemy się za ciebie odpowiedzialne wiesz ?
więc nie bądź na nas zła, że brutalnymi słowami chcemy Ci pewne prawdy uświadomić: bo z racji wieku mamy prawo 😜 😜 😜 😜 😜 😜

A powinnaś się nas słuchać 😁

i za to was lubię staruszki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i NIE MA TEMATU możecie po mnie jeździć ja się nie obrażę i WY mam nadzieję też nie
i takjak pisałam sto razy jak gdzieś pojadę albo coś ważnego się wydarzy to nawet o radę nie zdążę WAS zapytać i będę jechać tam gdzie trzeba
no a teraz się popierdzieliło że nie mam co robić i chuj po darmo się malowałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andziucha napisał(a):
matyldusia czemuz to sie nie zgadzasz??

ot tak bo ciągle minkami strzelasz
może jakaś choroba/przeziębienie Cię dopada?????
ja bym coś zjadła ale nie wiem co
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tam Matylda, za co miałabym się obrazić ? 😮

Jestem tylko teraz mega megaśnie wkurwiona, bo miałam z moim dzisiaj jechać obejrzeć wózek, ile razy już pisałam: tak w ten weekend wreszcie pojedziemy ? miliony razy.
i dzisiaj też mieliśmy jechać: no bo przecież książe najpierw musi obejrzeć, trzy tygodnie pomyśleć a potem może podjąć decyzję co dalej z tym robić. Bo on kuźwa ma czas na takie zakupy !!! 😠 😠 😠

aaaaaaaaaa !!!!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

A potem mówi, że jak zwykle kupuję coś sama, bez konsultacji z nim: więc kuźwa dzisiaj powiedziałam, że ma mi napisać oświadczenie, że w dniu 19.03 rozmawialiśmy na temat wyjazdu na oglądanie wózka, i że w dniu 20.03 z przyczyn kuźwa nikomu tylko jemu samemu znanych oglądanie się nie odbyło.
Bo potem mi wyjeżdża: mieliśmy jechać? mieliśmy oglądać?? pieeerwsze słyszę !

przepraszam wszystkich za ilość przekleństw użytych w tej wypowiedzi ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutliputli napisał(a):
Andziucha napisał(a):
ja dzis jakos dziwnie sie czuje:/ raz mi goraco raz zimno:/


może klimakterium ? 😉

może być bo jak mniemam okresu też nie ma 😁

Kaśka ty mi nawet nie mów o facetach
mój ostatnio popatrzył na zawartość wanienki ( bo w niej kilka małych siatek z zakupami/maściami i innymi gadżetami) i się mnie pyta na co ja wydałam ostatnio 500zł
a jak mu pokazywałam listę tego co jeszcze potrzebujemy i przypuszczalną tego cenę to nawet nie zerknął i powiedział żebym sama kupiła co trzeba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matyldusia napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
Andziucha napisał(a):
ja dzis jakos dziwnie sie czuje:/ raz mi goraco raz zimno:/


może klimakterium ? 😉

może być bo jak mniemam okresu też nie ma 😁

Kaśka ty mi nawet nie mów o facetach
mój ostatnio popatrzył na zawartość wanienki ( bo w niej kilka małych siatek z zakupami/maściami i innymi gadżetami) i się mnie pyta na co ja wydałam ostatnio 500zł
a jak mu pokazywałam listę tego co jeszcze potrzebujemy i przypuszczalną tego cenę to nawet nie zerknął i powiedział żebym sama kupiła co trzeba


Matylda, Twój chociaż popatrzył !!! 😁 😁
dobra, ale i tak swojego kocham, chociaż osioł jest czasami 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olu ciesze się bardzo ze wszystko w porządku, powiem ci że jak czytałam twojego posta to też mi (tak jak Kasi) łaski w oku stanęły, masz racje żadne kilogramy, żadne rozstępy nie są ważne tylko nasze skarby 🙂 dla mnie niunia jest najważniejsza, moje małe szczęście, mój skarb, mój mały cud 🙂
Kobitki miłego wieczoru 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...