Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie Ola już na mieście, ale z tego co pamiętam to też o jakimś funduszu mówiła 🤢
Wiola, a jakiego rzędu mają byc to kwoty, bo wiem, że banki określają minimum ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
Helo, mam pytanko do tych co maja foteliki juz 🙂 Czy maxi cosi citi jest tak samo dobry jak cabrio fix?


Tysia ja to do konca tak nie wiem 🥴 , ale na bank city to jest starszy model
znalazłam coś w necie, poczytaj 😉 😉
http://dyskusje.we-dwoje.pl/maxi;cosi;citi;i;cabrio;roznica,wt,w153181.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Helo, mam pytanko do tych co maja foteliki juz 🙂 Czy maxi cosi citi jest tak samo dobry jak cabrio fix?


Tysia ja to do konca tak nie wiem 🥴 , ale na bank city to jest starszy model
znalazłam coś w necie, poczytaj 😉 😉
http://dyskusje.we-dwoje.pl/maxi;cosi;citi;i;cabrio;roznica,wt,w153181.html
dziekuje 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyminka napisał(a):
kasia ta twoja schiza to podobno normalny obiaw na tym etapie ciązy... wiec wszystko z Toba ok 🙂


Dziękuję 😘

żeby to jeszcze była oznaka porodu 😁 😁
uciekam sobie porabotać coś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wczoraj mmmm dostapiłam odpustu 🙂 napiałam sie łyka zimnego zgazowanego piwa 🙂
dzis na obiad chce zrobic karkówke zapieczona z ziemniaczkami 🙂 i wczoraj ja chciałam zapanierowac przyprawami i zalac piwem no i musiałam wziac lyka bo by mi chyba jezyk w gardło wleciał 🙂 ale dzis bedzie pycha obiadek o mamo... tak za mna chodzi takie jedzenie od dawna tylko nie wiem jaka surówke do tego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wczoraj nie wytrzymałam i zamówiłam sobie śmierdzące chińskie żarcie 😜 a składa się tak, że mieszkam nad chińską restauracją i mi zapachy czasem zalecą, to wysłałam swojego po kurczaka w pięciu smakach 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiolu, czy ja dobrze sobie przypominam i wnioskuję, że w sobotę masz termin na cesarkę? i to w sobotę będziesz trzymać już swoje maleństwo na rękach? 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
Wiola no właśnie mam tego paciorkowca, teraz odebrałam tylko wyniki wizyta za tydzień, mój gin powiedział mi tylko tyle że nawet jak wyjdzie że mam to nic takiego bo ma go 25% kobiet, dziecku po urodzeniu podaje się antybiotyk i jest niby ok, ale jak sobie o tym poczytałam, to wcale mi to tak ładnie nie wygląda 😞, podobno można uniknąć zakażenia jeśli rodzi się przez CC, ale o tym musi zdecydować lekarz a ten mój to taki....mmm dziwny 😠 no i sama nie wiem co robić strasznie się boję o moje maleństwo 😞 😞 😞 😞 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola1983 napisał(a):
szyszkonella napisał(a):
Wiolu, czy ja dobrze sobie przypominam i wnioskuję, że w sobotę masz termin na cesarkę? i to w sobotę będziesz trzymać już swoje maleństwo na rękach? 🤪


Tak - moja niunia już będzie ze mną 🙂


ależ Ci zazdroszczę! 🙂 z jednej strony też tego, że bez bólu przyjdzie na świat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie wiem czy do końca dobrze was zrozumiałam z tymi funduszami. Mnie mąż w zeszłym tygodniu założył konto oszczędnościowe. Pracuje w banku, więc orientuje się o co chodzi. I wiem, że mogę wpłacać w ciągu miesiąca tyle na ile mnie stać. I mam całkiem niezły procent w skali roku 😁 Ale jeśli chodzi o szczegóły to ciężko mi powiedzieć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beatak83 napisał(a):
Dzień dobry 🙂
Wiola no właśnie mam tego paciorkowca, teraz odebrałam tylko wyniki wizyta za tydzień, mój gin powiedział mi tylko tyle że nawet jak wyjdzie że mam to nic takiego bo ma go 25% kobiet, dziecku po urodzeniu podaje się antybiotyk i jest niby ok, ale jak sobie o tym poczytałam, to wcale mi to tak ładnie nie wygląda 😞, podobno można uniknąć zakażenia jeśli rodzi się przez CC, ale o tym musi zdecydować lekarz a ten mój to taki....mmm dziwny 😠 no i sama nie wiem co robić strasznie się boję o moje maleństwo 😞 😞 😞 😞 😞



Beata a teraz ty nie powinnaś czasem dostać jakiegoś antybiotyku? Nie czytaj na necie to o tym wszystkim bo ja swoją bakterią też się wystraszyłam a lekarz mnie uspokoił. A cuda wypisywali ludzie. A ty masz tego złocistego paciorkowca czy jakiegoś innego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natka85 napisał(a):
Nie wiem czy do końca dobrze was zrozumiałam z tymi funduszami. Mnie mąż w zeszłym tygodniu założył konto oszczędnościowe. Pracuje w banku, więc orientuje się o co chodzi. I wiem, że mogę wpłacać w ciągu miesiąca tyle na ile mnie stać. I mam całkiem niezły procent w skali roku 😁 Ale jeśli chodzi o szczegóły to ciężko mi powiedzieć.


Ale my mówimy o funduszy a nie o koncie oszczędnościowym 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello,
kobietki ja od wczoraj szaleje ze sprzątaniem, połowa okien umyta - jeszcze zostały 3 😮. Ale nic to, dam radę 🙂. Wioluś upiekłam sernik z Twojego przepisu - wyszedł super, już prawie nie ma 🙃 🙃 aaaa to Twoje ostatnie zdjęcie z brzuszkiem - ślicznie. Auto wypucowałam, odkurzyłam - pierwszy raz sama bo zawsze oddawałam do myjni. Szyszka mam taką samą naklejkę - właśnie wczoraj sobie nalepiłam na szybę. A akcji jak nie było tak nie ma 🤔 jedynie kręgosłup napieprza. Będę podczytywać, buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...