Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
A mi się znów sytuacja powtarza ze skurczami i na kibel mnie goni.. ja jeszcze nie chcę... Nospę wezmę i idę do wanny...
Mam ten wątek zakładać?? Bo nie wiem czy jest czy nie ma...
Mówić szybko bo jak się rozsypię dziś to będzie padaka


Oluś załóż i dziękuje za smska 😘
a potem wanny idź i informuje jakby co 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aisak napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
A mi się znów sytuacja powtarza ze skurczami i na kibel mnie goni.. ja jeszcze nie chcę... Nospę wezmę i idę do wanny...
Mam ten wątek zakładać?? Bo nie wiem czy jest czy nie ma...
Mówić szybko bo jak się rozsypię dziś to będzie padaka


Oluś załóż i dziękuje za smska 😘
a potem wanny idź i informuje jakby co 😘

nie no myślę że będzie ok - zdenerwowałam się i tyle.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gratuluje Wam kwietnióweczki pierwszej pociechy i bycia forumowymi ciotkami 🙂
Ja w ubiegłym roku tak się podjarałam pierwszym porodem ze na 2 dzień odeszły mi wody w trakcie oglądania po raz milionowy zdjęcia dziecka forumowej koleżanki i to w 36 tygodniu!!!!!!!! 😮
A teraz tak jak piszecie to wam się posypie 🙂 🙂 🙂Lekkich udanych porodów i dla wszystkich zdrowia życzymy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🤪 🤪 Wreszcie pierwsza kwietnioweczka rozpakowana 🤪 🤪 ja tez jestem taka podjarana, normalnie lzy mi leca jak grochy 😁 Gratuluje Wiola, malutka jest sliczna i najwazniejsze, ze zdrowiutka 🙂 Wracajcie szybko do domku, czekamy na Was 😘 pozdrowienia i buziaczki 😉 Olcia dzieki za wiadomosc 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
o jacieeeeeeeeeeeeee
Olaaaaaaaaaaaaaaa 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
za daleko mam 😜

pocztą mogę wysłać 😜, mam tego 2 talerze i nie ma komu jeść a tyle się nastałam 🥴 żebym wiedziała że taka będzie reakcja mojego męża to miałabym to głęboko w............... poważaniu ooooo
już nic nie piekę, nie smażę, nie dogadzam 🥴 nikt człowieka (nawet w ciąży) nie doceni 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I na Tarchomin też wyślij !!
wprawdzie upiekłam biszkopta, jeszcze nie wiem z czym będzie ale już usłyszałam: tylkooo jednoo ciasto ??? 😮 😮

I wiecie co? super by było ( nie wiem tylko jak to zrobić 🤢 ) jakby dało radę i na naszej stronie kwietnióweczek wklejac zdjęcia naszych dzieci: bo tak trzeba się straaaasznie daleko w stronach cofać. Wiecie, tak jak na bobasie mają 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
I na Tarchomin też wyślij !!
wprawdzie upiekłam biszkopta, jeszcze nie wiem z czym będzie ale już usłyszałam: tylkooo jednoo ciasto ??? 😮 😮

I wiecie co? super by było ( nie wiem tylko jak to zrobić 🤢 ) jakby dało radę i na naszej stronie kwietnióweczek wklejac zdjęcia naszych dzieci: bo tak trzeba się straaaasznie daleko w stronach cofać. Wiecie, tak jak na bobasie mają 🙂

ja to w ogóle pomyślałam żeby Wioli kwiaty wysłać pocztą kwiatową tylko trzeba by się było zrzucić po ok 5 zł gdyby się wszystkie zgodziły..
Co o tym myślicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...