Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
raczek88 napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
raczek88 napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
Jezuuuu, ten Andziuchy Fabian jaki kolos 🤪 ale dobrze ze kolejna sie rozpakowala, chociaz nie bedzie narzekala na nude 😁

asia powiedz mi mialas jakies objawy kilka dni przed ze urodzisz

zadnych 🙂 czop nie odszedl, wody tez nie, biegunki nie mialam, skurcze nieregularne 😜 nic na to nie wskazywalo tylko moja nadzieja na srode lub czwartek 🤪

bo mi brzuch opadl 3 tg temu wiec wszystko by wskazywalo ze mlody ma sie mobilizowac, skurcze sa ale niereg.albo reg ale slabe, i tak sie zastanaiwma czy jest jakas szansa bez czopu 🙂 i skurczy
w moim przypadku byla bez czopa, bez skurczy tez sie obejdzie jak jest rozwarcie 😉 a ja mialam nisko brzuch z 3-4 tyg wczesniej juz 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
kamikusia napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
raczek88 napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
Jezuuuu, ten Andziuchy Fabian jaki kolos 🤪 ale dobrze ze kolejna sie rozpakowala, chociaz nie bedzie narzekala na nude 😁

asia powiedz mi mialas jakies objawy kilka dni przed ze urodzisz

zadnych 🙂 czop nie odszedl, wody tez nie, biegunki nie mialam, skurcze nieregularne 😜 nic na to nie wskazywalo tylko moja nadzieja na srode lub czwartek 🤪

no to jak ty pojechalas do szpitala jak mialas skurcze nieregularne?? a rozwarcie mialas?>

ale raczek pyta o pare dni przed ;] 😆

ano tak 😁 sorka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eunia91 napisał(a):
Mi opadł 2 tyg temu i od tego czasu jak wyszłam ze szpitala cały czas mnie boli i kłuje... Ale to chyba przepowiadające, mam jakieś dziwne białe upławy więc to nie czop...

te białe upłowy tez mam i takie jakby zakwasy w pachwinach dlatego to mnie tka meczy, bo wczle mi sie nie spieszy dluzej bym miala zwolnienie, ale poprostu jestem wizeniem wlasnego ciala:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
raczek88 napisał(a):
eunia91 napisał(a):
Mi opadł 2 tyg temu i od tego czasu jak wyszłam ze szpitala cały czas mnie boli i kłuje... Ale to chyba przepowiadające, mam jakieś dziwne białe upławy więc to nie czop...

te białe upłowy tez mam i takie jakby zakwasy w pachwinach dlatego to mnie tka meczy, bo wczle mi sie nie spieszy dluzej bym miala zwolnienie, ale poprostu jestem wizeniem wlasnego ciala:/

ja już strasznie chciałabym urodzić.... Jest mi włąśnie z tego powodu okropnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiaa2028 napisał(a):
raczek88 napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
raczek88 napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
Jezuuuu, ten Andziuchy Fabian jaki kolos 🤪 ale dobrze ze kolejna sie rozpakowala, chociaz nie bedzie narzekala na nude 😁

asia powiedz mi mialas jakies objawy kilka dni przed ze urodzisz

zadnych 🙂 czop nie odszedl, wody tez nie, biegunki nie mialam, skurcze nieregularne 😜 nic na to nie wskazywalo tylko moja nadzieja na srode lub czwartek 🤪

bo mi brzuch opadl 3 tg temu wiec wszystko by wskazywalo ze mlody ma sie mobilizowac, skurcze sa ale niereg.albo reg ale slabe, i tak sie zastanaiwma czy jest jakas szansa bez czopu 🙂 i skurczy
w moim przypadku byla bez czopa, bez skurczy tez sie obejdzie jak jest rozwarcie 😉 a ja mialam nisko brzuch z 3-4 tyg wczesniej juz 😮

wiec jest nadzieja bo mi minelo 3 tyg w poniedzialek 🙂 ale wiem ze to nie jest powiedziane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klaudiagda napisał(a):
a mi chyba dopiero dzisiaj opadł, tak mi ten mój powiedział. Czyli poczekam jeszcze trochę ;/

niestety kochana to nie jest zasada 😁 bo czasem brzuch nie opada 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamikusia napisał(a):
raczek88 napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
a mi chyba dopiero dzisiaj opadł, tak mi ten mój powiedział. Czyli poczekam jeszcze trochę ;/

niestety kochana to nie jest zasada 😁 bo czasem brzuch nie opada 🙂

albo moze kilka godz przed porodem opasc

no to nie niestety, tylko dobrze, dobrze 😁 bo mi się nie chce czekać 2 tygodni 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczek88 napisał(a):
a ja mam jeszcze takie pytanie czy wy macie jakeis skierowania na ktg czy idziecie jak wam sie podoba i sie umowice z polozna?

ja nie mam ktg
i nie znam ani jednej położnej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natka85 napisał(a):
raczek88 napisał(a):
a ja mam jeszcze takie pytanie czy wy macie jakeis skierowania na ktg czy idziecie jak wam sie podoba i sie umowice z polozna?


ja z położną się umawiam 🙂
płacisz cos za to?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...