Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
szyszkonella napisał(a):
matyldusia napisał(a):
szyszkonella napisał(a):
ja po porannym KTG, pojedyncze skurcze.. przez 30 minut może ze 4 skurcze 😠

czyli akcja wstrzymana 🤪


Grrrrr 😠 mam zgłosić się dopiero 13 kwietnia na kolejne jak zdążę.
W dalszym ciągu leci ze mnie to krwiste świństwo 🤢


Do 15 jeszcze zdążysz urodzić przecież 7 dopiero, spokojnie. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Boże jakie duszno??
mi zimno jak cholera i jeszcze jakaś chmura na horyzoncie
ja już powoli powinnam się zbierać ale mi się nie chce 😮

i Tyska ja juz nie nie wspominam Pawłowi o tym wózku , wiem że od pierwszych dni nie będzie potrzebny a jak zamówię to góra 4 dni i będzie gorzej że to jest 3w1 więc nie mam nosidła i nie mam od kogo pożyczyć na wyjście więc jak będzie nas odbierał to powiem żeby się martwił sam z czym ma po nas przyjechać , najwyżej przyjdę 50km pieszo z dzieckiem w rożku O!


Szyszka gdzie ty się spieszysz z tym rodzeniem- matko do terminu jeszcze kupa czasu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam wizytę 12go i mam nadzieję że do tego czasu nic się nie wydarzy
ja bym chciała urodzić po 15 ale tak żeby na święta już być w domu
albo w sumie mogę nawet na święta być z brzuchem to jeszcze pojem tego co wszyscy
najgorzej jakbym musiała w święta leżeć albo nie daj Boże rodzić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamikusia napisał(a):
z jednej str fajnie by bylo gdyby dziecko juz sie ur na swieta a z drugiej str odmawiac sobie tyle przyjemosci ktore beda na stolach 😞 to chyba lepiej byc z brzuszkiem i wszystko jesc 🙂



no dlatego nie ma co się spieszyć i przyspieszać, mówiłam doszukajcie się w tym "chodzeniu" jakiś pozytywów 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
kamikusia napisał(a):
z jednej str fajnie by bylo gdyby dziecko juz sie ur na swieta a z drugiej str odmawiac sobie tyle przyjemosci ktore beda na stolach 😞 to chyba lepiej byc z brzuszkiem i wszystko jesc 🙂



no dlatego nie ma co się spieszyć i przyspieszać, mówiłam doszukajcie się w tym "chodzeniu" jakiś pozytywów 🤪

no i wiecej kg do zrzucenia 🙂 czyli tak zle tak nie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska a jak Darek odnajduje się w nowej roli????????
Jaki jest jego stosunek do małego i w ogóle do nowej sytuacji???
Pomaga coś, zbliża się do małego??? jeśli w ogóle jest w domu bo nie wiem czy pracuje czy nie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamikusia napisał(a):
matyldusia napisał(a):
kamikusia napisał(a):
z jednej str fajnie by bylo gdyby dziecko juz sie ur na swieta a z drugiej str odmawiac sobie tyle przyjemosci ktore beda na stolach 😞 to chyba lepiej byc z brzuszkiem i wszystko jesc 🙂



no dlatego nie ma co się spieszyć i przyspieszać, mówiłam doszukajcie się w tym "chodzeniu" jakiś pozytywów 🤪

no i wiecej kg do zrzucenia 🙂 czyli tak zle tak nie dobrze 🙂


he he no tak
ale ja kurde od tygodnia jem tyle co ptaszek , no prawie nic nie wiem co się dzieje
wieczorem po spacerze z Leonem mam tylko ochotę coś wszamać i to wszystko
np dziś jestem tylko na "wmuszonym" pączku i jabłku i do wieczora nic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
kamikusia napisał(a):
matyldusia napisał(a):
kamikusia napisał(a):
z jednej str fajnie by bylo gdyby dziecko juz sie ur na swieta a z drugiej str odmawiac sobie tyle przyjemosci ktore beda na stolach 😞 to chyba lepiej byc z brzuszkiem i wszystko jesc 🙂



no dlatego nie ma co się spieszyć i przyspieszać, mówiłam doszukajcie się w tym "chodzeniu" jakiś pozytywów 🤪

no i wiecej kg do zrzucenia 🙂 czyli tak zle tak nie dobrze 🙂


he he no tak
ale ja kurde od tygodnia jem tyle co ptaszek , no prawie nic nie wiem co się dzieje
wieczorem po spacerze z Leonem mam tylko ochotę coś wszamać i to wszystko
np dziś jestem tylko na "wmuszonym" pączku i jabłku i do wieczora nic

to ja bym z glodu umarła... 😁 bo ja jem chyba wiecej od meze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klaudiagda napisał(a):
matyldusia napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
.

śpisz, sprzątasz czy tylko kropkujesz?????

zmyłam naczynia i to wszystko. spać mi się cholernie chce i nie wiem co z tym fantem zrobić

broń się!!!!!!!!!!!

mnie też coś muli ale dam radę zaraz wychodzę- myślicie że ludzie w TESCO bądź BIEDRONCE 😉 nie wystraszę swoimi tłustymi włosami?????? bo nie chce mi się z nimi już nic robić ☺️
a jak wystraszę to i lepiej kolejka będzie mniejsza 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
matyldusia napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
.

śpisz, sprzątasz czy tylko kropkujesz?????

zmyłam naczynia i to wszystko. spać mi się cholernie chce i nie wiem co z tym fantem zrobić

ja bym poszla spac jesli masz na to ochote. Co sie bedziesz meczyc kobieto 😉 zostao Ci jeszcze pare dni takiego leniuchowania wiec korzystaj 😉 i spij do oporu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Tyska a jak Darek odnajduje się w nowej roli????????
Jaki jest jego stosunek do małego i w ogóle do nowej sytuacji???
Pomaga coś, zbliża się do małego??? jeśli w ogóle jest w domu bo nie wiem czy pracuje czy nie??
Ja jestem mile zaskoczona jego postawa, bo moze i nie mial jeszcze okazji go przewinac czy ubrac bo caly czas pracuje, jeszcze nie spedzil z nami calego dnia w domu czy nocy ale nie ucieka od niego i nie boi sie to najwazniejsze 🙂 podniesie zaniesie uspi i nakarmi, a jak wroci to bedziemy sie uczyc reszty 🙂 Podoba mi sie jak do niego podchodzi jak do niego mowi, dziwnie jest tak swojego meza po tylu latach zobaczyc w tak nowej roli 🙂 Ale bardzo to mile
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Tyska a jak Darek odnajduje się w nowej roli????????
Jaki jest jego stosunek do małego i w ogóle do nowej sytuacji???
Pomaga coś, zbliża się do małego??? jeśli w ogóle jest w domu bo nie wiem czy pracuje czy nie??
Ja jestem mile zaskoczona jego postawa, bo moze i nie mial jeszcze okazji go przewinac czy ubrac bo caly czas pracuje, jeszcze nie spedzil z nami calego dnia w domu czy nocy ale nie ucieka od niego i nie boi sie to najwazniejsze 🙂 podniesie zaniesie uspi i nakarmi, a jak wroci to bedziemy sie uczyc reszty 🙂 Podoba mi sie jak do niego podchodzi jak do niego mowi, dziwnie jest tak swojego meza po tylu latach zobaczyc w tak nowej roli 🙂 Ale bardzo to mile

to takie slodkie jest co napisalas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamikusia napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
matyldusia napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
.

śpisz, sprzątasz czy tylko kropkujesz?????

zmyłam naczynia i to wszystko. spać mi się cholernie chce i nie wiem co z tym fantem zrobić

ja bym poszla spac jesli masz na to ochote. Co sie bedziesz meczyc kobieto 😉 zostao Ci jeszcze pare dni takiego leniuchowania wiec korzystaj 😉 i spij do oporu 😁

tylko, że poźniej w nocy nie mogę spać. Więc mam dylemat 😁 czy pospać teraz, czy pozniej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska_1 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Tyska a jak Darek odnajduje się w nowej roli????????
Jaki jest jego stosunek do małego i w ogóle do nowej sytuacji???
Pomaga coś, zbliża się do małego??? jeśli w ogóle jest w domu bo nie wiem czy pracuje czy nie??
Ja jestem mile zaskoczona jego postawa, bo moze i nie mial jeszcze okazji go przewinac czy ubrac bo caly czas pracuje, jeszcze nie spedzil z nami calego dnia w domu czy nocy ale nie ucieka od niego i nie boi sie to najwazniejsze 🙂 podniesie zaniesie uspi i nakarmi, a jak wroci to bedziemy sie uczyc reszty 🙂 Podoba mi sie jak do niego podchodzi jak do niego mowi, dziwnie jest tak swojego meza po tylu latach zobaczyc w tak nowej roli 🙂 Ale bardzo to mile

kuźwa aż mi się ryczeć zachciało
jak ja bym chciała żeby ten mój coś poczuł, cokolwiek
ja sie boję że on dziecka nawet na ręce nie weźmie, on jest taki taki dziwny- ja nie mówię że on nic nie czuje ale okazywanie jakichkolwiek uczuć przychodzi mu z wielkim trudem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Matylda ja tez sie strasznie balam bo moj Darek moze jest wylweny w stosunku do mnie ale do dzieci nigdy nie mial podejscia i nigdy go nie interesowaly, zero jakiegokolwiek instynktu 🙂 Ale chyba meszczyzni tego nie maja, pojawia im sie dopiero przy swoich maluchach. Balam sie tego cholernie, ze bedzie taki suchy.. ze nie powie mi ze jest szczesliwy i zachwycony ta mala istota ale na szczescie wszystko sie zmienilo jak go zobaczyl, strasznie sie ucieszylam jak pierwszy raz uslyszalam to co chcialam by miec pewnosc ze czuje to co powinien, kiedy w szpitalu jak poszlismy go zobaczyc w tym inkubatorze to w koncu sie odezwal zebysmy poszli bo moglby tu stac godzinami i mu sie przygladac bez konca, az wtedy go mocno przytullam bo odetchnelam wlasnie z ulga...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idę po popadam w jakąś melancholię
będę gdzieś wieczorem , kto nie urodził niech nie rodzi beze mnie 😉

a reszta po badaniach i innych rejestratorach ktg, ściąganiach szwów niech to obszerną relację zdaje co bym miała co czytać jak wrócę

narka
miłego popołudnia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...