Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
Pociesze Cię Nina. Moja koleżanka opowiadała mi, jak to u niej było z porodem. Była już po terminie, w pon miała stawić się w szpitalu na wywołanie. W pt miała ktg i badanie. Była pozamykana, nic się nie skracało, skurczy nie było regularnych. A w sobotę urodziła. Także, może być tak, że po prostu przed samym porodem, to wszystko się zacznie dziać. Ja na to liczę, bo też jestem zamknięta, a termin mam na jutro ;/

ja też na to liczę że jednak ktoś na górze czuwa i nie będę musiała drugi raz tego przechodzić tzn tych 10 h skurczów bez efektu


Sebastian to sie pewnie naprzeżywał?

siedział cierpliwie i mnie głaskał, wie przynajmniej co go czeka i już się nie boi tak jak wcześniej się bał, sam mówi że teraz to już wie co i jak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
Pociesze Cię Nina. Moja koleżanka opowiadała mi, jak to u niej było z porodem. Była już po terminie, w pon miała stawić się w szpitalu na wywołanie. W pt miała ktg i badanie. Była pozamykana, nic się nie skracało, skurczy nie było regularnych. A w sobotę urodziła. Także, może być tak, że po prostu przed samym porodem, to wszystko się zacznie dziać. Ja na to liczę, bo też jestem zamknięta, a termin mam na jutro ;/

ja też na to liczę że jednak ktoś na górze czuwa i nie będę musiała drugi raz tego przechodzić tzn tych 10 h skurczów bez efektu

Ty Ola masz już połowę porodu za sobą. Teraz tylko pojedziesz do szpitala, nie minie godzina i Lena wyskoczy, że nawet się nie zorientujesz 😁

oby się te słowa spełniły 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyminka napisał(a):
Matylda napisałas cze w szpitalu ci robią to po co kupujessz?

ha
bo sama nie wiem jak to rozwiązać
on powiedział że położna się będzie mną zajmować a u nich wszystkiego trzeba się dopominać
więc jeszcze do niego zadzwonię i zapytam czy zrobić to sobie np w sobotę w nocy żeby do rana się oczyścić ( w domu) czy dopiero tam i na wszelki wypadek wolę mieć swoją jakby się okazało że jakaś położna zapomni albo jej się nie zechce to powiem ze MAM i ma mi pomóc nie będzie miała wyjścia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
tyminka napisał(a):
Matylda napisałas cze w szpitalu ci robią to po co kupujessz?

ha
bo sama nie wiem jak to rozwiązać
on powiedział że położna się będzie mną zajmować a u nich wszystkiego trzeba się dopominać
więc jeszcze do niego zadzwonię i zapytam czy zrobić to sobie np w sobotę w nocy żeby do rana się oczyścić ( w domu) czy dopiero tam i na wszelki wypadek wolę mieć swoją jakby się okazało że jakaś położna zapomni albo jej się nie zechce to powiem ze MAM i ma mi pomóc nie będzie miała wyjścia

w szpitalu to innym sprzętem do lewatywy operują 😉 nie mają takich zestawików 😁
gruchą Ci wcisną i tyle - ja bym wolała w szpitalu ale Twój wybór 🙂
gwarantuję Ci że w domu będziesz miała problem to sobie zrobić, nie wytrzymasz takiego powolnego wlewania, pogoni Cie do kibla zanim woda zleci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Nina, Kama - przepraszam że w ten sposób piszę, jest mi też niezręcznie ale nie dostałam od Was kaski za kwiatki... ☺️

Szyszka i brechti jeszcze - od nich też nie mam no ale one teraz rodziły...

zapomnialam 🙂 ale dzisiaj bede wychodzila to wpadne na poczate i Ci przesle. Przepraszm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Nina, Kama - przepraszam że w ten sposób piszę, jest mi też niezręcznie ale nie dostałam od Was kaski za kwiatki... ☺️

Szyszka i brechti jeszcze - od nich też nie mam no ale one teraz rodziły...


o ja pierd!!! Boże na śmierć zapomniałam jaki wstyd o kużwa Boze jak dobrzez e piszesz !!! kochana dzis przeleje na pewno ! tylko wieczorem jak daniel wróci bo ja na swoim koncie mam 0 zł 🙂
Przepraszam tylko mogłabyś mi jeszcze raz przesłac tego sms z nr konta?
no świnia ze mnie na prawdę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Nina, Kama - przepraszam że w ten sposób piszę, jest mi też niezręcznie ale nie dostałam od Was kaski za kwiatki... ☺️

Szyszka i brechti jeszcze - od nich też nie mam no ale one teraz rodziły...


o ja pierd!!! Boże na śmierć zapomniałam jaki wstyd o kużwa Boze jak dobrzez e piszesz !!! kochana dzis przeleje na pewno ! tylko wieczorem jak daniel wróci bo ja na swoim koncie mam 0 zł 🙂
Przepraszam tylko mogłabyś mi jeszcze raz przesłac tego sms z nr konta?
no świnia ze mnie na prawdę

wysłałam - daj znać czy masz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...