Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

ej mamuśki a czy wasz położne mówiły Wam że trzeba dzieciom wkładać pieluchę tetrową albo dwie między nogi no bo to ma lepiej służyć bioderkom czy coś tam 😮
ale ja jakoś nie wiem jak by to miało wyglądać a jeszcze niebawem zrobi się ciepło to moja się ugotuje w tych pieluchach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
ej mamuśki a czy wasz położne mówiły Wam że trzeba dzieciom wkładać pieluchę tetrową albo dwie między nogi no bo to ma lepiej służyć bioderkom czy coś tam 😮
ale ja jakoś nie wiem jak by to miało wyglądać a jeszcze niebawem zrobi się ciepło to moja się ugotuje w tych pieluchach

tak tak, mowila mi 😁 jak kladziesz mala na brzuszku, to wkladasz jej w zgiecia pod kolanka pieluszki i ukladasz nozki na tzw. żabkę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matyldusia napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Hejka 🤪

hejka
gdzieś sie podziewała?? nie mogłaś się dzieckiem nawierzyć????


hehe, dopiero wczoraj wyszlam ze szpitala...Maja miala wykwity na skorze, ale juz jest w porzadku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
dziewczyny czy któreś z waszych maleństw ma problem z ropiejącymi oczkami? bo my właśnie takowy mamy 🥴

mojemu malemu ropieja ale z dnia na dzien coraz mniej...przemywaj rumiankiem i masuj delikatnie nosek u samej gory na wysokosci oczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyminka napisał(a):
weżcie mi powiedzcie sciagam pokarm wkładam do lodwóki i jak go potem podgrzac ile czasu moze stac w lodwóce a ile na segmencie ??

Nina mimo najszczerszych chęci nie pomogę ci bo ja wylewam do zlewu
a po co ma stac na segmencie skoro ściągasz to niebawem i tak będziesz miała w cycku lepiej schowaj do lodówki to może się przyda jak ci zabraknie np jak mała bardzo zgłodnieje i wszytko ci wyssie a jak i tak wystarcza to zamrażaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matyldusia napisał(a):
tyminka napisał(a):
weżcie mi powiedzcie sciagam pokarm wkładam do lodwóki i jak go potem podgrzac ile czasu moze stac w lodwóce a ile na segmencie ??

Nina mimo najszczerszych chęci nie pomogę ci bo ja wylewam do zlewu
a po co ma stac na segmencie skoro ściągasz to niebawem i tak będziesz miała w cycku lepiej schowaj do lodówki to może się przyda jak ci zabraknie np jak mała bardzo zgłodnieje i wszytko ci wyssie a jak i tak wystarcza to zamrażaj


no ide jutro na zdjecie szwa z małą zostanie Daniel i na wszelki wypadek bym zostawiła ale nie wiem co i jak. A wy zamrażacie jak tak to w czym zeby do zamrażarki włożyc ?
I ja jestem świerzakiem w temacie jedzenia, co jadłyście jak malenstu szedł 2 tydzien? co moge jesc na sniadanie obiad i kolacje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ninka ja jadlam wszystko prawie od poczatku i patrzylam czy malemu cos sie dzieje.. a mleko w temperaturze pokojowej moze stac chyba okolo 8 h(nie jestem pewna) a w lodowce dlugo. Co do zamrazania to sa niby specjalne woreczki, ale mozna podobno w takich zwyklych woreczkach do zamrażania żywności.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiaa2028 napisał(a):
Ninka ja jadlam wszystko prawie od poczatku i patrzylam czy malemu cos sie dzieje.. a mleko w temperaturze pokojowej moze stac chyba okolo 8 h(nie jestem pewna) a w lodowce dlugo. Co do zamrazania to sa niby specjalne woreczki, ale mozna podobno w takich zwyklych woreczkach do zamrażania żywności.


w koncu ktoś mnie usłyszał dziekuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂
Jestem i nadal w dwupaku. Ja sie nigdy nie rozpakuje 😠 😠 😠
Bylam wczoraj daleko za Wawa i moje dziecko nawet po dlugiej podrozy nie chcialo wyjsc. Dzisiaj tez czuje ze nic z tego nie bedzie 😞
Nie mam nawet o czym z Wami pisac 😞

Gratulacje dla Euniki i Anetki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamikusia napisał(a):
Witam 🙂
Jestem i nadal w dwupaku. Ja sie nigdy nie rozpakuje 😠 😠 😠
Bylam wczoraj daleko za Wawa i moje dziecko nawet po dlugiej podrozy nie chcialo wyjsc. Dzisiaj tez czuje ze nic z tego nie bedzie 😞
Nie mam nawet o czym z Wami pisac 😞

Gratulacje dla Euniki i Anetki.



e tam rozpakujesz się mówię ci 😉
a co w planach ???? kiedy jakiś szpital albo ktg????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
Ninka ja jadlam wszystko prawie od poczatku i patrzylam czy malemu cos sie dzieje.. a mleko w temperaturze pokojowej moze stac chyba okolo 8 h(nie jestem pewna) a w lodowce dlugo. Co do zamrazania to sa niby specjalne woreczki, ale mozna podobno w takich zwyklych woreczkach do zamrażania żywności.


w koncu ktoś mnie usłyszał dziekuje 🙂


hejka odciągniety pokarm moze stac w temp pokojowej do 12 h a w lodówce 24h lub mrożenie a rozmrazanie w temp lodówkowej lub gorącej wodzie max 40 st.C bez gotowania, info ze SR 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...