Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
Ta herbatka to lipa - piłam ją od 2 dnia po porodzie a pokarmu od samego początku miałam tyle co kot napłakał - a mała przy cycu stale wisiała. Niektóre z nas po prostu nie mają pokarmu i tyle. Inna kwestia że jak dziecko się cyckiem w ogóle nie najada tylko drze się cały czas to nie ma co na siłę go "uszczęśliwiać". To jest moje skromne zdanie.
Poza tym wychodzę z założenia ( na szczęście mnie to nie dotyczyło), że w przypadku gdy karmienie piersią znacznie utrudnia życie mamie to lepiej sobie darować bo szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko. Ja osobiście żałuję że nie miałam pokarmu bo chciałam karmić - no ale to już nie moja wina. Tak to już jest że jedne z nas mają pokarm , inne nie. Jedne dzieci mają kolki inne nie i pomijam fakt że dopóki ktoś nie doświadczy codziennych, czasami kilkugodzinnych kolek swojego maleństwa, które płacze tak że serce pęka, a nikt nie jest w stanie mu pomóc to nie jest w stanie zrozumieć frustracji rodzica.



zgadzam sie w 100% ja dzisiaj przestalam karmic moja i przerzuciłam się na MM Bebilon Pepti bo nie najadala sie moim pokarmem i mialam tego serdecznie dosyć 😞 a co do kolek to niestety ja caly czas to przezywam i czuje sie strasznie bezradna 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dorka1986 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Ta herbatka to lipa - piłam ją od 2 dnia po porodzie a pokarmu od samego początku miałam tyle co kot napłakał - a mała przy cycu stale wisiała. Niektóre z nas po prostu nie mają pokarmu i tyle. Inna kwestia że jak dziecko się cyckiem w ogóle nie najada tylko drze się cały czas to nie ma co na siłę go "uszczęśliwiać". To jest moje skromne zdanie.
Poza tym wychodzę z założenia ( na szczęście mnie to nie dotyczyło), że w przypadku gdy karmienie piersią znacznie utrudnia życie mamie to lepiej sobie darować bo szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko. Ja osobiście żałuję że nie miałam pokarmu bo chciałam karmić - no ale to już nie moja wina. Tak to już jest że jedne z nas mają pokarm , inne nie. Jedne dzieci mają kolki inne nie i pomijam fakt że dopóki ktoś nie doświadczy codziennych, czasami kilkugodzinnych kolek swojego maleństwa, które płacze tak że serce pęka, a nikt nie jest w stanie mu pomóc to nie jest w stanie zrozumieć frustracji rodzica.



zgadzam sie w 100% ja dzisiaj przestalam karmic moja i przerzuciłam się na MM Bebilon Pepti bo nie najadala sie moim pokarmem i mialam tego serdecznie dosyć 😞 a co do kolek to niestety ja caly czas to przezywam i czuje sie strasznie bezradna 😞


a jak sie zachwouje dziecko ze nienajada sie pokarmem z cycka? chce wiedziec na wszelki wypadek jak by moja sie nie najadała a moze moja sie nienajada??dlatego tak knycha...
a te kolki w którym tyg sie zaczeły? i co wieczorem dziecko placze tak strasznie ale co dzien?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matyldusia napisał(a):
aisak
Kmatus
Beata
Natka
raczek
linka
brechti
przywołuję WAS do porządku dajcie chociaż znak życia
hej hej ja czytam was codziennie 🙂ale skoro nie mam nic do powiedzenia to po co glupoty pisac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczek88 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
aisak
Kmatus
Beata
Natka
raczek
linka
brechti
przywołuję WAS do porządku dajcie chociaż znak życia
hej hej ja czytam was codziennie 🙂ale skoro nie mam nic do powiedzenia to po co glupoty pisac 🙂

aha ja tez pisze głupoty tylko po to zeby pisac bo jakos mnie te tematy draznia ale jestem zawsze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola1983 napisał(a):
Ta herbatka to lipa - piłam ją od 2 dnia po porodzie a pokarmu od samego początku miałam tyle co kot napłakał - a mała przy cycu stale wisiała. Niektóre z nas po prostu nie mają pokarmu i tyle. Inna kwestia że jak dziecko się cyckiem w ogóle nie najada tylko drze się cały czas to nie ma co na siłę go "uszczęśliwiać". To jest moje skromne zdanie.
Poza tym wychodzę z założenia ( na szczęście mnie to nie dotyczyło), że w przypadku gdy karmienie piersią znacznie utrudnia życie mamie to lepiej sobie darować bo szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko. Ja osobiście żałuję że nie miałam pokarmu bo chciałam karmić - no ale to już nie moja wina. Tak to już jest że jedne z nas mają pokarm , inne nie. Jedne dzieci mają kolki inne nie i pomijam fakt że dopóki ktoś nie doświadczy codziennych, czasami kilkugodzinnych kolek swojego maleństwa, które płacze tak że serce pęka, a nikt nie jest w stanie mu pomóc to nie jest w stanie zrozumieć frustracji rodzica.

ja jestem w tej samej sytuacji co wiola 🙂 ale to czesto sie zdarza po cc 🙂 ja juz bez obejscie dokarmiam mlodego i mamy sie dobrze 🙂 raz butla raz cycek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matyldusia napisał(a):
raczek88 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
aisak
Kmatus
Beata
Natka
raczek
linka
brechti
przywołuję WAS do porządku dajcie chociaż znak życia
hej hej ja czytam was codziennie 🙂ale skoro nie mam nic do powiedzenia to po co glupoty pisac 🙂

aha ja tez pisze głupoty tylko po to zeby pisac bo jakos mnie te tematy draznia ale jestem zawsze
ja poprostunie mam co 🙂bo moj maluszek odpukac jest aniolem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak to dobrze że ten dzień się już kończy, tata zajmuje się córką, która tak dała mi popalić dzisiaj, że nie wiem jak się nazywam. Idę się więc kąpać i spać. Dobranoc.

Ps. Ewelina - jeśli to dla Ciebie istotne to w Auchan herbatka na laktację HIPP jest po 12 zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do niedojadania to moja po niewielkiej chwili placze w nieboglosy i jest rozdrażniona caly czas zastanawialam sie co to jest i zganialam na kolke az w koncu zrobilam jeden dzien na MM i zupelnie inne dziecko bylo a ja nie chce karmic jej troche cyckiem troche MM dlatego zdecydowalam na samo MM bo mnie to drażniło i ją Co do kolek moja ma wieczorami i prawie codziennie wiadomo zdarzają sie dni spokojniejsze w dodatku dzisiaj nie robila kupki co mnie martwi macie jakis sprawdzony sposób wykluczam czopki bo nie pomogły 🤨v
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelina, tą herbatka jest mi znana jeszcze ze szpitala; piję ją 3 x dziennie od dnia porodu: i popieram Wiolę: mi gówno daje, tyle że dziecko po niej ładnie bąki puszcza. I też jem od kilku dni wszystko: wczoraj delicje z czekoladą i ciasto z polewą czekoladową, dziecku nic nie było 🙃 Do tego wiszę na laktatorze, przed każdym karmieniem butelką podaję najpierw cyca a mimo to widzę, że piersi robią się puste a dziecko się nie najada. Zwyczajnie, jak uświadomiła mnie mama: żadna z kobiet w rodzinie nie karmiła dłużej niż miesiąc: pomimo walki o pokarm: ot, takie mamy uwarunkowanie genetyczne. Też bardzo tego żałuję i mimo wszystko nie poddam się zupełnie: niech choć jedno karmienie dziennie będzie.

I jestem zadowolona, moje dziecię już trzeci dzień funkcjonuje według ustalonego planu 😁 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie wiem o co chodzi z tą herbatką bo ja rzeczywiście zaobserwowałam że jak ją wypijam to mam więcej mleka. 😮ale ponieważ ja nie narzekam na ilość swojego pokarmu w piersiach piłam ją tylko2 razy o to w sumie dla korzyści brzucha małego.
u nas noc super ale już od 2 dni rano tragedia od 6 na nogach i nic nie pomaga młody usypia na 30 minut i pobudka i dziś pewnie będzie tak samo do 12 tragedia nie wiem o co mu chodzi?! 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
Dzień dobry - moja spała dzisiaj 10 godzin z jedną przerwą na karmienie 🤪 🤪 🤪 🤪 Jestem w szoku. A dzisiaj idziemy na kontrolę bioderek.


u mnie to samo od 23 do 9 z przerwą o 5 😁 ale martwie sie tymi kolkami juz wysiadam psychicznie nie wiem co robic dlatego ze swoim postanowilam ze pojedziemy na kilka dni do moich rodziców oni mieszkaja w domku jest podwórko inne powietrze moze to cos pomoze 😞 czuje sie taka bezradna juz nie wiem co jej dawa zeby te kolki minely 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...