Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
U mnie dzis była pozna, własnie pojecała. Maja ma dalej pepek nie zagojony, troche mam do siebie o to pretensje bo niczym jej nie przemywałam na poczatku, bo w szpitalu powiedzeli zeby nie przemywac i nie moczyc w kapieli i samo sie zagoi a tu dupa.mała ma tez wysypke na buzi, mysłam ze to potówki bo tesciowa mi wmawiała ze przegrzewam dziecko a okazało sie ze to taka wysypka jak to mowi pani doktor z mojego szpitala " adaptacja na srodowisko" ale dostałam na to krem spejalny- emolium i nadmanganian potasu do kapieli i mysle ze jej troche to minie 🙂 U mnie maja nie ma kolek ale pod wieczor jest strsznie nie dobra płacze w niebogłosy ale jak sieja ponosi i polula to przechodzi wiec to chyba nie jest kolka chodz w ciagu dnia i w nocy to aniołek... Dokarmiam ja Nanem bo u mnie z cycem tez juz sie robi krucho..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
linkaa napisał(a):
U mnie dzis była pozna, własnie pojecała. Maja ma dalej pepek nie zagojony, troche mam do siebie o to pretensje bo niczym jej nie przemywałam na poczatku, bo w szpitalu powiedzeli zeby nie przemywac i nie moczyc w kapieli i samo sie zagoi a tu dupa.mała ma tez wysypke na buzi, mysłam ze to potówki bo tesciowa mi wmawiała ze przegrzewam dziecko a okazało sie ze to taka wysypka jak to mowi pani doktor z mojego szpitala " adaptacja na srodowisko" ale dostałam na to krem spejalny- emolium i nadmanganian potasu do kapieli i mysle ze jej troche to minie 🙂 U mnie maja nie ma kolek ale pod wieczor jest strsznie nie dobra płacze w niebogłosy ale jak sieja ponosi i polula to przechodzi wiec to chyba nie jest kolka chodz w ciagu dnia i w nocy to aniołek... Dokarmiam ja Nanem bo u mnie z cycem tez juz sie robi krucho..

[color=black]linkaa - zweryfikuj to co powiedziała Ci pani doktor bo może Twoja mała ma to co moja i Eweliny synek czyli trądzik niemowlęcy, którego niczym się nie leczy.
Zobacz- tak to wygląda?

[URL=http://www.iv.pl/][IMG]http://www.iv.pl/images/84322255955191559318.jpg[/IMG][/URL]

Jeśli tak - to nie smaruj tego niczym.. Samo minie. A najlepiej poczytaj sobie w necie o tym. [/color]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
linkaa napisał(a):
U mnie dzis była pozna, własnie pojecała. Maja ma dalej pepek nie zagojony, troche mam do siebie o to pretensje bo niczym jej nie przemywałam na poczatku, bo w szpitalu powiedzeli zeby nie przemywac i nie moczyc w kapieli i samo sie zagoi a tu dupa.mała ma tez wysypke na buzi, mysłam ze to potówki bo tesciowa mi wmawiała ze przegrzewam dziecko a okazało sie ze to taka wysypka jak to mowi pani doktor z mojego szpitala " adaptacja na srodowisko" ale dostałam na to krem spejalny- emolium i nadmanganian potasu do kapieli i mysle ze jej troche to minie 🙂 U mnie maja nie ma kolek ale pod wieczor jest strsznie nie dobra płacze w niebogłosy ale jak sieja ponosi i polula to przechodzi wiec to chyba nie jest kolka chodz w ciagu dnia i w nocy to aniołek... Dokarmiam ja Nanem bo u mnie z cycem tez juz sie robi krucho..

[color=black]linkaa - zweryfikuj to co powiedziała Ci pani doktor bo może Twoja mała ma to co moja i Eweliny synek czyli trądzik niemowlęcy, którego niczym się nie leczy.
Zobacz- tak to wygląda?

[URL=http://www.iv.pl/][IMG]http://www.iv.pl/images/84322255955191559318.jpg[/IMG][/URL]

Jeśli tak - to nie smaruj tego niczym.. Samo minie. A najlepiej poczytaj sobie w necie o tym. [/color]

no cos podobnego tylko troszke mniej tego ma to wiec pewni to to, a kiedy to mija?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry 🙂
mój mały też dzisiaj pięknie przespał noc. Ale to chyba dlatego, że wczoraj dał mi czadu i prawie nic nie spał ;/
A co do tych leżaczków, to można już w tym wieku wkładać bobasa? Bo ja też mam, w spadku dostałam, ale myślałam, że jeszcze za wcześnie. Jak można to super 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
dzień dobry 🙂
mój mały też dzisiaj pięknie przespał noc. Ale to chyba dlatego, że wczoraj dał mi czadu i prawie nic nie spał ;/
A co do tych leżaczków, to można już w tym wieku wkładać bobasa? Bo ja też mam, w spadku dostałam, ale myślałam, że jeszcze za wcześnie. Jak można to super 😁

W ogóle się nie powinno z tego korzystać ze względu na prawidłowy rozwój kręgosłupa dziecka ale to wybór każdej mamy 🙂
Już to kiedyś przerabiałyśmy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
dzień dobry 🙂
mój mały też dzisiaj pięknie przespał noc. Ale to chyba dlatego, że wczoraj dał mi czadu i prawie nic nie spał ;/
A co do tych leżaczków, to można już w tym wieku wkładać bobasa? Bo ja też mam, w spadku dostałam, ale myślałam, że jeszcze za wcześnie. Jak można to super 😁

W ogóle się nie powinno z tego korzystać ze względu na prawidłowy rozwój kręgosłupa dziecka ale to wybór każdej mamy 🙂
Już to kiedyś przerabiałyśmy 🙂

U mnie była połozna i mowiła ze to juz widziała w wielu domach i powiedział ze mozna mała tam juz wkładac, mojej małej sie to podoba wiec ja tam wkładam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie wiem, być może już ktoś na ten temat pisał, ale niestety nie widziałam. Stąd moje pytanie.

A właśnie a propos apetytu, ja to z kolei mam wilczy. Masakra, mogłabym jeść i jeść ;/ aż sama siebie załamuję, ale nie mogę się powstrzymać! Ale przed chwilą weszłam na wagę i.... ważę tyle ile przed ciążą!!!!! Co nie zmienia faktu, że i tak muszę się odchudzić, bo mało to nie jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
linkaa napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
dzień dobry 🙂
mój mały też dzisiaj pięknie przespał noc. Ale to chyba dlatego, że wczoraj dał mi czadu i prawie nic nie spał ;/
A co do tych leżaczków, to można już w tym wieku wkładać bobasa? Bo ja też mam, w spadku dostałam, ale myślałam, że jeszcze za wcześnie. Jak można to super 😁

W ogóle się nie powinno z tego korzystać ze względu na prawidłowy rozwój kręgosłupa dziecka ale to wybór każdej mamy 🙂
Już to kiedyś przerabiałyśmy 🙂

U mnie była połozna i mowiła ze to juz widziała w wielu domach i powiedział ze mozna mała tam juz wkładac, mojej małej sie to podoba wiec ja tam wkładam 🙂

mnie bardziej przekonuje zdanie rehabilitanta niż położnej, nawet dziś Zawitkowski w DD TVN mówił że jedyna dobra pozycja dla takiego dziecka to leżenie na płasko, ale tak jak pisałam - to wybór każdej mamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
linkaa napisał(a):
ja to w ogole nie mam apetytu juz jest ta godzina a ja jeszcze nic nie jadłam i mnie nawet nie ciagnie do tego;/

Ja mam to samo, mogę nie jeść wcale, jem z rozsądku, a najgorsze jest to że zostało mi 8 kg do zrzucenia do tej wagi sprzed ciąży a moja waga ani drgnie 🤢 Jem mniej niż kiedykolwiek do tego karmię piersią i nic.. Dziwne 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
linkaa napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
dzień dobry 🙂
mój mały też dzisiaj pięknie przespał noc. Ale to chyba dlatego, że wczoraj dał mi czadu i prawie nic nie spał ;/
A co do tych leżaczków, to można już w tym wieku wkładać bobasa? Bo ja też mam, w spadku dostałam, ale myślałam, że jeszcze za wcześnie. Jak można to super 😁

W ogóle się nie powinno z tego korzystać ze względu na prawidłowy rozwój kręgosłupa dziecka ale to wybór każdej mamy 🙂
Już to kiedyś przerabiałyśmy 🙂

U mnie była połozna i mowiła ze to juz widziała w wielu domach i powiedział ze mozna mała tam juz wkładac, mojej małej sie to podoba wiec ja tam wkładam 🙂

mnie bardziej przekonuje zdanie rehabilitanta niż położnej, nawet dziś Zawitkowski w DD TVN mówił że jedyna dobra pozycja dla takiego dziecka to leżenie na płasko, ale tak jak pisałam - to wybór każdej mamy 🙂


zgadzam sie bardziej z olą bo nie dość że zmiany kręgosłupa to te wibracje rozrzedzają krew dziecku co jest bardzo nie bezpieczne!!!!!!!!!!!!!!
jeśli jednak któraś sie zdecyduje to pewnie w rozsądkiem będzie tego używać a wibracje można włączać na minutkę w ciągu dnia w takiego maleństwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a jeśli chodzi o te krostki to linkaa mój synek je ma i jak znikają i ja się już ciesze ze już może przeszło to na nazajutrz pojawiają się nowe 😠 fakt że już są o wiele mniejsze i mniej czerwone bez ropni ale są 😠 😠
ja myje małemu wodą przygotowaną 2-3 razy dziennie. A potas do buzi kazał ci ten lekarz stosować? bo moja lekarka kazała do kąpieli ale ja nie stosuje go do twarzy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka a ja byłam w mieście i prawie ugotowałam dziecko
teraz ochłonęła nakarmiona i zaraz poleży w wózku do wieczora
a ja padam na ryj i nie wiem dlaczego jakiś taki syf koło mnie się zrobił i to w ciągu dwóch dni 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
linkaa napisał(a):
ja to w ogole nie mam apetytu juz jest ta godzina a ja jeszcze nic nie jadłam i mnie nawet nie ciagnie do tego;/

Ja mam to samo, mogę nie jeść wcale, jem z rozsądku, a najgorsze jest to że zostało mi 8 kg do zrzucenia do tej wagi sprzed ciąży a moja waga ani drgnie 🤢 Jem mniej niż kiedykolwiek do tego karmię piersią i nic.. Dziwne 🥴


Ola ja dokłądnie tak samo jak ty, zostało 7kg i waga nie spada juz tak szybko jak wczesniej nie wiem czemu a jem tak malutko...z rozsądku...
Cześć Tak wwogóle 🙂
Ja miałam noc...nie ja nie miałam nocy 🤨
mała dała popalic i teraz tez, na rekach anioł położę diabełek ...na szczeście mam hustawke wsadziłam na 5 min (taki fotelik jak w samochodzie idento i troszke sie buja) i pomyłam podłogi w całym domu i posprzątałam zostało kanape odkurzyc i wsio...na spacerku byłysmy ale nie długo bo wiatr jest a wiatr podobno gorszy jak mruz dla dzieci...
Ja na razie mleka mam baaardzo duzo jak mała sie odsadza to fontanna mi leci.
Dziś zjem rybe:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...