Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
kurde olka u ciebie też latają śmigłowce z powodu obamy?? bo mi już łeb siada tak hałasują 😠 😠
szukam tej karuzeli na allegro i oczy mnie już bolą 😁

u mnie co 5 min jakiś samolot leci bo ja niedaleko lotniska mieszkam więc nie zwracam uwagi nawet 🙂 a jak mam zamknięty balkon to w ogóle nic nie słychać 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Halo 😞
Ja już w Wawie, z czego wcale a wcale sie nie cieszę, bo już tęsknię za rodzicami..
Witalis tradycyjnie świetnie zniósł podróż: całe 5 godzin przespał 😁

1. Czym wy karmicie swoje dzieci, że śpią Wam tak długo? Mój jak nie dostanie jadła co dwie godziny to wyje jak syrena 😮 😮

2. Mam dośc kolek: Witek płacze i ja płaczę: dzisiaj nie dość że ochrypł, to jeszcze z bólu tak mi sztywniał, że miałam wrażenie że kijka przytulam. Serce mi się kroi jak widzę te łezki i jego spojrzenie. Już majątek wydałam w aptece na leki: nie działa Bobotic, nie działa Espumisan, nie działa Esputicon, nie działa kateter. Nie działa otulanie ciepłą pieluszką, nie działa kąpiel ( bo i tak się jej wciąż boi ), nie działa kładzenie na brzuszku..
Już zakupiłam dzisiaj wodę koperkową, może ona pomoże. Ale i tak w poniedziałek chcę iść do lekarza bo to jest niemożliwe, żeby tak się dziecko męczyło. Jeszcze mi przepukliny dostanie i dopiero będzie.

nic, idę spać bo padam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane, jest tu jeszcze kto? Ja mam dzisiaj gosci ktorych dawno juz nie widzialam i sie strasznie za nimi stesknilam, zostaja caly weekend. Tak wiec mam mala bibe w domu 🙂 Malutki poki co spi ich dzieciatko takze a my sie stolujemy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem ale zaraz znikam
tak Ola ona jest zgnieciona w tym bujaku bo dziś go dopiero złożyliśmy i siedziała w nim pół godz i wiem wiem że to nie zdrowe i po 3cim miesiącu ale nie miałam sumienia jej stamtąd wyciągać bo tak fajnie sobie siedziała i wtedy właśnie zaczeła do mnie gadać pierwszy raz w życiu więc czekałam na więcej , a i zgnieciona też bo ma tam właśnie trzy pieluchy więc.................................. 🤢
Kasia ja piję normalne piwo i laktacja jak najbardziej "obfita" sama się dziwię dlaczego skoro piję pepsi, dwie kawy, kąsnę coś słodkiego i jem jeden posiłek dziennie a wody mineralnej nie piję w ogóle więc nie wiem dlaczego ciągle jestem mleczarnią 😮
a nam espumisan pomaga
dobra idę spać bo mąż idzie się kąpać a potem czegoś będzie chciał więc wolę spać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja nadal nie spie.. ja mam zamiar kupic hustawke fisher price'a lamb cos tam.. bo moj maly troche drze pape w dzien jak jest w domu to to napewno bedzie dla nas zbawienie 🙂 Tylko jeszcze nie wiem kiedy kupie.. caly czas poluje na jakas okazje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry,

my już na nogach, ja się zaraz będę szykować do chirurga a nie chce mi się jak nie wiem, pogoda pod psem, zimno i mokro a do tego nie mam się w co ubrać mimo że waga spada przez cały czas.

Kasia
a pytałam czy chcesz Sab Simplex.. Moja mała po nim zasypia szybko a i woda koprowa trochę pomaga, zwłaszcza jak smoczek zamoczę to się Lenka zajmuje ssaniem i zapomina że boli.

Dobra idę myć głowę, potem jakieś śniadanko a w międzyczasie jeszcze trzeba dać dziecku jeść bo się obudzi o 9-tej na karmienie i o 11-tej wybywam, na posterunku zostaje mąż 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry 🙂 Moj maly od rana plakal, zanosil sie caly czas i ja razem z nim z tej bezradnosci.. i takie dni musza byc.. poza tym moj tez budzi sie co 2-3 godziny w dzien, a 3-4 w nocy, pewnie dlatego, ze karmie tylko piersia.. i tez nie pije jakos duzo wody, a gazowane pije, czekolade jem i nadal jestem mleczarnia 😁 wiec Matylda chyba sam Ci sie tak pokarm nie zasuszy 😜 a i wczoraj bylismy 4 godzinki na urodzinach u znajomych.. wreszcie sie troche oderwalam i odstresowalam 🤪
Ola a ile kropelek podajesz Lence Sab Simplex-u ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
Dzien dobry 🙂 Moj maly od rana plakal, zanosil sie caly czas i ja razem z nim z tej bezradnosci.. i takie dni musza byc.. poza tym moj tez budzi sie co 2-3 godziny w dzien, a 3-4 w nocy, pewnie dlatego, ze karmie tylko piersia.. i tez nie pije jakos duzo wody, a gazowane pije, czekolade jem i nadal jestem mleczarnia 😁 wiec Matylda chyba sam Ci sie tak pokarm nie zasuszy 😜 a i wczoraj bylismy 4 godzinki na urodzinach u znajomych.. wreszcie sie troche oderwalam i odstresowalam 🤪
Ola a ile kropelek podajesz Lence Sab Simplex-u ?

Na początek dałam 10, póki działa taka ilość to nie będę zwiększać chociaż napisane jest żeby dać 15 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no niesamowite
moje dziecko jak zasnęło o 22.30 to wstało o 9.00 😮
nie jadła i nie była przebierana jak się potem okazało pampers może raz zesikany
toż to szok
tylko sprawdzałam czy żyje i nawet rano jej gorączkę zmierzyłam i okej
teraz trochę marudzi bo bąkuje
no a ja nie mam co robić 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej
ja miałam noc przespana jak zwykle od 23 do 8 z małą przerwą o 5:30 😁 kocham za to moje dziecko 😁 😁
Kasia z tego co moge polecic co mi przepisywali lekarze to jeszcze na kolki jest infacol mojej nie pomógł ale może na twojego zadziała 🙂 a co do sab simplex to bobotic ma ten sam skład wiec wątpie czy zadziała jak nie zadziałał bobotic i zeby moze sie uspokoil nie wiem czy próbowałaś ale włącz suszarkę to wtedy sie uspokoi i lekko ogrzejesz brzuszek

co do drugiego dziecka tez bym wybrala cesarke bo milo wspominam ją mimo bólu na drugi dzien zniosłam ja bardzo dobrze 🙂

Nina co do odparzen mojej sie jakis czas temu zrobiła czerwona pupka od rzadkich kupek i dla mnie najlepszy sposób to posypywanie mąką ziemniaczaną odparzenie zeszło w ciągu jednego dnia 🙂 spróbuj bo naprawde warto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
hej hej
ja miałam noc przespana jak zwykle od 23 do 8 z małą przerwą o 5:30 😁 kocham za to moje dziecko 😁 😁
Kasia z tego co moge polecic co mi przepisywali lekarze to jeszcze na kolki jest infacol mojej nie pomógł ale może na twojego zadziała 🙂 a co do sab simplex to bobotic ma ten sam skład wiec wątpie czy zadziała jak nie zadziałał bobotic i zeby moze sie uspokoil nie wiem czy próbowałaś ale włącz suszarkę to wtedy sie uspokoi i lekko ogrzejesz brzuszek

co do drugiego dziecka tez bym wybrala cesarke bo milo wspominam ją mimo bólu na drugi dzien zniosłam ja bardzo dobrze 🙂

Nina co do odparzen mojej sie jakis czas temu zrobiła czerwona pupka od rzadkich kupek i dla mnie najlepszy sposób to posypywanie mąką ziemniaczaną odparzenie zeszło w ciągu jednego dnia 🙂 spróbuj bo naprawde warto


z mąką ziemniaczaną to sposoby babcine ale często okazuje się że najlepsze 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
ja na szczescie nie wiem co to kolki 🙂 ale jak mała jest wieczorem niespokojna to daje jej troche espuminisanu na smoczku 🙂i pomaga.
Matylda pewnie to okres u mnie na szczescie jest bez objawowy to znaczy nic mnie nie boli i mam małe plamienie zreszta przed ciaza tez tak miałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

linkaa napisał(a):
hej 🙂
ja na szczescie nie wiem co to kolki 🙂 ale jak mała jest wieczorem niespokojna to daje jej troche espuminisanu na smoczku 🙂i pomaga.
Matylda pewnie to okres u mnie na szczescie jest bez objawowy to znaczy nic mnie nie boli i mam małe plamienie zreszta przed ciaza tez tak miałam 🙂

mnie boli ale to nic w porównaniu do tego co było przed ciazą
ale powiem wam ze troche mnie to zaskoczyło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
linkaa napisał(a):
justiks23 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
A majówki to już się wszystkie rozpakowały czy nie?


u nas jeszcze kilka dziewczynek zostalo 🤪


o i to dziewczyna z moich okolic 🙂 mozna spytac w ktorym szpitalu rodziłas? 🙂


przepraszam ze dopiero teraz pisze 🙂 ja rodzilam na lwowskiej w 2 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justiks23 napisał(a):
linkaa napisał(a):
justiks23 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
A majówki to już się wszystkie rozpakowały czy nie?


u nas jeszcze kilka dziewczynek zostalo 🤪


o i to dziewczyna z moich okolic 🙂 mozna spytac w ktorym szpitalu rodziłas? 🙂


przepraszam ze dopiero teraz pisze 🙂 ja rodzilam na lwowskiej w 2 🙂


to tak samo jak ja 🙂 pewnie sie rozminełysmy 🙂 15 kwietnia tak jak ty urodziła moja kuzynka ale wczesniaka i tez w 2 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

linkaa napisał(a):
a mi sie humor poprawił bo przyszło mi wrescie becikowego 2000zł i rodzinne po 68 zł za maj i kwiecien 🙂

szczęściara ja będę miała 1000 becikowego ale nawet nie chce mi się tego załatwiać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...