Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz kochana ja sie nie chce bawic w psychologa albo w przemadrzałą co wszytskie rozumy pozjadała ale tak sie stało ze daniela brat jest na skraju rozwodu mojoa siostra przyjaciólka (ta co ma raka) wiec tyle sie teraz naslucham sie o kryzysach ze nasuwaja mi sie pewne wnisoki...dlatego pisze.
Wiesz masz racje zachował sie beznadziejnie, a próbowałaś zamiast robic wyrzytów krzyczec lub go olewac powiedziec mu to co mi teraz? ze tez nie lubisz takich imprez ale wiesz Paweł to w koncu moja mama itd itp...
Matylda bo ja np. kiedy taka byłam darłam morde o byle gówno... az nauczyłam sie rozumiec pewne rzeczy i sie nie nakrecac albo normalnie pgadac...
Nie wiem jak u Was jest wiec nie mnie tu oceniac ale moze ty ciagle masz jakies pretesje do niego wiec woli wiziac psa i isc do lasu?
A co do dzwonienia to jak by Was miał w dupie na maksa i nie liczyl sie z Toba to nawet pro forma by nie zadzwonił
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

jestem taka wkurwiona ,ze hej!!!!!!!!
Rozumiecie? on wczoraj napisal mi smsa ze chce mi cos powiedziec jutro (czyli dzis), wiec czekalam.... wstal po nocnej zmianie ok. 15.... pochodzil po domu, zrobil obiad... pogadal z kolegami przez telefon, a ja w tym czasie kilka razy pytalam go - mozesz powiedziec o co cohdzi?? caly czas mowil - zaraz!.... w koncu sie ubral i zaczyna wychodzic.... wiec mowie do niego, ze czy bedziesz mial czas ze mna pogadac na sali rozwodowej dopiero? bo na to sie zapowiada, a on do mnie ze jak JA bede sie dalej tak zachowywac, to tak!!! rozumiecie sytuacje!!?? no kurwa kretyn!! wiec jeszcze mu mowie, ze zostawiasz rodzine dla jakiejs lafiryndy! to tylko powiedzial ze nikogo nie zostawia. I ze on do niej nie jezdzi, ale z nia pisze! no kurwa, myslalam ze mi rece opadna!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
jestem taka wkurwiona ,ze hej!!!!!!!!
Rozumiecie? on wczoraj napisal mi smsa ze chce mi cos powiedziec jutro (czyli dzis), wiec czekalam.... wstal po nocnej zmianie ok. 15.... pochodzil po domu, zrobil obiad... pogadal z kolegami przez telefon, a ja w tym czasie kilka razy pytalam go - mozesz powiedziec o co cohdzi?? caly czas mowil - zaraz!.... w koncu sie ubral i zaczyna wychodzic.... wiec mowie do niego, ze czy bedziesz mial czas ze mna pogadac na sali rozwodowej dopiero? bo na to sie zapowiada, a on do mnie ze jak JA bede sie dalej tak zachowywac, to tak!!! rozumiecie sytuacje!!?? no kurwa kretyn!! wiec jeszcze mu mowie, ze zostawiasz rodzine dla jakiejs lafiryndy! to tylko powiedzial ze nikogo nie zostawia. I ze on do niej nie jezdzi, ale z nia pisze! no kurwa, myslalam ze mi rece opadna!!!

a po kiego grzyba on z nią nawet pisze? przyjaciółki na już potrzeuje czy co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lojojoj 🙂 Matylda normalnie rozumem Ciebie w 100 % ach bo ja mam kurwa to samo!!!!!!! Centralnie jak czytam Twoje wpisy to tak jakbym o sobie czytała bez kitu!!!!!
Madzia to powiedz mu jasno ze albo jest z Wami albo z ta kurwa jebana o ile Ty chcesz z nim byc,hmmmm???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda a to normalne ze on tak mówi ze ty cos tam zrobiłas bedzie sie bronił i bedzie ci teraz wymyslal, ze sie czepiasz wiecznie ze go nie przytulasz albo ze nie jestes wielbładem a powinnas itd itp-standart. Magda ty sie skoncz z nim cackac!!! czekasz az on od niej wróci zeby z Toba pogadac. zrób cos ślizgnij sie ostro na nim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda-d87 napisał(a):
ja nie wiem o co chodzi, bo on w ogole ze mna nie rozmawial od kiedy to sie wydalo.... ja nawet nie wiem co on zamierza.... 😞

może zamierza ci ją przedstawić i zaproponować trójkącik 🤪
żart wiem głupi
Magda ale jak to się wydało tj jak się dowiedziałaś bo może to nie prawda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola1983 napisał(a):
Kurwa moje migdały to jedna wielka ropa!! Mam pewnie anginę ropną i na mur beton mała złapie to ode mnie 😠 😠 😠 Przez tego jebanego lekarza. Jestem załamana.

to doświadczenia naszą służbą zdrowia niczego cię nie nauczyły???
może czas udać się do innego zamiast się męczyć i ryzykować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyminka napisał(a):
Jak mnie wk*** te muchy nie toz ze wejda do domu tak bez pytania to jeszcze na mnie siadaja!!! jeszcze raz na mnie usidzie to ja zabije słowo daje

ja bym zabiła nawet jakby na mnie nie usiadła 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadzina wyje, i wyje.. i wyje.. już nie wiem jak mu pomóc: normalnie moje dziecko jak ma usnąć to takie cyrki robi, tak wyje..już nawet w wózku na spacerze spać nie potrafi.
Na rękach wyje, w wózku wyje, wszędzie wyje. A jak go nie noszę to albo się porzyga, albo zesra z wycia.
Bosz.. daj mi siły bo w Tworkach wyląduję 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutliputli napisał(a):
Gadzina wyje, i wyje.. i wyje.. już nie wiem jak mu pomóc: normalnie moje dziecko jak ma usnąć to takie cyrki robi, tak wyje..już nawet w wózku na spacerze spać nie potrafi.
Na rękach wyje, w wózku wyje, wszędzie wyje. A jak go nie noszę to albo się porzyga, albo zesra z wycia.
Bosz.. daj mi siły bo w Tworkach wyląduję 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪


a to nie kolka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
Gadzina wyje, i wyje.. i wyje.. już nie wiem jak mu pomóc: normalnie moje dziecko jak ma usnąć to takie cyrki robi, tak wyje..już nawet w wózku na spacerze spać nie potrafi.
Na rękach wyje, w wózku wyje, wszędzie wyje. A jak go nie noszę to albo się porzyga, albo zesra z wycia.
Bosz.. daj mi siły bo w Tworkach wyląduję 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

może ma kolki...... ja mojej małej przed jedzeniem daję "infacol" ale tylko tak teraz o tej godzinie bo wtedy dostaje kolki i jak ręką odjął... 🙂 polecam.... a jak jeszcze nie miałam kropelek to nosiłam ją na rękach na brzuszku i trzepałąm.... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutliputli napisał(a):
Gadzina wyje, i wyje.. i wyje.. już nie wiem jak mu pomóc: normalnie moje dziecko jak ma usnąć to takie cyrki robi, tak wyje..już nawet w wózku na spacerze spać nie potrafi.
Na rękach wyje, w wózku wyje, wszędzie wyje. A jak go nie noszę to albo się porzyga, albo zesra z wycia.
Bosz.. daj mi siły bo w Tworkach wyląduję 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

mam tam znajomą pielęgniarkę , zaopiekuję się Tobą tak jak trzeba bez obaw 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...