Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no wlasnie nie wiem czy woli herbatke, wiem jednak na pewno ze w zeszlym tygodniu, o ktorym naprawde staram sie zapomniec, wypijala sama z siebie bez placzu i akceptowala butelke jedynie z woda lub herbatka.... jakby jej nosek i oczka podpowiadaly ze w srodku jest mleko i nawet buzi skubana nie chciala otworzyc!!!! byla polozna i az sie dziwila, bo podobno dzieci nie rozrozniaja bialego od mlecznego,
aha, nasza sytuacja wygladlala jednak tak, ze moja piers akceptowala moze dlatego ze sutek miekki??? problem jednak w tym, ze ja mam tego mleka jak kotek naplakal, moze ze 30ml gora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi_ napisał(a):
no wlasnie nie wiem czy woli herbatke, wiem jednak na pewno ze w zeszlym tygodniu, o ktorym naprawde staram sie zapomniec, wypijala sama z siebie bez placzu i akceptowala butelke jedynie z woda lub herbatka.... jakby jej nosek i oczka podpowiadaly ze w srodku jest mleko i nawet buzi skubana nie chciala otworzyc!!!! byla polozna i az sie dziwila, bo podobno dzieci nie rozrozniaja bialego od mlecznego,
aha, nasza sytuacja wygladlala jednak tak, ze moja piers akceptowala moze dlatego ze sutek miekki??? problem jednak w tym, ze ja mam tego mleka jak kotek naplakal, moze ze 30ml gora



A jakie MM podajesz ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja dostalam pierwsze zeby jak mialam rok i 2 miesiące 😁 jestem rekordzistka 🤪 i mimo to wydaje mi sie, ze moje dziecko tez juz zaczyna zabkowac, ale wiem ze to moze potrwac, zanim pojawi sie pierwszy zabek 😮 slinka mu leci tak jak Fabiankowi na tym zdjeciu, pcha raczki do buzi i wszystko co ma w raczkach w danej chwili 🙂

ide spac, dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja jej podaje SMA Gold, podobno tutaj w uk to jedno z lepszych. Probowalam jej podawac Aptamil, czyli odpowiednik polskiego bebilonu, ten sam producent i nawet opakowanie takie samo, tylko nazwa inna ale robila po nim wiecej kup, podawalam je tylko ze 2 czy 3 dni, i wrocilam do SMA
ale w ciagu zeszlego tygodnia sprobowala tez SMA dla dzieci nietolerujacych laktozy i cow and gate i hipp organiczny i aptamil i cos tam jeszcze juz nie pamietam 🙂 wszystkie odrzucala, wiec doszlam do wniosku ze to nie chodzi o smak mleka, wiecie, ze probowalam nawet dolac soku porzeczkowego dla zmiany smaku??? bo w szpitalu jak bylismy to dostala taki plyn przeciwko odwodnieniiu o smaku porzeczkowym i wypila w ciagu godziny ok 200ml, ale mleko z tym sokiem tez jej nie smakowalo, mowie wam co ja przeszlam!1!! mam nadzieje jedynie ze juz bardziej nie schudla i juz niedluo znow zacznie przybierac na wadze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bylam i przyszla polozna i moja mama byla w polsce opisujac wszystko baaardzo dokladnie i nikt nie byl w stanie powiedziec o co tak naprawde chodzi.....ale juz kiedys pisalam, ze znalazlam w necie naprawde sporo watkow ze 3 miesieczne dzieci nagle zaczynaja miec problemy z jedzeniem, traca apetyt....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no 🙂 a ja czesto sie zastanawiam np jak Nela bedzie wygladac z pieknymi ciemnymi kreconymi wloskami i zabkami i jaki bedzie miala glos i w ogole jaka bedzie 🙂 🙂 poki co lubi siedziec na woim lezaczku w kuchni i obserwowac mnie jak gotuje 🙂) moze druga Nigella lawson rosnie?? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry
caly dzien bez neta byłam, stąd moja nieobecność. ale nikt tego nawet nie zauważył 😁
to mój drugi post tego dnia, nie będzie długi, więc normę wyrobię.

Dzień bez rewelacji.
Matylda ja daję kaszkę ryżową z jabłkiem ( aż 1% jabłka w składzie 😁 ) i radzę Ci,. nie kupuj kaszki mleczno ryżowej: bo tak jak i Wiola już napisała: taką kaszkę przygotowujesz tylko na wodzie, bo ona w sobie zawiera już MM, więc siłą rzeczy podajesz Lenie zupełnie inne mleko niż to, którym zwykle ją karmisz. A tak, jak kupisz sobie tylko kaszkę ryżową ( z jakim tam chcesz dodatkiem ) to taką kaszkę robisz na MM którego zwykle używasz. Po prostu robisz mleko tak jak zwykle i dosypujesz wybraną ilość miarek tej kaszki: więc nadal Lenka będzie dostawała dotychczasowe mleko.
Chyba jasno to napisałam? 😁
.

idę spać, bo ranki mam takie że masakra: no cuuszzzz, ZAWSZE byłam śpiochem i nienawidziłam wczesnego wstawania.

i na dobry sen miałam Wam już wczesniej wkleić: pozdrowienia z Karpacza 😁
takie cudo ujrzały me oczy podczas kolacji w jakiejś tam karczmie:


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...