Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
Mój boże Kama 😞 i dzidziulek 😞

Ewelinka wspólczuje Ci bardzo że tak kiedyś cierpiałaś 😞
Ola a Ty mój Boże na prawde jesteś twardzielka że sie z tego podniosłaś tylko uparciuch z Cebie widzę ze nie poprosiłaś mamy o pomoc bo z tego co widziałam to mamę masz skarb


nina moje życie można by było w książce opisać dużo złego mnie spotkało i dużo sie nacierpiałam w nim ale ja to taki uparciuch jestem brnę do przodu i sama wiem że kiedyś nadejdzie taki dzień że i mi się ułoży i bedzie wszytsko okej. Narazie staram się skupiać na tym aby dawać mojemu dziecku tyle miłości ile tylko zdołam naprodukować 😉 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ewelinaaleks napisał(a):
tyminka napisał(a):
Mój boże Kama 😞 i dzidziulek 😞

Ewelinka wspólczuje Ci bardzo że tak kiedyś cierpiałaś 😞
Ola a Ty mój Boże na prawde jesteś twardzielka że sie z tego podniosłaś tylko uparciuch z Cebie widzę ze nie poprosiłaś mamy o pomoc bo z tego co widziałam to mamę masz skarb


nina moje życie można by było w książce opisać dużo złego mnie spotkało i dużo sie nacierpiałam w nim ale ja to taki uparciuch jestem brnę do przodu i sama wiem że kiedyś nadejdzie taki dzień że i mi się ułoży i bedzie wszytsko okej. Narazie staram się skupiać na tym aby dawać mojemu dziecku tyle miłości ile tylko zdołam naprodukować 😉 ☺️


masz racje najpiękniejszy dar od zycia juz dostałaś ślicznego zdrowego synka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze ja to już się przekonałam że jak jest dziecko a nie zarabia się kokosów to cięzko jest cokolwiek odłożyć, zawsze COŚ wypadnie. ja od początku roku nie miałam takiego miesiaca zebym mogła odlozyc bez zaciskania pozniej pasa, a to remonty, a to sie cos popsuje, potem wyprawki, wakacje jakies, ze nie wspomnę o ubraniu juz nie mówie siebie ale młodej chociaz :/ teraz wrzesien przyszedl i tez nieciekawie a juz zaraz za chwile swieta.. echh..
Magda ja swojego czasu jak Julka jeszcze mała była i na wychowawczym byłam to popoludniami sporo dorabiałam korkami - nieraz to mi sie udawało 600-700 zł miesiecznie wyciagnac. Ale słuchaj, jesli ty masz takie wykształcenie to powiem ci , że moja znajoma, która ma w tym momencie półtorarocznego synka założyła w Poznaniu coś w rodzaju ogniska, taki ala żłobek/przedszkole. Prowadzi to normalnie w domu, przystosowała jeden pokój i ma 3-4 dzieci pod opieką, różnie to bywa, w zależności od tego jak rodzice przyprowadzą. Płacą jej za tą piekę normalnie od godziny i nawet jakas dotacje dostała. Fajna sprawa tylko trzeba miec jakies tam warunki mieszkaniowe, nie wiem jak to u ciebie wygląda.
AA w ogóle moje dziecię strajkuje od wczoraj, jak jadł co 4h 180, min 150 mlesia, to teraz nie dosc ze mu sie zdarza przespac karmenie to jeszcze wypije 80 i sie cieszy do mnie bezczelnie 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
tyminka napisał(a):
Mój boże Kama 😞 i dzidziulek 😞

Ewelinka wspólczuje Ci bardzo że tak kiedyś cierpiałaś 😞
Ola a Ty mój Boże na prawde jesteś twardzielka że sie z tego podniosłaś tylko uparciuch z Cebie widzę ze nie poprosiłaś mamy o pomoc bo z tego co widziałam to mamę masz skarb


nina moje życie można by było w książce opisać dużo złego mnie spotkało i dużo sie nacierpiałam w nim ale ja to taki uparciuch jestem brnę do przodu i sama wiem że kiedyś nadejdzie taki dzień że i mi się ułoży i bedzie wszytsko okej. Narazie staram się skupiać na tym aby dawać mojemu dziecku tyle miłości ile tylko zdołam naprodukować 😉 ☺️


masz racje najpiękniejszy dar od zycia juz dostałaś ślicznego zdrowego synka 🙂


I to mi starczy narazie reszta jakoś się ułoży! i chodz jest ciężko nie raz to nie poddam się właśnie dla niego ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Kama zostaje w małym w szpitalu na 10 dni, teraz mają usg nerek, ale pisze że nikomu nie życzy tego co tam przechodzą 🥴

Echh pieniądze to gówno - dziś są, jutro ich nie ma, ale nie ma nic wartościowszego jak zdrowe dziecko... 🤢 🤢 🤢


Mojej znajomej dziecko też miało to z tą rurą więc wiem jak to wygląda ale on miał3 lata a nie 4 miesiące to jest koszmar! jak ja im wspólczuje i ciekawe od czego to, matko kochana 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Kama zostaje w małym w szpitalu na 10 dni, teraz mają usg nerek, ale pisze że nikomu nie życzy tego co tam przechodzą 🥴

Echh pieniądze to gówno - dziś są, jutro ich nie ma, ale nie ma nic wartościowszego jak zdrowe dziecko... 🤢 🤢 🤢


świete słowa....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aa bylam dzis na szczepionce 3 klucia malutko placzu ale teraz mi marudzi 😠 😠
widze dyskusja o kaske byla... nigdzie nie jest dobrze i nikt nie ma tyle kasy aby mogl byc szczesliwy 😮
my wyjechalismy do Anglii i fakt do Polski ni chuja bym teraz nie wrocila... mamy wlasne mieszkanie, Marcin ma dobra prace, ale oszczednosci zero nawet na chrzest nie mamy 🤪 wiec jest caly czas przyjazd do Polski przekladny tzn. chrzest by byl ale mielismy do wyboru albo uwolnienie sie z jednego pokoju do wlasnego mieszkania albo chrzest wiec sie nie zastanawialismy...
mimo ze dostajemy kase na dziecko to po skonczeniu macierzynskiego musze wrocic do jakiejs pracy bo kazda kasa sie przyda..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Kama zostaje w małym w szpitalu na 10 dni, teraz mają usg nerek, ale pisze że nikomu nie życzy tego co tam przechodzą 🥴

Echh pieniądze to gówno - dziś są, jutro ich nie ma, ale nie ma nic wartościowszego jak zdrowe dziecko... 🤢 🤢 🤢

oj prawda!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szyszka napisał(a):
Biedne maleństwo i mama 😞

Ewelina, widziałam w telewizji konkurs bobo-vity, zeby wyslac fotke lub film,
jak dziecko cieszy się jedząc ich produkty, a Ty ostatnio wstawiłaś super zdjęcie
Dawidka umorusanego marchewką, rozebranego jak do rosołu 🤪

to może wieczorkiem bo teraz jedziemy na spacer a może mi sie po drodze zachce pół warszawy przejechać na ten casting zasrany ech ja chce już swój samochód który pod domem stoi a mąż nie ma czasu mi zmienić jakieś części i zabrał mi kluczyki 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia - moja po 2 kłuciach miała wysoka gorączkę 😞
Szyszka - czy Ty byłaś już u fryzjera, zrobiłaś sobię tą fryzurkę?
A ja też chcę iść do fryzjera tylko nie wiem co zrobić z włosami? Czy możecie mi coś doradzić, Ola, Kasia i każdy kto ma jakiś pomysł bo Wy w tym dobre jestescie? Obiecuję wrzucę zdjęcie jak będę miała nowy fryz i kolorek... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
Gosia - moja po 2 kłuciach miała wysoka gorączkę 😞
Szyszka - czy Ty byłaś już u fryzjera, zrobiłaś sobię tą fryzurkę?
A ja też chcę iść do fryzjera tylko nie wiem co zrobić z włosami? Czy możecie mi coś doradzić, Ola, Kasia i każdy kto ma jakiś pomysł bo Wy w tym dobre jestescie? Obiecuję wrzucę zdjęcie jak będę miała nowy fryz i kolorek... 🙂

A kolor jakiś konkretny? Bo ja Ciebie widzę też w tych odcieniach co szyszkę... A jak się czujesz z grzywką?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
Gosia - moja po 2 kłuciach miała wysoka gorączkę 😞
Szyszka - czy Ty byłaś już u fryzjera, zrobiłaś sobię tą fryzurkę?
A ja też chcę iść do fryzjera tylko nie wiem co zrobić z włosami? Czy możecie mi coś doradzić, Ola, Kasia i każdy kto ma jakiś pomysł bo Wy w tym dobre jestescie? Obiecuję wrzucę zdjęcie jak będę miała nowy fryz i kolorek... 🙂

A kolor jakiś konkretny? Bo ja Ciebie widzę też w tych odcieniach co szyszkę... A jak się czujesz z grzywką?


hmm nigdy nie miałam, tylko nie wiem czy mi grzywka pasuje, i chciałabym miec dłuższe włosy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena, nie byłam jeszcze, pójdę przed powrotem M. a wraca dopiero 23 września..
i wiecie co, doszłam do wniosku że ten co pokazała Ola to chyba troszkę za ciemny..
miałam raz podobne, wstawę fotke zaraz jak znajdę.
myślałam, może nad drobnymi, rozsypanymi karmelowymi pasemkami na blond co mam..

nie wiem.. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu spaceruje z Vanesska 😉
[URL=http://www.iv.pl/][IMG]http://www.iv.pl/images/29794372433573562463.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://www.iv.pl/][IMG]http://www.iv.pl/images/48169939570406048612.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://www.iv.pl/][IMG]http://www.iv.pl/images/82996639466784372518.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...