Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

spadam bo niektórym kurwa w domu przeszkadza to że siedzę na forum 😠 😠 😠 😠 😠

i już tylko oczy otworzył i wkurwił !*($#$%^&*&#@#$%^&*#$%
nosz chyba trzeba porządki w domu zrobić 😠 😠 😠 😠
spadam. sorry ale kurwa łazi koło płaczącego dziecka i dupy nie rucszy: no bo mamusia siedzi na forum..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyminka napisał(a):
ide biorę sie za sprzątanie potem za śniadanie itd...
Wczoraj Madagaskar obejrzeliśmy zawsze sie pośmieje na tym na tvn był oglądałyście?


tak 10 minut ogladałam bo mój ogladał komentarze po debatach 😠
a po piorunie mamy tylko jeden TV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry,
wczoraj dopadł mnie dółłł - kurna czasami mam dość tej monotonii (o której Ola wspominała)
i jeszcze pokłóciłam się z Ł. bo moja mama zaproponowała nam że może zostać z Nicią na CAŁY WEEKEND żebyśmy sobie gdzieś pojechali, zrelaksowali się itp....
No i ja chciałam do Kazimierza jechać, jakiś hotelik ze spa - czy cuś, a mój mąż na to, że on Jutro tj. dziś jedzie samochodu szukać z samego rana- NO KURWA ma czym jeździć i jak by za tydzień nie mógł jechać....
Miał jechać z samego rana - a do tej pory ŚPI
A weekend mam przepadnie.... Jestem zła..... bo nigdzie człowiek nie może jechać a jak może to też źle.... EHHHHH......
Poza tym usypianie wczorajssze mojego dziecka mnie dobiło!!! 2 godziny usypiania, potem pobudka o 22, 24, 3 i 5 - gdzie usłyszałam że mój Ł. wstaje to sobie myślę ale fajnie że ja Chociaż raz mogę poleżeć - a wiecie co on zrobił - dał małej smoka (uspakajając ją na minutę) i ZABRAŁ POŚCIEL I POSZEDŁ SPAĆ DO SALONU A JA KURNA I TAK MUSIAŁAM WSTAĆ..... ehh życie........
Poza tym na tym zaje**** osiedlu dziś nie ma wody - a ja mialam tyle planów na sprzatanie....
To tyle - to żem się wyżaliła....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
spadam bo niektórym kurwa w domu przeszkadza to że siedzę na forum 😠 😠 😠 😠 😠

i już tylko oczy otworzył i wkurwił !*($#$%^&*&#@#$%^&*#$%
nosz chyba trzeba porządki w domu zrobić 😠 😠 😠 😠
spadam. sorry ale kurwa łazi koło płaczącego dziecka i dupy nie rucszy: no bo mamusia siedzi na forum..

bry
skąd ja to znam ...jakbym swojego widziała
idem bo mam kupem dziś roboty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aha
Matylda - Dagi już jakiś czas temu była z Nelą u tego lekarza 😮 Pisała, że obwód główki zwiększył się o 0,5 cm, jeśli dobrze pamiętam 🤔 A no i chyba wczoraj do niej siostra miała przylecieć i nie wiem czy już jej do Polski nie zabrała 🤨

Magda - ja też tak czasem mam, faceci..... mój właśnie zajmuje się dzieckiem tzn śpią oboje w jednym łóżku 😁 Ale jedna kupę w nocy zmienił 😉 CO z tego jak i tak musiałam jej mleko zrobić, więc nie pospałam 🤢

Głodna jestem, muszę iść po buły a mi się nie chce 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry
co do facetów to dzis tez miałam akcje o to samo
ONI SIĘ JAKOŚ SPISUJĄ CZY CO? 😮 😮
stwierdził ze skoro wstaje rano do pracy to czemu ma jeszcze do dziecka wstawać w nocy?? ale chyba głupio mu sie zrobiło jak powiedziałam ze możemy sie zamienić bo ja z miłą chęcia pojde do pracy no i next time wstał on a mały dziś od 6 coś tam pomrukiwał a dopiero teraz usypia
Zapomniałam napisać wczoraj_ KUPIŁAM PAMPKI DADA te z biedronki na test i jak narazie powiem ze jestem bardzo zadowolona naprawde nie spodziewałam sie aż tak dobrego gatunku i wogóle i jeszcze cena fajna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
no i wykrakałyśmy naszej koleżance nie należącej już do forum poród hehe od 2 w nocy rodzi i boli....................... I DOBRZE NIECH BOLI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 😠

e noo, nie można jej aż tak źle życzyć... 🙂 nie bądźmy takie 🙂


ja teraz nie życzę tylko podtrzymuje to co napisałam paręnaście dni temu,.
Przypomnijcie mi Pan Bóg nie ruchliwy ale...........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
no i wykrakałyśmy naszej koleżance nie należącej już do forum poród hehe od 2 w nocy rodzi i boli....................... I DOBRZE NIECH BOLI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 😠

e noo, nie można jej aż tak źle życzyć... 🙂 nie bądźmy takie 🙂


ja teraz nie życzę tylko podtrzymuje to co napisałam paręnaście dni temu,.
Przypomnijcie mi Pan Bóg nie ruchliwy ale...........

nie rychliwy ale sprawiedliwy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...