Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ewelinaaleks napisał(a):
nina jesteś jeszcze bo mam pytanie


hehe jestem mała mi usnęła więc poczekać musze i nie wiem czy zaraz nie zamkną 😞
a ja tez ma do Ciebie pytanie zrobiłam krokiety ale wszytskie mi sie porozwalały naleśniki jakies dziwne jak zrobić naleśnika zeby sie nie rozwalał do krokietów znasz jakąs tajemnice?
pytaj co tam?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wydaje mi8 się ze naleśniki rozwaliły ci się bo zwijałaś naleśniki na zimno do krokietów. ja zawsze zwijam na ciepło i nie pękają.
Przepis na naleśniki - to bedzie trudne bo ja na oko robie te ciasto
mąka, jajko(1szt), szczypta soli, mleko i koniecznie woda GAZOWANA, troszkę oliwy lub oleju do ciasta na koniec mieszania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelinaaleks napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Portfolio to zestaw profesjonalnych zdjęć...

to wiem ale czym się różnią tzn jakie są kryteria format czy co?? sama miałam kiedyś robione portfolio ale teraz zastanawiam się co konkretnie znaczy te słowo


ja też miałam i z tego co pamiętam to nie ma kryteriów jakie to mają być zdjęcia... ale może się mylę... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Portfolio to zestaw profesjonalnych zdjęć...

to wiem ale czym się różnią tzn jakie są kryteria format czy co?? sama miałam kiedyś robione portfolio ale teraz zastanawiam się co konkretnie znaczy te słowo


ja też miałam i z tego co pamiętam to nie ma kryteriów jakie to mają być zdjęcia... ale może się mylę... 😮

dlatego pytam Niny ale ona gdzies znikła a i ja zaraz wychodze bo mój mały idzie do swojej koleżanki z tego samego dnia urodzonej co i on nawet w tej samej sali porodowej tylko 3 godz pożniej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelinaaleks napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Portfolio to zestaw profesjonalnych zdjęć...

to wiem ale czym się różnią tzn jakie są kryteria format czy co?? sama miałam kiedyś robione portfolio ale teraz zastanawiam się co konkretnie znaczy te słowo


ja też miałam i z tego co pamiętam to nie ma kryteriów jakie to mają być zdjęcia... ale może się mylę... 😮

dlatego pytam Niny ale ona gdzies znikła a i ja zaraz wychodze bo mój mały idzie do swojej koleżanki z tego samego dnia urodzonej co i on nawet w tej samej sali porodowej tylko 3 godz pożniej 😉


Czyli urodzona tak jak moja Maja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelinaaleks napisał(a):
czym różnią się zdjęcia portfolio od zwykłych??
a naleśniki rozwaliły ci sie przy zwijaniu tak tych krokietów??


Portfolio ajczęściej przyjmuje formę ładnie oprawionego albumu, zawierającego 20-30 zdjęć w formacie 20×30 cm. Na tych zdjęciach sa sesje fotorgraficzne modelki modela w różnych odsłonach taz. np niski klucz i wysoki klucz plener o to Ci chodziło
A neleśniki rozwaliły sie przy zawijaniiu lezały w nocy w lodówce i potem kładłam farsz i zawijałam i sie rozwaliły
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Portfolio to zestaw profesjonalnych zdjęć...

to wiem ale czym się różnią tzn jakie są kryteria format czy co?? sama miałam kiedyś robione portfolio ale teraz zastanawiam się co konkretnie znaczy te słowo


ja też miałam i z tego co pamiętam to nie ma kryteriów jakie to mają być zdjęcia... ale może się mylę... 😮

dlatego pytam Niny ale ona gdzies znikła a i ja zaraz wychodze bo mój mały idzie do swojej koleżanki z tego samego dnia urodzonej co i on nawet w tej samej sali porodowej tylko 3 godz pożniej 😉


Czyli urodzona tak jak moja Maja 🙂


tak a co najlepsze bo nasza przyszywana rodzina tacy bardziej znajomi rodziny w niedziele wielkanocną razem świeta spedzalismy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
czym różnią się zdjęcia portfolio od zwykłych??
a naleśniki rozwaliły ci sie przy zwijaniu tak tych krokietów??


Portfolio ajczęściej przyjmuje formę ładnie oprawionego albumu, zawierającego 20-30 zdjęć w formacie 20×30 cm. Na tych zdjęciach sa sesje fotorgraficzne modelki modela w różnych odsłonach taz. np niski klucz i wysoki klucz plener o to Ci chodziło
A neleśniki rozwaliły sie przy zawijaniiu lezały w nocy w lodówce i potem kładłam farsz i zawijałam i sie rozwaliły


no tak myślałam najlepiej zwijać na ciepło bo tak się dzieje jak poleżą tracą swoją elastyczność
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chciałabym mieć jakieś 3-4 zdjęcia małego zrobione ala portfolio bo takowych nie bede robić małemu dziecku które się tak szybko zmienia a cena takiego zestawu też jest duża ale może sama moge zrobić takie 3-4 zdjęcia i je ładnie oprawić( tyle ile bede umiała) i wydrukować w tym formacie. na te castingi bo czasem proszą o zdjecia 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelinaaleks napisał(a):
chciałabym mieć jakieś 3-4 zdjęcia małego zrobione ala portfolio bo takowych nie bede robić małemu dziecku które się tak szybko zmienia a cena takiego zestawu też jest duża ale może sama moge zrobić takie 3-4 zdjęcia i je ładnie oprawić( tyle ile bede umiała) i wydrukować w tym formacie. na te castingi bo czasem proszą o zdjecia 🤔


wydrukuj i włóż w okładki (album) ale teraz często sprawdza sie forma portfolio na płycie cd lub dvd więc wcale nie musisz wywoływać tylko mieć na cd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć!
No ja też ostatni w TV słyszałam o tych toksycznych puzzlach, ale te toksyny są tak naprawdę wszędzie i mówili, że najwięcej w tych plastikowych zapięciach od pasów w leżaczkach, wózkach, huśtawkach- czyli to, co moja najczęściej ssie 🤢 🤢 🤢 🤢

Normalnie się zagotowałam po Waszych historiach z partnerami i dziećmi, no jakby mi facet wylazł w nocy z pokoju z pościelą zamiast dziecko uspokoić to chyba by do rękoczynów doszło! No tak mi ciśnienie skoczyło, że aż mam ochotę się na B wyżyć (nie wiem za co) 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...