Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
brechti napisał(a):
niksssa napisał(a):
teraz to juz dupa bo moi rodzice gdzies wybyli a mlody spi ;/
ale ja temu pajacowi jeszcze pokaze gdzie raki zimuja
ale mam talent bez wojewodzkiego to nie to 🤢 🤢 chyba ze sie rozkreci, miejmy nadzieje


niom, ja w ogóle nie wiem kim jest ten kolo 😮


prezes radia zet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hehe, ja też kolesia w ogóle nie znam 😮

mały sukces - przekabacam swoje dziecię, żeby chodziło spać o 20, na razie śpi od 20.30,
ja siedzę wykąpana i zrelaksowana, popijam zmrożone pepsi i oglądam mam talent 😜


brechti, wydaje mi się że dużo przed nami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ha w grudniu no to jestem normalnie w temacie ☺️ no nic, czas tak szybko zasuwa a ja się jeszczę dziwię. A tego prezesa i tak nie znam, w sensie na ulicy bym nie poznała. Przegapiłam wojsa bo trzeba było tatulka zawieźć na imprezę %%%. A może już wtedy wróciłam i wsadzałam Helę do wyra? No nic, panna mała sama usnęła. Ostatnio po prostu daję jej dziuba na dobranoc, kładę do wyra i idę coś sobie robić a mała pomarudzi i zaraz zaśnie 😁 Jeeee!

Sorry wypiłam jedno z dwóch DUŻYCH TYSKIXCH i mną już powiewa coś.... I tak se myślę, że to mój alkoholicki ogranizm się na mnie wyżywa za ten ponadroczny celibat.... I fajkę jak sobie zapalę i to też najsłabszego vouga to mnie sie tak we łbie kręci.... (a taką palaczką byłam....) no nic, iść i pić i palić dalej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szyszka napisał(a):
aisak napisał(a):
Nooooooooo przystojniak Dawidek, czy któraś go już rezerwowała dla swojej córci 😁 bo jak nie to my z Liwką jesteśmy chętne 😁 😘


żeby to jedna 🤪

pomalutku pomalutku już pare się pisało ale to i tak sam sobie bedzie wybierał 😁 😜
a zdjęć z castingu 😮 raczej nie bo tam było nagranie a nie foto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heheh ja tez z Nki zrezygnowalam a skubańce jak pół roku nie raczyli mi faktury przysłac to po rezygnacji od razu im sie "odblokował" system i juz wołaja zaległości 🤪 🤪
Ewelina twój Dawidek ma identyczny nos jak moje dzieci 😉 😉 może dlatego tak mi się podoba 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
szyszka napisał(a):
aisak napisał(a):
Nooooooooo przystojniak Dawidek, czy któraś go już rezerwowała dla swojej córci 😁 bo jak nie to my z Liwką jesteśmy chętne 😁 😘


żeby to jedna 🤪

pomalutku pomalutku już pare się pisało ale to i tak sam sobie bedzie wybierał 😁 😜
a zdjęć z castingu 😮 raczej nie bo tam było nagranie a nie foto


to sorki, coś mi się pofarfocliło 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
heheh ja tez z Nki zrezygnowalam a skubańce jak pół roku nie raczyli mi faktury przysłac to po rezygnacji od razu im sie "odblokował" system i juz wołaja zaległości 🤪 🤪
Ewelina twój Dawidek ma identyczny nos jak moje dzieci 😉 😉 może dlatego tak mi się podoba 😆 😆


?? 😮
😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szyszka napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
szyszka napisał(a):
aisak napisał(a):
Nooooooooo przystojniak Dawidek, czy któraś go już rezerwowała dla swojej córci 😁 bo jak nie to my z Liwką jesteśmy chętne 😁 😘


żeby to jedna 🤪

pomalutku pomalutku już pare się pisało ale to i tak sam sobie bedzie wybierał 😁 😜
a zdjęć z castingu 😮 raczej nie bo tam było nagranie a nie foto


to sorki, coś mi się pofarfocliło 😉

a może dlatego że mówiłam o zrobieniu zdjęć i pytałam Niny o te portfolio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
szyszka napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
szyszka napisał(a):
aisak napisał(a):
Nooooooooo przystojniak Dawidek, czy któraś go już rezerwowała dla swojej córci 😁 bo jak nie to my z Liwką jesteśmy chętne 😁 😘


żeby to jedna 🤪

pomalutku pomalutku już pare się pisało ale to i tak sam sobie bedzie wybierał 😁 😜
a zdjęć z castingu 😮 raczej nie bo tam było nagranie a nie foto


to sorki, coś mi się pofarfocliło 😉

a może dlatego że mówiłam o zrobieniu zdjęć i pytałam Niny o te portfolio


no też właśnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
http://gielda.onet.pl/nestle-ofiara-plotki-w-internecie,18726,4838318,1,news-detal
😮


to nikola chyba nam mowiła o tym szkle albo inna dziewczynka ale pamiętam ze tak słyszałam o tym ale jakos sie nie przejęłam a tu o 😮

chodziło mi bardziej o to że to plotka 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...