Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Bry,

Najlepszego dla linkowej Majeczki 😘 😘
sto latek mały promyczku, dużo uśmiechu na Twojej małej buźce ☺️

niedość, że moje dziecię padło o 22, to zerwało mnie o 6 mega brechtem 😜
tym sposobem jestem już po śniadaniu, kawie a moje dziecię właśnie zasnęło -
wezmę z niej przykład i też pójdę przyciąć komara.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

kasjalena2 napisał(a):
🤨matyldusia napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
no to sie nie dowiedziałyśmy,,,,
Matylda a po co Ty chcesz ją budzić jak dopiero zasnęła 😮?

no ale zasnęła z kupą 😮
nie wiem ile ta drzemka potrwa bo LENA ostatnio jest nieprzewidywalna i w sumie o tej porze ostatnio nie spała więc może to trwać 20 min albo 3 godz to po trzech godzinach będzie zaschnięta 🤨


aaa.... no to wszystko wyjaśnia 🙂 nie doradze - ja bym pewnie zmieniła ale kiedys położna mi mówiła jak była na obchodzie jak Nici była malutka że dziecku nic sie nie stanie jak godzine czy dwie w kupie poleży i zebym jej nie rozbudzała 🤨

ja wiem że mojej sama kupa nie przeszkadza bardziej boję się o to że zaschnie albo się odparzy
no nic poczekam jeszcze chwilę 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry!
Sto lat dla Majeczki!!!
Matylda - ja bym nie zmieniała... mojej gwieździe często się to zdarza i jej nie budzę 🙂
A no i mam przeziębioną Maję... 😞 Kaszle i kicha... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry
umierajaca jestem, zaraził mnie męzulek i zdyyyyyycham, teraz sie nazarłam gripexu, zapiłam gorącym sokiem malinowym i ide sie drzemnąć bo młody spi też
kur.... jak pozarazam dzieciaki to sie chyba wściekne, a tamtego zatłuke że mi zaraze do domu przyniósł 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasjalena2 napisał(a):
tylko muzyka jest malo ambitna - ale jest nasza.... 🙂
i ten pasek
i sa dwa błędy... ale pokazuje 🙂


Madzia - super!
Najśmieszniejsze jest to, że my też Łukasz i Magda 🙂
I miałaś ślub w moje urodziny 🙂
Ja też zaraz pokażę ten filimik, ale u mnie też jest ten pasek 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry 🤔
Majeczko: dużo zdrówka i radości 🙂


Mam dzisiaj roboty ....yyyy... napisałabym "od chuja" ale oduczam się przeklinać, więc może: mam dużo dzisiaj roboty 🙂
albo: mam dzisiaj bardzo dużo do zrobienia.
Co jednocześnie nie oddaje mojego podejścia do ów robót 🤢
No nic.. będę podglądać

Ola, daj znac co po lekarzu, co z Lenką bo my się martwimy...


I wczoraj założyłam mojemu dziecku super album na shuterfly ale nie pokaże bo nie ma zastrzeżenia prywatności i każdy kto zna adres może tam wielokrotnie wchodzić, a powiedzmy sobie szczerze: nie tylko kwietniówki tu bywają 😉
ale stronkę polecam 😉
Yyyy..

Magda, mnie tam się tam Twój film bardzo podoba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i najwazniejsze: wreszcie wiem jak wyglądasz bo do tej pory mnie to omijało !! 😁 😁: 😁
film piękny, wzruszający i zazdroszczę nagrań z usg: ja nie mam żadnego bo miałam..yyy.. złego lekarza co nie umiał się sprzętem obchodzić 😁 😁 😠 😠 😠 😠

idę do mojej roboty
CU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda-d87 napisał(a):
Szyszka a co się stało?
Madzia już skasowałam
zaraz będę wrzucać mój filmik na yt 🙂


mi wczoraj 3 godziny sie zeszło z wrzuceniem na yt. chyba tak wolny mam internet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale miałam gości
świat jest mały
przyjechali panowie montować jakiś nowy licznik a tam kto????
moja miłostka z liceum 😁 myślałam że się posikam - bardziej ze wstydu
ja nie ogolona, nie ubrana , włosy tłuste a on taki przystojny w tych niebieskich, firmowych spodniach roboczych
kurwa nawet nie mogłam się wysłowić 🥴
co ta wieś i macierzyństwo robi z człowieka 😁
a w zeszłym roku miałam lepsze spotkanie
normalnie w sklepie w Biłgo spotkałam goscia z którym miałam kilka lat wcześniej na wakacjach w USA mały romansik - matko myślałam że zemdleję a w gaciach to mokro miałam i wtedy jak już go "zaczepiłam" to w ogóle jakieś głupoty pierdoliłam - taki wstyd no ale byłam kurwa zaskoczona spotkałam faceta który mieszka NY a tu patrzę stoi w kolejce do kantoru 🙃 a i nie wiedziałąm z kim mam się moją radoscią podzielić i zadzwoniłam do Pawła 😁
Boże ale jak sobie tego gościa przypomnę ehhh te zęby, muskuły, włosy, uśmiech zapach.........wszystko pamiętam jakby to było dziś ☺️

aha Magda filmiku nie widziałam i szybko nie zobaczę ( wina szybkości mojego internetu ) 😞
to tyle idę bo młoda z kupą się obudziła ( zaschniętą)
aha Ola napisałam mi sms
nie martwmy sie będzie dobrze, mają szczepienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko 🙂
😜
A ja wczoraj wszystkie kwiatki przesadziłam mam teraz pięknie 🙂 ale mała wczoraj mi dała popalić zaczęłam i ja tak głośno piszczeć jak ona o tak AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
bo już nie mogłam wytrzymać wrócił Daniel wzięłam ja i zaniosłam mówiąc weź ja bo ja zaraz ohujeje !!!
za to pierwszy raz całą noc przespała wyłazi jej prawa 4 i dlatego tak szkoda mi jej ale tego wycia już nie wytrzymuje może dziś będzie lepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matylda spoko ja tez mam problem z szybkoscia netu
i jak dziewczyny zamieszczaja filmy to inni juz komentuja a ja dopiero ogladam,,,,
ehh a z tymi spotkaniami to faktycznie mozna sie zaskoczyc
ja kiedys w tramwaju spotkalam swoja byla milosc, ehh zakochana bylam po uszy a taki pech ze musialam go spotkac wtedy jak bylam bez makijazu, zle ubrana (bo zaspalam na egzzamin i biegiem wylecialam z domu) to tak wstyd mi bylo ze nawet czesc mu nie odpowiedzialam - glupia ja.... chcialam sie schowac pod ziemie. Ale Ł. tego nie powiedziałam w odróżnieniu do Ciebie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze Wam napisze jakich mam pier*** teściów maja 2 wnuków Vanesie i Antosia (Antoś starszy od niej o 4 m ) oni maja sklep teraz nawali go Antoś (nie chodzi o to ze tak pragne zeby imię mojej córki widniało na szyldzie) tylko o to ze jak można tak jednego wnuka faworyzowac !przeciesz za kilka latek moja Vanesia pomyśli ze jest gorsza i dlaczego Jest napisane Antoś anie ona? przeciesz wiadomo jakie sa dzieci. I powiedziałam im to to powiedzieli no wiesz bo on pierwszy! Wiec k**wa skoro pierwszy to znaczy ze lepszy a moja 2 to gorsza 😠 więc bede po nich jechać za kazdym razem co sie spotkamy za to! bede ironizować przy każdej ich wypowiedzi!
a jak bedzie ja chciała wziać w łąpy (bo aż sie trzęsie) to powiem nie wiem czy jest godna jako ta 2 gorsza;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...