Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kasia odpowiedzialam na pytanie dot sloiczków chyba nie uwaznie czytasz 😜 😜 i nie przejmuj sie ja tez czuje się ignoworwana przez większość osób 🥴
a co do słoiczków odp ci jeszcze raz pierwsze słoiczki przechowywałam normalnie na półce ale u mnie w mieszkaniu jest bardzo ciepło i mi skisły ( a byly zawekowane ) drugie juz trzymam w lodówce na jednej półce są tylko jedzonka dla Amelki

a moja Amelka juz się przewraca z pleców na brzuszek i z brzuszka na plecy wiec się turla i nie moge juz nigdzie jej zostawić


teraz spadam nie wiem kiedy bede bo nie mam ochoty na nic mam urwanie glowy 😠 😠

a co do zdjęć ja mam zdjęcie z porodówki jedno 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

gosiaa21 napisał(a):
kasia tuli masz pytanie. pisalas ze robilas dla witka rosolek moge sie dowiedziec jak go obilas i co dodawalas do niego i czy z kluseczkami zmielonymi czy sam i podawalas na lyzeczce czy z butelki?? 🤔

no właśnie bo ja się wczoraj dowiedziałam że makaron to jednak "za ciężki" dla niespełna 5mcznego dziecka
i jeśli już bardzo chcę to ugotować rosół, bez kostki i przypraw tylko marchewka i pietruszka i to zemleć np z kartofelkiem i takie cóś podawać 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CUDAK dziś po przebudzeniu
dodam malutki cudak bo chyba jest najlżejsza ze wszystkich bo ma 6500
[URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/37909263868361830790.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/18851318362513336558.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosiaa21 napisał(a):
ale leniuszek slicznie ubrany jest 😁

yhy w piżamie 😁
od babci z Włoch oczywiscie badziewne zapięcie po boku a w nocy nie zmieniam jej pieluchy więc git- bo tak to musiałabym nieźle powyginać żeby to usunąć










zmieniam temat od 3 miesięcy ważę 48 i waga ani drgnie- mhm nie da się więcej schudnać czy jak ??? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry
Świętująca dzisiaj Majeczko samych słodkich i radosnych dni 😘
My już po lekarzu i po szczepieniu, płacz był przez może 30 sek i zaraz przeszło 🙂
Ola dwa tyg temu pediatra tez stwierdziła że u Mikołaja słyszy szmery na serduszku, zleciła morfologię, w poniedziałek byliśmy i ja i mój P. wyszliśmy z małym do zabiegowego i też cała się trzęsłam, ale nie było tak źle. Kobitka sprawdziła jedną rączkę nie wyczuła żyły więc przeszła do drugiej pomacała chwilę i mówi do drugiej "gdzieś tu powinna być!" ja już przerażona, one za igłę i wio, a tu nic nie leci, Mikołaj zaczął płakać to też mi zabroniły go uspokajać, i gmerały mu tą igłą ale w końcu poleciało a maluszek sam się uspokoił i patrzył co mu robią 🤪
Dzisiaj pediatra już szmeru nie słyszała 😮 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorka, wydaje mi się ze nadrabiam sumiennie 🙂 ale za przeoczenie przepraszam !
Matylda, zdjęć z porodówki nie widziałam
Gosia: ja gotowałam bardzo prosto: na wodzie mineralnej of kors: wrzuciłam kawałeczek filetu z indyka ( bo indyk jako jedyny z drobiu po podaniu paszy modyfikowanej genetycznie:zdycha.. przynajmniej mojemu dziecku nie urosną cycki jak po sklepowych kurczakach :-? )
do tego dodałam marchewkę, ziemniaczki, kawałek pietruszki: osobno ugotowałam ryż. Akurat ugotowało się tak, że po zblenderowaniu wyszła fajna aksamitna konsystencja: podawałam a raczej próbuję podawać z łyżeczki. bo cały czas wszystkim pluje: dzisiaj nawet samym bananem.

I się tak wkurwiłam, że pączki smażę 😁
bo mi kurwa jebana mać A "zapomniał" powiedzieć, że kurwa mać mamy dziś pasierba na nocowaniu i już mi go wiezie i jeszcze mam z nim po południu zostać 😠 😠 😠 😠
ja pierdolę no żesz w mordę jeża !!!!!!!!!!!@&*(%$#%()($#$&*($#@$%^&*(&$#&*($#@&*#@#&*($#$%^&*#@&*&$#$*(*$#()(%$()%$#$(#()$#)#@()#()#@(#@()#()$#$()$#$
kuuurwa !!!!!!
mam pierdolonego focha i wyjdę sobie z domu: bo o ile dziecko mi nie przeszkadza to kurwa postawienie mnie przed faktem dokonanym: już tak.
i chuj moje plany strzelił.
dziecko mi do pokoju popełzło..
żesz nie upilnuje nooo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Beata
ja już opisywałam nasze pobranie krwi więc sobie podaruję 😮
nie mam co robić więc wyniosę młodej ciuchy na strych- te co dla siostrzyczki będą potrzebne 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
cześć Beata
ja już opisywałam nasze pobranie krwi więc sobie podaruję 😮
nie mam co robić więc wyniosę młodej ciuchy na strych- te co dla siostrzyczki będą potrzebne 😉

Czytałam twój opis i dlatego z drżącym sercem szłam na nasze pobranie, ale nie było tak źle chociaż na widok krwi dziecka miałam ochotę przyj...ać tym babom ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do karmienia to dziś szanowna pani pediatra (ta sama która przepisała antybiotyk dla dorosłych na trądzik niemowlęcy) powiedziała, że mam wprowadzać zupkę jarzynową, zacząć od ziemniaczka, przez marchewkę i dynię. Jak nie będzie nietolerancji to dawać wszystkie razem zmieszane.. Mięso dopiero zezwoliła podać od 5 miesiąca - teraz za wcześnie jeszcze, no i z mięs to jedynie indyk, królik i jagnięcina (bo ona alergiczka).
I bardzo zdziwiona była, że daje Humanę SL i że mała po niej nie ma alergii i ona to by raczej wolała dać Bebilon Pepti (sama niech se to chujstwo je 🤢 )
Zresztą i tak pod koniec sierpnia mamy kontrolę u Ozimka to zweryfikuje czy nadal mam ją tą Humaną karmić.

A w ogóle to nie mam nastroju, dziecko mega marudne, dopiero poszła spać, cały dzień nie spała 🥴 Miałam robić łazanki ale jak się zacznę tłuc i kapustę siekać to się pewnie obudzi, bo śpi jak myszka pod miedzą 🤨
I boli mnie głowa i mam pustki w lodówce jakich dawno nie było i nie chce mi się iść po zakupy a w ogóle to nic mi się nie chce oo!

Kasia - mojego posta też przeoczyłaś? Czy mnie olałaś? 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry.
My jak byliśmy w szpitalu, to też mały miał codziennie pobieranie krwi.. ja na to nie patrzyłam.
A najlepsze jest to, że za którymś razem, Kacper po prostu przespał pobieranie krwi 😮 one mu wbiły igłę, a on nawet nie drgnął 😮 i przyniosły mi takiego śpiocha do sali

Majeczko od Linki sto latek :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Co do karmienia to dziś szanowna pani pediatra (ta sama która przepisała antybiotyk dla dorosłych na trądzik niemowlęcy) powiedziała, że mam wprowadzać zupkę jarzynową, zacząć od ziemniaczka, przez marchewkę i dynię. Jak nie będzie nietolerancji to dawać wszystkie razem zmieszane.. Mięso dopiero zezwoliła podać od 5 miesiąca - teraz za wcześnie jeszcze, no i z mięs to jedynie indyk, królik i jagnięcina (bo ona alergiczka).
I bardzo zdziwiona była, że daje Humanę SL i że mała po niej nie ma alergii i ona to by raczej wolała dać Bebilon Pepti (sama niech se to chujstwo je 🤢 )
Zresztą i tak pod koniec sierpnia mamy kontrolę u Ozimka to zweryfikuje czy nadal mam ją tą Humaną karmić.

A w ogóle to nie mam nastroju, dziecko mega marudne, dopiero poszła spać, cały dzień nie spała 🥴 Miałam robić łazanki ale jak się zacznę tłuc i kapustę siekać to się pewnie obudzi, bo śpi jak myszka pod miedzą 🤨
I boli mnie głowa i mam pustki w lodówce jakich dawno nie było i nie chce mi się iść po zakupy a w ogóle to nic mi się nie chce oo!

Kasia - mojego posta też przeoczyłaś? Czy mnie olałaś? 🤨

a czemu pepti to chujstwo? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Co do karmienia to dziś szanowna pani pediatra (ta sama która przepisała antybiotyk dla dorosłych na trądzik niemowlęcy) powiedziała, że mam wprowadzać zupkę jarzynową, zacząć od ziemniaczka, przez marchewkę i dynię. Jak nie będzie nietolerancji to dawać wszystkie razem zmieszane.. Mięso dopiero zezwoliła podać od 5 miesiąca - teraz za wcześnie jeszcze, no i z mięs to jedynie indyk, królik i jagnięcina (bo ona alergiczka).
I bardzo zdziwiona była, że daje Humanę SL i że mała po niej nie ma alergii i ona to by raczej wolała dać Bebilon Pepti (sama niech se to chujstwo je 🤢 )
Zresztą i tak pod koniec sierpnia mamy kontrolę u Ozimka to zweryfikuje czy nadal mam ją tą Humaną karmić.

A w ogóle to nie mam nastroju, dziecko mega marudne, dopiero poszła spać, cały dzień nie spała 🥴 Miałam robić łazanki ale jak się zacznę tłuc i kapustę siekać to się pewnie obudzi, bo śpi jak myszka pod miedzą 🤨
I boli mnie głowa i mam pustki w lodówce jakich dawno nie było i nie chce mi się iść po zakupy a w ogóle to nic mi się nie chce oo!

Kasia - mojego posta też przeoczyłaś? Czy mnie olałaś? 🤨

a czemu pepti to chujstwo? 😮

bo niedobre i śmierdzące 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
aa tam nie jest takie złe 😁 mój mały to pije i jest zachwycony smakiem.. on to w ogóle wszystko zje.
Nawet tą papkę brokułową, której ja ledwo zapach zniosłam...

moja nawet gruszki Williamsa nie chce czort 🤢

a ta gruszka pyszna 😁 sama wtrąbiłam pół słoiczka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
aa tam nie jest takie złe 😁 mój mały to pije i jest zachwycony smakiem.. on to w ogóle wszystko zje.
Nawet tą papkę brokułową, której ja ledwo zapach zniosłam...

moja nawet gruszki Williamsa nie chce czort 🤢

a ta gruszka pyszna 😁 sama wtrąbiłam pół słoiczka 😁

a ja cały bo zjadła raptem 2 łyżeczki a resztą pluła, nawet się nie zastanawiałam, 30 sekund i nie było gruszki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...