Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
okropne. 🤢

czy któraś z Was ma podobnie, że dziecko budzi się mniej więcej po 45 minutach (zasypiając na noc)? Kiedy Majka zaśnie zazwyczaj o 20, to równo z zegarkiem w ręku 20:45 budzi się z płaczem. Słyszałam coś ta temat przechodzenia w drugą fazę snu właśnie po 45 minutach.
Czyżby coś utrudniało jej przejście w fazę głębokiego snu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

asiaa2028 napisał(a):
no wlasnie ja tez chcialam wiekszosc malego ubranek, ale juz sama nie wiem czy warto.. bo tyle tego jest 😮 a lalki tez nie mam 🤢


cholernie czasochłonna robota.... wiem coś o tym. Zresztą na allegro to najlepiej sprzedaja sie rzeczy Nexta, HM a reszta to idzie za grosze.... Mi sie nie uśmiechało sprzedawać nawet tych mniej orginalnych ubranek za 2zł.... no chyba że sprzedasz w zestawie....
Ale z drugiej strony jak nie masz gdzie tego trzymać i nie planujesz kolejnej dzidzi 🙂 to lepiej sprzedać niż ma Ci się walać w mieszkaniu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
no wlasnie ja tez chcialam wiekszosc malego ubranek, ale juz sama nie wiem czy warto.. bo tyle tego jest 😮 a lalki tez nie mam 🤢


cholernie czasochłonna robota.... wiem coś o tym. Zresztą na allegro to najlepiej sprzedaja sie rzeczy Nexta, HM a reszta to idzie za grosze.... Mi sie nie uśmiechało sprzedawać nawet tych mniej orginalnych ubranek za 2zł.... no chyba że sprzedasz w zestawie....
Ale z drugiej strony jak nie masz gdzie tego trzymać i nie planujesz kolejnej dzidzi 🙂 to lepiej sprzedać niż ma Ci się walać w mieszkaniu 🙂

sprzedac to i tak mam zamiar, bo nie mam zamiaru zostawiac ciuszkow po malym tylko wlasnie zastanawiam sie gdzie wystawic, czy na allegro, czy lepiej na stronie Trojmiasta.. 🥴 a w zestawie to w sumie sie nie za bardzo oplaca.. no nic, pomysle jeszcze i cos wykombinuje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mhm nikogo nie ma?????
super nie przeszkadza mi to napiszę co mam napisać i spadam
ale w sumie nie mam nic do napisania 😮
byłam na zakupach wydałam na LENĘ w chuj kasy - jesteśmy już na debecie a gdzie do końca miesiąca - ja nie wiem - akumulatory do wymiany, dwa ubezpieczenia aut, dwa przeglądy - kosmos tylko se w łeb strzelić
kupiłam młodej łóżeczko plus te wszystkie gadżety- wszystko najlepsze, hypoalergiczne 🤢
z Pawłem nie pojechałam bo nie zmieścilibyśmy się w jednym aucie a dwóch nie opłacało się ciągnąć
a teraz OFICJALNA WAGA MOJEGO DZIECKA 7100 jednak- ale wszystko z nią w porządku
a teraz jak nie zapomnę odniosę się do tego co nadrobiłam
Adalka super dziewczynka 😘
Ewelina tak jak Ola Ci napisała na początek tylko odrobinka kaszy manny- ja przesadziłam i efekty było widać - teraz mamy przerwę wznawiam za kilka dni
Okres miałam już 7 razy i w ciągu dwóch kolejnych dni spodziewam sie kolejnego
ja nie zamierzam sprzedawać ani jednego ciuszka , bo mam nadzieję że mi się przydadzą na dwie kolejne dziewczynki a potem co nieco dla Antka
ale muszę inne rzeczy wystawić tylko nie wiem jak- jutro muszę się za to wziąć
mhm co by tu jeszcze - chyba to wszystko
DOBRANOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasjalena2 napisał(a):
Matylda a kieckę kupiłaś?
Czemu Lenie drugie łóżeczko kupowałaś 😮?
jak to netu się pozbywasz? a brzuszek? a my? 😮 😲 🤢 😞

na wesele nic nie kupiam
kupowałam drugie łóżeczko do drugiego mieszkania bo i tu i tu potrzebne
nie pozbywam się netu ale sytuacja mnie do tego zmusiła- już dziś chodziłam wypowiedzieć umowę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gizelda napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
Matylda a kieckę kupiłaś?
Czemu Lenie drugie łóżeczko kupowałaś 😮?
jak to netu się pozbywasz? a brzuszek? a my? 😮 😲 🤢 😞

na wesele nic nie kupiam
kupowałam drugie łóżeczko do drugiego mieszkania bo i tu i tu potrzebne
nie pozbywam się netu ale sytuacja mnie do tego zmusiła- już dziś chodziłam wypowiedzieć umowę


no ja mam nadzieję że wymyslisz coś żeby dalej z nami tutaj pisać 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak Magda już pisałam bedę do kawiarenki śmigać 😉
nie nie wiem
nam w ogóle net nie jest potrzebny , teraz przerwa a potem zobaczymy
a i kupiłam Lenie najlepszą pościel i wypełnienie i materac - ale łóżeczko wzięłam najgorsze- ale nie przejmuję się tym, wzięłam takie z "wystawy" trochę obskrabane, przez muchy obsrane ale wyczyszczę i będzie super
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
tak Magda już pisałam bedę do kawiarenki śmigać 😉
nie nie wiem
nam w ogóle net nie jest potrzebny , teraz przerwa a potem zobaczymy
a i kupiłam Lenie najlepszą pościel i wypełnienie i materac - ale łóżeczko wzięłam najgorsze- ale nie przejmuję się tym, wzięłam takie z "wystawy" trochę obskrabane, przez muchy obsrane ale wyczyszczę i będzie super

a drewniane czy turystyczne??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...