Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
uzywa ktoras dla dzieciaczkow pampkow nr4?

ja 🙂

no to mi powiedz, bo jak patrze na pampki 4 to one sa chyba jakos do 17kg przeciez to sa duze... a Vanesska mi z tej 3 midi niedlug wyrosnie i co ja mam jej takie duze zakladac 😞

one jak dla mnie wcale nie są duże, są może wyższe, sama zobaczysz jak założysz że tylko takie wrażenie robią, poza tym trojki już mi dziecko obcierały 🙂

mojej zaczynaja sie odznaczac, chyba wykoncze 3 i zobacze te 4 🤪 jejjj a niedawno jesszcze na 2 jechala hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
brechti napisał(a):
bosze jak mi dobrze- wypociłam się na stepie, po dwóch tygodniach przerwy w tych pieprzonych lustrach widać było efekty picia piwka, dwóch co noc... ale dzisiaj walnę sobie pożegnalnego tyskacza i do końca miesiąca (albo tygodnia) nie pije 🙂
znaczy się piwa nie piję
bo w barku aroniówka cała nietknięta ^^

😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
uzywa ktoras dla dzieciaczkow pampkow nr4?

ja 🙂

no to mi powiedz, bo jak patrze na pampki 4 to one sa chyba jakos do 17kg przeciez to sa duze... a Vanesska mi z tej 3 midi niedlug wyrosnie i co ja mam jej takie duze zakladac 😞

one jak dla mnie wcale nie są duże, są może wyższe, sama zobaczysz jak założysz że tylko takie wrażenie robią, poza tym trojki już mi dziecko obcierały 🙂

mojej zaczynaja sie odznaczac, chyba wykoncze 3 i zobacze te 4 🤪 jejjj a niedawno jesszcze na 2 jechala hahaha

ja już powoli o tych 4+ myślę ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Matylda ja kiedyś w sklepie przymierzałam takie samo nosidełko, jak Helkę wsadziłam to się biedne dziecko tak poryczało, że jakoś ekspresowo się z tego wyplątałam i sru ze sklepu, z wózkiem ale bez młodej (zapomniałam, że u dziadka została). A biedny dziadzio z bibi i rozpierdzielonym nosidłem został sam 😁 i w końcu nie kupiłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
brechti napisał(a):
hmm u nas z tych czwórek od czasu do czasu musztarda się wylewa :/ i to taka megazapachowa 😁

moja odkad zazywa gluten to kupki ma zapachu doroslych 🤢 🙃

hehe a to ja dzisiaj taką jedną miałam 😁 ale jak B przyleci to nie będę zmieniać pampków caaały miesiąc 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
brechti napisał(a):
hmm u nas z tych czwórek od czasu do czasu musztarda się wylewa :/ i to taka megazapachowa 😁

moja odkad zazywa gluten to kupki ma zapachu doroslych 🤢 🙃

ja chyba jutro też ugotuję łyżkę kaszy mannej na próbę i dam jej bo jeszcze niczego z glutenem nie jadła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
brechti napisał(a):
hmm u nas z tych czwórek od czasu do czasu musztarda się wylewa :/ i to taka megazapachowa 😁

moja odkad zazywa gluten to kupki ma zapachu doroslych 🤢 🙃

ja chyba jutro też ugotuję łyżkę kaszy mannej na próbę i dam jej bo jeszcze niczego z glutenem nie jadła 🙂

a sloiczki juz Ci normalnie je??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie Ola, jak tam słoiczki, podchodzą Lence? 🙂

co do pampków, to zaczęłam zakładać Witkowi 4+ ☺️
bo od kiedy raczkuje to mam wrażenie, że jest mu w nich swobodniej i nie obcierają go w pachwinkach ☺️
no i kupy nie wyciekają 😁 😁 😁 😉))))

co do jedzenia: mój wpieprza wszystko 😮
odkąd wybiły mu się zęby ( mamy już dwa, górne w drodze 🤢 ) i zaczął raczkować ma taki apetyt że szok i zaczęłam go karmić wszystkim: jem kotleta mielonego: dam mu ugryźć środek, jem rosół: miksuję i jemu dorzucając kluseczki, zjadł już nawet łososia wędzonego na ciepło i tylko mruczy 😁 😁
ale wolę w domu go przygotować na żłobkowe jedzenie i mieć wszystko pod kontrolą ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
brechti napisał(a):
hmm u nas z tych czwórek od czasu do czasu musztarda się wylewa :/ i to taka megazapachowa 😁

moja odkad zazywa gluten to kupki ma zapachu doroslych 🤢 🙃

ja chyba jutro też ugotuję łyżkę kaszy mannej na próbę i dam jej bo jeszcze niczego z glutenem nie jadła 🙂

a sloiczki juz Ci normalnie je??

tak, ale tylko owocowe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...