Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
http://allegro.pl/dzinsowe-balerinki-smyk-jak-nowe-i1904527049.html
Ola te akurat używane ale idealnie pasują do sukienki 🙂może w sklepie sa jeszcze

Nina - dzięki ale ja mam już takie:

http://www.bialymotylek.pl/jeansowe-buciki-ze-skarpetkami-dla-dziewczynki-next-p-459.html


no te lepsze tamte bardziej na lato
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
nie moge sie doczekać kiedy zacznie chodzić i w końcu bede mogła kupic te nike albo adidasa buciczki 🙂

e tam, najlepiej żeby jak najdłużej na boso chodziła, mogą być skarpetki ale bez butów 🙂


no no racja tylko takie bobo juz wszedzie bedzie chciało iść wiec na dwór buty będą jak brak 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
nie moge sie doczekać kiedy zacznie chodzić i w końcu bede mogła kupic te nike albo adidasa buciczki 🙂

e tam, najlepiej żeby jak najdłużej na boso chodziła, mogą być skarpetki ale bez butów 🙂

nie wiem o co chodzi
my butów ciągle nie mamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurwa dopiero mi prąd włączyli byla jakaś awaria i pół grochowa prądu nie miała 😠 😠 😠 😠 jaki to jest koszmar zupę gotowałam przy świeczkach , kąpiel małego i wogóle wszystko 😠 😠
3.5 godz bez cywilizacji jak to kiedyś ludzie żyli?? 😮
ide nadrobić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelinaaleks napisał(a):
kurwa dopiero mi prąd włączyli byla jakaś awaria i pół grochowa prądu nie miała 😠 😠 😠 😠 jaki to jest koszmar zupę gotowałam przy świeczkach , kąpiel małego i wogóle wszystko 😠 😠
3.5 godz bez cywilizacji jak to kiedyś ludzie żyli?? 😮
ide nadrobić

oj żyli żyli
u mnie w lecie tak co drugi dzień
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
nie moge sie doczekać kiedy zacznie chodzić i w końcu bede mogła kupic te nike albo adidasa buciczki 🙂

e tam, najlepiej żeby jak najdłużej na boso chodziła, mogą być skarpetki ale bez butów 🙂


no no racja tylko takie bobo juz wszedzie bedzie chciało iść wiec na dwór buty będą jak brak 😉

latem po dworze też boso puszczę, po trawie i do piaskownicy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia - pojebało mi się - Wiola ma focha że do niej nie piszesz 😁

A to cały jej mail - mam nadzieję że się nie obrazi za upublicznienie ☺️

(...) Ja przez ostatni tydzień przeżyłam masakrę. Moje dziecko miało podejrzenie rotawirusa i chcieli mi ją do szpitala położyć. Na szczęście zmieniłam lekarza i wszystko udało się wyprostować. Laura od piątku wieczora dostała bardzo wysokiej temperatury, wymiotowała i miała biegunkę. Przez 3 dni!!!!!! Nic nie jadła tylko piła herbatki. GOrączki nie dało się niczym zbić, nawet wizyta na pogotowiu w sobotę nic nie dała.

Dopiero w poniedziałek wieczorem coś zjadła. A od wtorku nie ma już gorączki. Za to reakcja na chorobę skończyła się wysypką na całym ciele i kolejnymi lekami przeciwuczuleniowymi. No nic tylko siąść i płakać ale wszystko powoli wraca do normy.



Nie wchodzę na brzuszek bo raz że nie mam na to kompletnie czasu - nic a nic - nawet dla swojego dziecka nie mam go za wiele, a dwa że nie mam już do tego serca. Poza tym nawet jak już wejdę i się przywitam to większego odzewu nie ma więc nic na siłę.



Pozdrów ode mnie Kasię i powiedz jej że mam focha że do mnie nie pisze. Buziaki dla was.(...)


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):
KURWA nie mam co robić

Jak to nie masz co robić? Podłogi pomyj oooo 😁

POMYTE WSZYSTKIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
młoda śpi jak nigdy więc czeka mnie pobudka o 5.00 na bank 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie Tulipanna ???
chciałabym ustalić jakieś szczegóły odnośnie naszego związku 😁
i gdzie Tyska 😠
i reszta 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
ehhh
obcinam małej "szpony" ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...