Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
Ola to fajne http://www.smyk.com/sukienka-z-dlugim-rekawem-rozmiar-86,p1044766419,ubranka-dla-dzieci-p

zamówiłam ☺️

No Coco Club ma dobre gatunkowo ubranka ale uważaj bo te obniżki to takie niektóre fikcyjne, tam są jedne spodenki sztruksowe które kupiłam na wyprzedaży za 30 zł a tu są za 58.90 🤢 No ale jak ktoś nie mieszka w Wawie to można przynajmniej coś zamówić.
Na 86 wzięłaś? Ona się w tym utopi bo ja spodnie mam na 68 i są naprawdę duże, tak samo jak ten kombinezon na 74 🙂


uuu to najwyżej poleży ,chociaż to ma taki wygląd ze za duże też chyba da rade nosić 🤨 myslisz ze to takie wielkie bedzie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
Ola to fajne http://www.smyk.com/sukienka-z-dlugim-rekawem-rozmiar-86,p1044766419,ubranka-dla-dzieci-p

zamówiłam ☺️

No Coco Club ma dobre gatunkowo ubranka ale uważaj bo te obniżki to takie niektóre fikcyjne, tam są jedne spodenki sztruksowe które kupiłam na wyprzedaży za 30 zł a tu są za 58.90 🤢 No ale jak ktoś nie mieszka w Wawie to można przynajmniej coś zamówić.
Na 86 wzięłaś? Ona się w tym utopi bo ja spodnie mam na 68 i są naprawdę duże, tak samo jak ten kombinezon na 74 🙂


uuu to najwyżej poleży ,chociaż to ma taki wygląd ze za duże też chyba da rade nosić 🤨 myslisz ze to takie wielkie bedzie?

No myślę że na 80 byłaby za wielka bo oni w rzeczywistości mają większe ubranka niż podają, mówię Ci że mam spodnie ogrodniczki te co pokazywałam na 68 a są dobre teraz. Sukienka będzie do kostek 😉 Napisz maila do nich i zapytaj czy da radę zmienić rozmiar na mniejszy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
jaki drogi ten smyk 🤢 u mnie w miescie w PL jest i mam z niego posciel, poszewki itd i zabawki dla malej ale ciuszki to sa drogie niektore..

No tak, ja też mam kilka ubranek, z niektórych Lenka już wyrosła ale są naprawdę dobre gatunkowo 🙂

cena robi swoje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale kicha 😞
zostałam przyłapana na paleniu a mój nie wie że ja palę ale będzie DYM jak wróci 😞 😞 😞 😞 😮
dobrze że mnie zakupy nie interesują i na allegro jestem ciemna 😁
mój biznes nawet nie zaczęty bo nie umiem się do tego zabrać he he a mam do sprzedania ze 15 rzeczy
Kasia moja wciąga dynie jak ..... no jak......oj no wciąga i łososia a ja jak to czuję to mi się rzygać chce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
Wszystkiego najlepszego dla slicznej Helenki 😘

Ola dopiero doszla? 😲 jak dłuugo 🤢
a my dzisiaj bylismy caly dzien u babci M. I Wojtus bawil sie ze swoim kuzynem1,5 rocznym 😉 i dostalismy cala siate ciuszkow 😁 ide je obejrzec 😉

Wczoraj doszła ale Pani listonosz zawinęła się spod domofonu zanim podeszłam i dopiero dziś S. mi odebrał.. A kiedy wysyłałaś? 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Asia - dziękuję za kaczuszkę - doszła 😁

o co kaman ???
w ramach wdzięczności???????
jaka kaczuszka??????

Tak, Asia się koniecznie chciała odwdzięczyć za zabukowanie biletu z mojej karty kredytowej 😜
Osiołek ustąpić nie chciał więc ostatecznie poprosiłam o kaczuszkę do wanny dla Lenki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
Wszystkiego najlepszego dla slicznej Helenki 😘

Ola dopiero doszla? 😲 jak dłuugo 🤢
a my dzisiaj bylismy caly dzien u babci M. I Wojtus bawil sie ze swoim kuzynem1,5 rocznym 😉 i dostalismy cala siate ciuszkow 😁 ide je obejrzec 😉

Wczoraj doszła ale Pani listonosz zawinęła się spod domofonu zanim podeszłam i dopiero dziś S. mi odebrał.. A kiedy wysyłałaś? 🤔

wtedy, co pisalysmy na gg kupilam i podalam Twoj adres do odbioru..straasznie dlugo 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
Wszystkiego najlepszego dla slicznej Helenki 😘

Ola dopiero doszla? 😲 jak dłuugo 🤢
a my dzisiaj bylismy caly dzien u babci M. I Wojtus bawil sie ze swoim kuzynem1,5 rocznym 😉 i dostalismy cala siate ciuszkow 😁 ide je obejrzec 😉

Wczoraj doszła ale Pani listonosz zawinęła się spod domofonu zanim podeszłam i dopiero dziś S. mi odebrał.. A kiedy wysyłałaś? 🤔

wtedy, co pisalysmy na gg kupilam i podalam Twoj adres do odbioru..straasznie dlugo 🤢

No to rzeczywiście - może poszli szukać do sklepu. Bo ta jakaś inna jest niż tamta tzn ładna ale z jakimś kołem ratunkowym na szyi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
http://allegro.pl/dzinsowe-balerinki-smyk-jak-nowe-i1904527049.html
Ola te akurat używane ale idealnie pasują do sukienki 🙂może w sklepie sa jeszcze

Nina - dzięki ale ja mam już takie:

http://www.bialymotylek.pl/jeansowe-buciki-ze-skarpetkami-dla-dziewczynki-next-p-459.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...