Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
raczek88 napisał(a):
MrsTuliPanna napisał(a):
Marinka ? wiesz co, co myślisz o tym żeby dynię zrobić coś na podobieństwo cukinii ala ananas tylko, że tą dynię zrobić na brzoskwinię? użyć soku brzoskwiniowego, tudzież pomarańczowego?
Widzisz to czy nie? bo coś mi się wydaje, że mogłaoby mieć to sens..

( kupiłam wielką, piękną, pomarańczową dynię i ją właśnie przerabiam 😉 )

skad wy macie tyle czasu 🙂 jeszcze na dynie


czas jak czas bardziej tu o chęci chodzi a mnie wiesz dziwi co innego, one ciągle pieką takie pyszności a która wagi nie powie to chudziny, ja sie upracowałam żeby osiągnąć te 57kg a one żrą i nie tyją!!! to mnie wkurza 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

bo sekret w tym, że jak się przy tym narobisz, to jeść już się nie chce.. 😉

niestety: o ile dzięki siłowni tylko moje obwody zmniejszyły się znacznie i spodnie już zaczynają wisieć o tyle waga stoi w miejscu 🤢 🤢

idę piec dynię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MrsTuliPanna napisał(a):
bo sekret w tym, że jak się przy tym narobisz, to jeść już się nie chce.. 😉

niestety: o ile dzięki siłowni tylko moje obwody zmniejszyły się znacznie i spodnie już zaczynają wisieć o tyle waga stoi w miejscu 🤢 🤢

idę piec dynię 🙂


niestety u mnie jest na odwrót, jak robie cos słodkiego to wcinam non stop! D. o babeczki sie doprosic nie moze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyminka napisał(a):
gizelda napisał(a):
w TESCO są fajne paputki i buty dla dziewczynek ☺️


no i to bardzo F&F aż żałuje że nie mam tesco blisko tam dla dzieci sa bardzo fajne ciuszki

ale serio właśnie F&F
są takie z misiem, drugie wyszywane i takie emu i jeszcze jakies ale to w takich większych sklepach bo ja mam też tesco takie małe i tam nie ma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
tyminka napisał(a):
gizelda napisał(a):
w TESCO są fajne paputki i buty dla dziewczynek ☺️


no i to bardzo F&F aż żałuje że nie mam tesco blisko tam dla dzieci sa bardzo fajne ciuszki

ale serio właśnie F&F
są takie z misiem, drugie wyszywane i takie emu i jeszcze jakies ale to w takich większych sklepach bo ja mam też tesco takie małe i tam nie ma


no moja znajoma pokupuje tam dla swojego dziecka jeszcze i Nesi sie coś dostanie właśnie z tesco z F&F świetne rzeczy! od razu bym poszła tam po te buciki o których mówisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
raczek88 napisał(a):
MrsTuliPanna napisał(a):
Marinka ? wiesz co, co myślisz o tym żeby dynię zrobić coś na podobieństwo cukinii ala ananas tylko, że tą dynię zrobić na brzoskwinię? użyć soku brzoskwiniowego, tudzież pomarańczowego?
Widzisz to czy nie? bo coś mi się wydaje, że mogłaoby mieć to sens..

( kupiłam wielką, piękną, pomarańczową dynię i ją właśnie przerabiam 😉 )

skad wy macie tyle czasu 🙂 jeszcze na dynie


czas jak czas bardziej tu o chęci chodzi a mnie wiesz dziwi co innego, one ciągle pieką takie pyszności a która wagi nie powie to chudziny, ja sie upracowałam żeby osiągnąć te 57kg a one żrą i nie tyją!!! to mnie wkurza 😁 😁 😁 😁

a ja jem też normalnie i dziś moja waga osiągnęła 53 kg - te sprzed ciąży, jeszcze ze 2 kg i będzie git 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem i ja 🙂 pozniej nadrobie a troche tego jest 😜
bylysmy dzis 3 h na spacerze z czego 2h lało ... jak zmoknieta kura bylam 🤢
dzis Vanessce kupilam takie buciki bo ze wszystkich mi szybko wyrosla 🤢 http://www.mandco.com/heritage-charm/cord-shoe/invt/3404188purple/
i taka kaczke z fisher price http://www.zabawki-fisher-price.pl/pl,product,kapielowa_kaczuszka,28.html Vanesska ma ubaw bo sie fajnie rusza jak puszczam kule 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bryyyyy 🤪 🤪

a ja chciałam powiedzieć, że głupia jestem i osiołek jeden, że do tej pory tak ostrożnie dawałam dziecku dynię, i że w ogóle nie doszacowałam warzywa 🤢

Witkacy uwielbia wszystko co na bazie dyni 😮 😮 😮 już dawno nie jadł mi tak ładnie jak dzisiaj 🙃 🙃 🙃 🤪 🤪 🤪

kkoooooochaaaam dyniowate 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
😁 😁 😁

lece dalej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
raczek88 napisał(a):
MrsTuliPanna napisał(a):
Marinka ? wiesz co, co myślisz o tym żeby dynię zrobić coś na podobieństwo cukinii ala ananas tylko, że tą dynię zrobić na brzoskwinię? użyć soku brzoskwiniowego, tudzież pomarańczowego?
Widzisz to czy nie? bo coś mi się wydaje, że mogłaoby mieć to sens..

( kupiłam wielką, piękną, pomarańczową dynię i ją właśnie przerabiam 😉 )

skad wy macie tyle czasu 🙂 jeszcze na dynie


czas jak czas bardziej tu o chęci chodzi a mnie wiesz dziwi co innego, one ciągle pieką takie pyszności a która wagi nie powie to chudziny, ja sie upracowałam żeby osiągnąć te 57kg a one żrą i nie tyją!!! to mnie wkurza 😁 😁 😁 😁

a ja jem też normalnie i dziś moja waga osiągnęła 53 kg - te sprzed ciąży, jeszcze ze 2 kg i będzie git 🙂


no ja chce do 53 kg dociągnąć ale wcale nie jem tyle ile chce 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
Ola to fajne http://www.smyk.com/sukienka-z-dlugim-rekawem-rozmiar-86,p1044766419,ubranka-dla-dzieci-p

zamówiłam ☺️

No Coco Club ma dobre gatunkowo ubranka ale uważaj bo te obniżki to takie niektóre fikcyjne, tam są jedne spodenki sztruksowe które kupiłam na wyprzedaży za 30 zł a tu są za 58.90 🤢 No ale jak ktoś nie mieszka w Wawie to można przynajmniej coś zamówić.
Na 86 wzięłaś? Ona się w tym utopi bo ja spodnie mam na 68 i są naprawdę duże, tak samo jak ten kombinezon na 74 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...