Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
dzien dobry chociaz w sumie chyba nie dobry bo kurwa zima u nas jest!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 no wszystko biale od mrozu na poczatku jak bylam zaspana myslalam ze to snieg 😁 no coz Vanesska dzis zakalda kombinezon ja zimowke 🥴 ale pizdzi tu nigdy takich zim nie bylo zwlaszcza w listopadzie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

A JA jak będe w mieście to się udam to jednego lumpeksu który jest rewelacyjny i mam nadzieję że tam znajdę jakiegoś kombinezona bo dla mnie strata pieniędzy jak moje dziecko miałby wyjść w czymś za dwie stówy trzy razy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosiaa21 napisał(a):
ja tez kupilam w lumpeksie ☺️ frytus a odsprzedaj kombinezon albo uszkodz i oddaj do reklamacji 😜 niech Ci nowy wiekszy dadza :P

jeju ja już się nie mogę doczekać kiedy tam będe a byłam tam tylko 3 razy w życiu tylko tam kurwa co dzień jest dostawa i te baby mnie wkurzają a ja nie umiem tak szukać jak one 😠 😠 😠 😠
ale pójde parę razy i dojdę do wprawy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
u mnie to samo - kombinezon ostatnio kupiony w smyku - zrobił sie za mały....
a wziełam rozmiar 80.
No i znowu trzeba kupic - tym razem wiekszy 86 😲
U nie ta sama sytuacja;/
A ten na 86 dobry w nozkach juz a w raczkach nie w ogole te tece jakos zanisko sie zaczynaja i Poli nie wygodnie i płacze 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
ja tez kupilam w lumpeksie ☺️ frytus a odsprzedaj kombinezon albo uszkodz i oddaj do reklamacji 😜 niech Ci nowy wiekszy dadza :P

jeju ja już się nie mogę doczekać kiedy tam będe a byłam tam tylko 3 razy w życiu tylko tam kurwa co dzień jest dostawa i te baby mnie wkurzają a ja nie umiem tak szukać jak one 😠 😠 😠 😠
ale pójde parę razy i dojdę do wprawy 😉

moje kolezanki sie w lumpie ubieraja i fajne ciuchy maja niektore ja bylam w lumpie dwa razy ale za chuja nie potrfie sie odnlesc tam;
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry

Maja
- całuski słoneczko kochane

Magda
- dziś urodziny ma chrześnica mojego S. i rodzice jej kupili Xboxa z kinectem więc wydali 1400 zł i mój S. KURWA poszedł wczoraj i jej do kompletu grę za 180 zł dokupił i się wkurwiłam bo ja na buty se żałuję a ten wyjebał lekką ręką "bo jest chrzestnym" - i co kurwa z tego - ja swojego chrzestnego nie widziałam od komunii i nigdy nic nie dostałam, co to za polityka - nie rozumiem tego ooooooooooo 🤢

Nina - przyjedź do mnie to Ci pokażę dupę 😁 Zdjęć nie zamierzam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Bry


Magda
- dziś urodziny ma chrześnica mojego S. i rodzice jej kupili Xboxa z kinectem więc wydali 1400 zł i mój S. KURWA poszedł wczoraj i jej do kompletu grę za 180 zł dokupił i się wkurwiłam bo ja na buty se żałuję a ten wyjebał lekką ręką "bo jest chrzestnym" - i co kurwa z tego - ja swojego chrzestnego nie widziałam od komunii i nigdy nic nie dostałam, co to za polityka - nie rozumiem tego ooooooooooo 🤢


Ola że co? Ja myślałam ze takie dzieci to się klockami bawią, grami planszowymi, nie wiem dziewczynki - w dom lalkami, barbi te sprawy...
Ja chyba nie czasowa jestem 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Bry


Magda
- dziś urodziny ma chrześnica mojego S. i rodzice jej kupili Xboxa z kinectem więc wydali 1400 zł i mój S. KURWA poszedł wczoraj i jej do kompletu grę za 180 zł dokupił i się wkurwiłam bo ja na buty se żałuję a ten wyjebał lekką ręką "bo jest chrzestnym" - i co kurwa z tego - ja swojego chrzestnego nie widziałam od komunii i nigdy nic nie dostałam, co to za polityka - nie rozumiem tego ooooooooooo 🤢


Ola że co? Ja myślałam ze takie dzieci to się klockami bawią, grami planszowymi, nie wiem dziewczynki - w dom lalkami, barbi te sprawy...
Ja chyba nie czasowa jestem 😮

😁
noooo
tak to się dzieci bawiły "za naszych czasów" 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Szyszka, poza tym chciałam napisać, że wyć mi się chciało, jak czytałam co napisałaś.. ale najważniejsze, że NIC Majce nie jest.
Mój brat miał zapalenie opon mózgowych, powikłania po śwince, nie pamiętam czy wirusowe czy to drugie (bakteryjne chyba?), ale po 2 tyg w szpitalu wszystko było ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):
Ola też chcę zobaczyć DUUUUUUUUUUUUUUPĘ 😁

to idź do lustra, zdejmij pory i się wypnij 😁

wtedy zobaczę kości powleczone skórą z cellulitem



co to pegazuz??????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...