Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Ja w środe ide do lekarza, na mierzenie itd. Idę robić placki po węgiersku, zbojnicku czy czosrt to wie jak sie nazywają...

Ja nie wiem skąd Ty siły bierzesz i to z dwójką dzieci, mi się nie chce nic a nic ostatnio, jakiś taki okres mam leniwy, a w ogóle to jestem niewyspana... 🤢
Ile ja bym dała za to, żeby mamę mieć w tym samym mieście... Echhhhhhhhh.. Będę gwałcić S. żebyśmy pojechali do Słubic na tydzień w święta 🥴
Tam babcia i prababcia Lenki i przyłatany dziadek, odpocznę sobie, na jakąś kolację sobie tylko we dwoje w końcu pójdziemy.. Brakuje mi tego bardzo ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
marinka napisał(a):
Ja w środe ide do lekarza, na mierzenie itd. Idę robić placki po węgiersku, zbojnicku czy czosrt to wie jak sie nazywają...

Ja nie wiem skąd Ty siły bierzesz i to z dwójką dzieci, mi się nie chce nic a nic ostatnio, jakiś taki okres mam leniwy, a w ogóle to jestem niewyspana... 🤢
Ile ja bym dała za to, żeby mamę mieć w tym samym mieście... Echhhhhhhhh.. Będę gwałcić S. żebyśmy pojechali do Słubic na tydzień w święta 🥴
Tam babcia i prababcia Lenki i przyłatany dziadek, odpocznę sobie, na jakąś kolację sobie tylko we dwoje w końcu pójdziemy.. Brakuje mi tego bardzo ☺️


Nie wiem skąd biorę... Ale powiem Ci, że przy 2 jestem bardziej ogarnięta i zorganizowana... Ola ja codziennie wstaje o 5:30 żeby juz zupe nastawic i posprzatać. żeby w dzień tego nie robić. Później szybko 2 i cały dzień mam wolny. Nie myslałam, że da się tak funkjonowac ale jednak sie da.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
Gosia może dziś to zrobimy co 😁?
http://o-pysznym-jedzeniu.bloog.pl/id,3046515,title,Kurczak-w-ciescie-francuskim,index.html?ticaid=6d59b

Chyba że kupisz ciasto francuskie bo żeby samemu zrobić to jest trochęęęęęęęęęęęę roboty 😉


kupie teraz w każdym sklepie jest, kiedys z niego takie ciasteczka zrobiłam kupiłam pocięłam na kawałeczki położyłam dzem, do piekarnika i pyyycha 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
marinka napisał(a):
Ja w środe ide do lekarza, na mierzenie itd. Idę robić placki po węgiersku, zbojnicku czy czosrt to wie jak sie nazywają...

Ja nie wiem skąd Ty siły bierzesz i to z dwójką dzieci, mi się nie chce nic a nic ostatnio, jakiś taki okres mam leniwy, a w ogóle to jestem niewyspana... 🤢
Ile ja bym dała za to, żeby mamę mieć w tym samym mieście... Echhhhhhhhh.. Będę gwałcić S. żebyśmy pojechali do Słubic na tydzień w święta 🥴
Tam babcia i prababcia Lenki i przyłatany dziadek, odpocznę sobie, na jakąś kolację sobie tylko we dwoje w końcu pójdziemy.. Brakuje mi tego bardzo ☺️


Nie wiem skąd biorę... Ale powiem Ci, że przy 2 jestem bardziej ogarnięta i zorganizowana... Ola ja codziennie wstaje o 5:30 żeby juz zupe nastawic i posprzatać. żeby w dzień tego nie robić. Później szybko 2 i cały dzień mam wolny. Nie myslałam, że da się tak funkjonowac ale jednak sie da.

O 5.30? To ja po tygodniu chodziłabym do tyłu o ile w ogóle bym chodziła 🤢 Ja się muszę wyspać, inaczej nie do życia jestem i na nic siły nie mam.. 7 godzin to absolutne minimum. Musiałabym już zasypiać o 22-ej, niewykonalne 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
marinka napisał(a):
Nina, zapomniałam Ci powiedziec o Twoim wcześniejszym awatarze. Vanesska to cała Ty!!!!!!!!!!!!
Jest tak samo śliczna!

No to fakt, nie wdała się niunia w tatę, cała mama.. A że mama to piękna kobieta to wiadomo nie od dziś 😉


no aż się zarumieniłam ☺️ 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
Gosia może dziś to zrobimy co 😁?
http://o-pysznym-jedzeniu.bloog.pl/id,3046515,title,Kurczak-w-ciescie-francuskim,index.html?ticaid=6d59b

Chyba że kupisz ciasto francuskie bo żeby samemu zrobić to jest trochęęęęęęęęęęęę roboty 😉


kupie teraz w każdym sklepie jest, kiedys z niego takie ciasteczka zrobiłam kupiłam pocięłam na kawałeczki położyłam dzem, do piekarnika i pyyycha 😉

Tak, tak, ja czasem pieczarki z cebulką duszę i robię trójkąty w piekarniku, smaruję po wierzchu roztrzepanym jajkiem i palce lizać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Ola, a ten awatar jest świetny, teraz weź porównaj zdjęcie Gosi co ostatnio dodała, szok 🤪

Na każdym zdjęciu czy filmie to jest taka pogodna...

Dziękuję, też mam takie odczucia, ale chyba tylko my 3 tak uważamy 😮 Vanesska bardziej na buźce okrągła ale tez mi się bardzo podoba wydaje, nawet mój S. to widzi 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mam marude w domu znowu 😠 spala do 9tej a i tak breczala ze nie wyspana i pol godz musialam ja bujac i spi 🤢
Klaudia Kacperek w awatarze jak dziewczynka wyglada ☺️
Nina co Ty ten przepis nie na moje mozliwosci a poza tym te ulomy ciasta francuskiego nie maja 😁
Tomcio sto latek 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...