Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
widzialam zdjecia Olus, dla mnie Lenka wyglada jak normalna dziewczynka, sliczna i ja w niej nie widze nic nienormalnego. Ja uwazam ze niemowlaki maja cialko i to jest ich uroda a nie mankament. Ale jak ktos mi pisze ze dziecko GRUBE to ja to rozumiem inaczej.. jakby byl naprawde gruby.

Patrze na niego i nie rozumiem skad takie teksty. Bo uwazam ze wyglada idealnie, dla mnie oczywiscie. Ma swoje faldeczki, takie jak wiekszosc niemowlakow i tak byc powinno.

Z drugiej strony nie potrafie zrozumiec czemu tak mnie to ruszylo.. moze dlatego ze od jego urodzenia bylam na tym punkcie przewrazliwiona i jakos ta sprawa mnie dotknela. A to ze on kiedys zgubi te faldeczki to wiem , przeciez to normalne, dzieci zaczynaja chodzic i wszystko sie zmienia. Ale zeby on gruby??

No chuj.. trudno. Kiedys mi przejdzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

szyszka napisał(a):
a ja mam lepszy humor - kupiłam sobie płaszcz zimowy w tiffi 🤪
Teraz są przeceny, większość -50%. Za płaszcz wart 600zł zapłaciłam 420 ☺️

Jeszcze tylko butki i jestem ubrana 😜

ILE????????????????????
O KURWA MAĆ ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
popadam w kompleks co do mojego dziecka, bo ani nie robi papa, ani nie staje, ani nie raczkuje ani zebow nie ma 😁 😁 😁

następna 😮 na wszystko przyjdzie czas i dla niej, ja wiem że nie możesz się doczekać ale wszystko w swoim czasie 😉 Jeszcze będziesz miała dosyć i zębów i raczkowania i wspomnisz moje słowa 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
popadam w kompleks co do mojego dziecka, bo ani nie robi papa, ani nie staje, ani nie raczkuje ani zebow nie ma 😁 😁 😁

następna 😮 na wszystko przyjdzie czas i dla niej, ja wiem że nie możesz się doczekać ale wszystko w swoim czasie 😉 Jeszcze będziesz miała dosyć i zębów i raczkowania i wspomnisz moje słowa 🙃

no napewno 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
niksssa napisał(a):
bede miała prace "chałupnicza" 🙃 🙃 🙃 jeeestem podjarana, nie wiem jeszcze co i jak ale juz sie ciesze jak dziecko 🙂

jaką? 🤔

nie wiem dokładnie jeszcze jak to ma wyglądac ale kolega mojego R jest lektorem ang i szukaja kogos kto bedzie sie zajmował platformą e-learning, ogólnie jakies sprawdzanie prac domowych, przygotowywanie zadań dzieciakom jutro sie dowiem szczegółów 😉
to jest jednak paranoja, skończyc iberystyke i zajmowac sie angielskim 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...