Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wojtus Piekny, tzn przystojny!!! 🙂

masmy dzisiaj byly w przychodni, Nela ma 70cm i wazy 8450 wiec nie jest tak zle jak myslalam.
Pielegniarka srodowiskowa powiedziala, ze mala widocznie przechodzi bolsne zabkowanie i do tego jest pelna energii i nie ma czasu ani ochoty jesc, wiec mam jej smarowac conajmniej 3 razy dziennie dziasla, najlepiej przed posilkami, na tydzien odstwic jedzenie lyzeczka, tak zeby zapomniala ze jej sie to z bolem kojarzy i za tydzien znowu sprobowac, ogolnie powiedziala, ze nic sie nie dzieje ze mala nie chce jesc zadnego dzieciowego jedzonka, ze jeszcze ma na to czas, i ze poki co i az do roku to i tak mleko jest glownym jedzeniem,, powiedzialam ze dodaje kaszke do kazdego mleka, na wieczor wiecej, w dzien tylko miareczka i powiedziala ze ok, aczkolwiek bedziemy monitorowac jej wage, glowka ma 42cm, czyli od lipca urosla jedynie 2cm, bardzo wolno, nela jest z glowka jedynie na 9 centylu, no i to trzeba tez monitorowac, bo rosnie ale baaardzo wolno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
wygra ANNA BAŁON albo ta piegowata nie wiem jak jej było


gosia tyłka Asiowego M. nie widziałam ale chciałabym zobaczyć i porównać czy Wojtkowa dupka do jego podobna ☺️ ☺️

Ty to wariatka jesteś 🤪 jak przyjedziemy do Was na zaręczyny, to ja pozwalam, jak będzie chciał to pokaże 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
gizelda napisał(a):
wygra ANNA BAŁON albo ta piegowata nie wiem jak jej było


gosia tyłka Asiowego M. nie widziałam ale chciałabym zobaczyć i porównać czy Wojtkowa dupka do jego podobna ☺️ ☺️

Ty to wariatka jesteś 🤪 jak przyjedziemy do Was na zaręczyny, to ja pozwalam, jak będzie chciał to pokaże 🤪

eee wtedy to po rodzinie juz bedziecie 😁 to moze i dupke pokazywac 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosiaa21 napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
gizelda napisał(a):
wygra ANNA BAŁON albo ta piegowata nie wiem jak jej było


gosia tyłka Asiowego M. nie widziałam ale chciałabym zobaczyć i porównać czy Wojtkowa dupka do jego podobna ☺️ ☺️

Ty to wariatka jesteś 🤪 jak przyjedziemy do Was na zaręczyny, to ja pozwalam, jak będzie chciał to pokaże 🤪

eee wtedy to po rodzinie juz bedziecie 😁 to moze i dupke pokazywac 😜

i nie tylko dupkę 😁




spadam bom wkurwiona i jeszcze mogę laptopa skrzywdzić a tego będe żałować
dobranoc
będę za 3 godziny 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
A mój wyjec wyje, się obudziła jak przyjechałam i do tej pory urzęduje, tatuś usypia ją na RĘKACH 🤢 A ta histerie urządza znowu 🥴

uuu ząbki ... 😞

dom wariatów, sąsiedzi posądzą mnie o znęcanie się nad dzieckiem bo przecież płacze i płacze 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikola: wszystkiego najlepszego, zdrówka i uśmiechów. 😘 😘 😘


Kasia/Aisak: baaardzo się cięszę, że do nas zajrzałaś 🙃 🙃 🙃
nie mówiąc o tym, że zakochałam się w niebieskich, przepastnych oczach Liweczki 😘
I wiem co masz na myśli mówiąc, o pogodzeniu pracy, dziecka..Ja się człowiek cieszy, że spędził z nim godzinę w ciągu dnia zanim marudne padło wieczorem spać 🤢
I trzymam za Was mocno kciuki 🙂 😘

Marinka, jakby co wyślę Ci na fb mój numer telefonu, to wyślesz mi smsa 🙂 może uda nam się na jakąś szybką kawę skoczyć? 🤪


Witek ma chyba na coś uczulenie: od kilku dni ma na policzkach takie jakby rumieńce pokryte delikatnie szorstkim..myślałam że to od mrozu i wiatru ( wtedy co pytałam Was o dobry krem na spacer ) ale nic nie ginie a jeszcze od dwóch dni ma takie na brodzie jakby parchy, plamy,, kurwa nie wiem co to, bo ten nie daje się obejrzeć tylko od razu kopie mnie po brzuchu 😠 😠 😠
w piątek mam wolne to idę z nim do lekarza.
żłobek też już dzisiaj powiadomiłam, żeby ostrożnie z karmieniem u niego.
A że piątek mam wolne, zostawię go sobie w domu, sobotę i niedzielę zostanie z A. to mam nadzieję, że przez te 3 dni wykryję co mu jest 😮

A jutro wpadają do nas na nocleg i krótką wizytą moi rodzice 🙃 🙃 🙃
jak się cieszę bo już z półtora miesiąca chyba ich nie widziałam 🙃 🙃 🙃 🥴

Linka bardzo zazdroszczę Ci ciąży, i emocji, i radości.
☺️ uważaj na siebie i super, że wszystko w porządku. A wiesz co będzie?
( choć obstawiam na 98% że to chłopak 😉: ja przy Witku też nie wymiotowałam, no dobra z trzy razy wszystkiego a tak cały czas czułam się rewelacyjnie: czego i Tobie życzę )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hieh: Ola..
u mnie ostatniej nocy o 00.36 jacyś debile zaczeli wydzierać gardła na Sto lat. Witek oczy jak 5 złotych, wstał i koniec spania. Tak się wkurwiłam, że wyszłam na balkon w koszuli nocnej i wydałam się do nich z chujami, kurwami itd ( co o MNIE sąsiedzi pomyślą ?! ☺️ ) i gdyby A mnie nie powstrzymał to wylałabym na nich wiadro wody po którą już szorowałam do łazienki.

Fakt, faktem: Witek urządził sobie imprezę; rozochocił się do łażenia, gadania i kurwa mać do 2.30 walczyłam razem z A żeby położyć go spać 😁 w końcu A zlitował się nade mną ( wstaję o 5 rano do pracy ) i SAM go uśpił 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...