Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Dagi_ napisał(a):
Marinka a Ty co dzisiaj gotujesz dla rodzinki???


no właśnie mam problem i to duuuuuuuuuuży

zupę mam kwaśnicę z wczoraj

ale na 2 nie wiem... chce mi kurczaka pieczonego ale dla samej sibie to bez sensu9przeciez mój P. nie zje pracy 😞 )
a ,że jutro ma wolne to nie wiem co zrobic.
najwyzej na szybkacza tarte zrobie z kozim serem i rucolą. Akurat mam to w lodowce 😮 😮 😮

"na szybkacza" tarta z kozim serem i rukolą - brzmi jak wykwintne danie dla mnie i ja musiałabym zaplanować, żeby robić coś takiego 😁
BTW - nigdy koziego sera nie jadłam 😮 🤔 Dobre to? Jak to smakuje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
marinka napisał(a):
Dagi_ napisał(a):
Marinka a Ty co dzisiaj gotujesz dla rodzinki???


no właśnie mam problem i to duuuuuuuuuuży

zupę mam kwaśnicę z wczoraj

ale na 2 nie wiem... chce mi kurczaka pieczonego ale dla samej sibie to bez sensu9przeciez mój P. nie zje pracy 😞 )
a ,że jutro ma wolne to nie wiem co zrobic.
najwyzej na szybkacza tarte zrobie z kozim serem i rucolą. Akurat mam to w lodowce 😮 😮 😮

"na szybkacza" tarta z kozim serem i rukolą - brzmi jak wykwintne danie dla mnie i ja musiałabym zaplanować, żeby robić coś takiego 😁
BTW - nigdy koziego sera nie jadłam 😮 🤔 Dobre to? Jak to smakuje?

taka twardsza feta 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Angelika - włoski mu podcinałaś?

troche ☺️ 🥴bo juz mu w oczy strasznie wchodzily a nie bede robic mu kitki 😁
wiem krzywo jest roche 🥴 ale on sie tak wiercil ze nie dalo sie inaczej

E tam- odrosną i zabierzesz go do fryzjera jak prawdziwego mężczyznę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola to jest pyyyyyyyyyyyyyyszne. a tarte robie w mig. Mam świetny przepis. I zawsze jak nie wiem co zrobic to idzie tarta w ruch 🙂Bo szybko, łatwe i proste 🙂

A kozi ser i rucole to podstawa u nas bo wszyscy uwielbiamy to jest nadzienie juz 🙂 wiadomo nie każdy ser jest dobry 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
marinka napisał(a):
Dagi_ napisał(a):
Marinka a Ty co dzisiaj gotujesz dla rodzinki???


no właśnie mam problem i to duuuuuuuuuuży

zupę mam kwaśnicę z wczoraj

ale na 2 nie wiem... chce mi kurczaka pieczonego ale dla samej sibie to bez sensu9przeciez mój P. nie zje pracy 😞 )
a ,że jutro ma wolne to nie wiem co zrobic.
najwyzej na szybkacza tarte zrobie z kozim serem i rucolą. Akurat mam to w lodowce 😮 😮 😮

"na szybkacza" tarta z kozim serem i rukolą - brzmi jak wykwintne danie dla mnie i ja musiałabym zaplanować, żeby robić coś takiego 😁
BTW - nigdy koziego sera nie jadłam 😮 🤔 Dobre to? Jak to smakuje?

taka twardsza feta 😉

Tarty też nigdy nie robiłam 😁 musiałabym kiedyś spróbować, ja to muszę mieć pyrki, kaszę albo zupę - tradycyjnie, takie "cuś" to se mogę na kolację wypróbować bo jak mi nie podejdzie to głodna będę 😁
Daj no mi przepis, może spróbuję zrobić 🙂 tylko nie mam tego naczynia do zapiekania tarty 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja nie mam pojecia co dzis na obiad zrobic, jade jeszcze w miedzy czasie na lekcje angielskiego, wroce pewnie po 4, i co?? hmmm, macie jakies pomysly?? Andzelika, Ola, a wy co macie dzisiaj w planach??? Moj S. schudl ponad 15 kg w ciagu 7 miesiecy i ostatnio powiedzial, ze chce nadrobic chociaz kilka kilo wiec musze sie starac 🙂 wczoraj bylo carbonare 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi_ napisał(a):
a ja nie mam pojecia co dzis na obiad zrobic, jade jeszcze w miedzy czasie na lekcje angielskiego, wroce pewnie po 4, i co?? hmmm, macie jakies pomysly?? Andzelika, Ola, a wy co macie dzisiaj w planach??? Moj S. schudl ponad 15 kg w ciagu 7 miesiecy i ostatnio powiedzial, ze chce nadrobic chociaz kilka kilo wiec musze sie starac 🙂 wczoraj bylo carbonare 🙂

Ja mam wczorajszą ogórkową, ale mam przepis taki że się przysmaża starte ogórki na masełku i ta zupa ma taki inny, lepszy smak - tzn wg mnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Ja raz obciełam Anielce włoski i nigdy sie tego nie dotknę 😮 Krzywde dziecku zrobiłam . Wygladała jak dziecko wojny 😞 masakra i teraz tylko do fryzjera z nia 🙂

ja tez z nim pojde ale nie teraz za maly troszke 😁
a lekko przyciac zawsze mozna 😮 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A więc tak Ola najlepsze naczynie jakie nam przypadło do gustu to kupilismy w IKEI i sie sprawdziło 🙂 Ale świetne sa w DUKA są głębsze i tej masy śmietankowej można zrobic więcej , co oznacza , że wtedy jest przepyszna.
czekaj ide po moja karteczke 🙂

Oj tak ja tez uwielbiam ziemniaczki, kasze ale jak dzis wyjeżdżamy to robie cos na szybko zawsze 🙂 żeby nic mi nie zostało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marina - to naczynie macie?
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/00132920/

A Duka taką ma i można on-line zamówić, więc extra jechać nie trzeba, tylko powiedz mi jaka przekątna najlepsza? 26 cm?

http://dukapolska.com/katalog-produktow,produkt,niklas-zielona-forma-do-ciasta

a tu typowo na tartę


http://dukapolska.com/katalog-produktow,produkt,kitchenpro-biala-forma-na-tarte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...